'Beerschot betaalde stevige som voor spits, die volgende club al kent'

799
'Beerschot betaalde stevige som voor spits, die volgende club al kent'

Beerschot kondigde net nog een nieuwe aanwinst aan. De club haalde Felipe Micael (18) weg bij FC Mirassol. De Braziliaanse aanvaller tekende een contract voor 2,5 jaar met optie op 2 jaar extra.

Volgens de officiële mededeling verkoos Micael de Antwerpse club boven andere clubs in Brazilië. "Ik ben nog jong, maar ik ben klaar voor deze stap", verklaarde de kersverse aanwinst op de clubwebsite. In het officiële communiqué van de club valt ook te lezen dat Beerschot een aanzienlijke transfersom betaalde voor de spits. 

"Ik was uiteraard gecharmeerd door de interesse van die ploegen maar ik droomde stiekem van Europa, en Beerschot handelde gewoon heel snel. Een traditieclub in volle groei leek me de ideale stap. Bovendien staat de Belgische competitie in Brazilië gekend als één waar talentvolle voetballers kansen krijgen en snel vooruitgang boeken."

UPDATE 03/03

Beerschot V.A. lijkt met Felipe Micael een zeer talentvolle aanvaller te hebben aangetrokken. Braziliaanse media weten dat de club uit Eerste Klasse B 480.000 euro op tafel heeft gelegd om 80% van de transferrechten van de speler te bekomen. 

Er zou echter nog een speciale clausule in het contract zijn opgenomen. Micael zou immers vanaf 2021 beschikbaar zijn voor een overgang naar Sheffield United, de club waar Prins Abdullah Bin Mossaad ook de grote baas is. Aan Micael om te bewijzen dat hij binnen anderhalf jaar al klaar is voor de Premier League.

LEES OOK: Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Gaat hij helemaal doorbreken bij Beerschot?

Meest recent

Oorlog in La Liga: Real publiceert publiekelijk statement

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zondag een flinke tik geïncasseerd. De ...

19
19
‘Club Brugge wil transferstunt: zelfs 12 miljoen te weinig’

Club Brugge broedt op een transfer die meteen tot de duurste uit de clubgeschiedenis zou behoren. ...

52
52
Anderlecht krijgt verdict Bentayeb: FIFA-protocol geactiveerd

RSC Anderlecht speelde zaterdagavond een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem (3-0). Met een voet in ...

104
104
Analisten fileren titelstrijd: "Zij zijn te sterk voor de JPL"

Het eerste luik van het seizoen in de Jupiler Pro League zit erop. Uiteraard is het na zeven ...

209
209
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

524
524
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

43
43
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

342
342
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

49
49
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

34
34
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

143
143
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

285
285
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

60
60
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

58
58
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

194
194
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

232
232
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

219
219
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1242
1242
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

126
126
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

50
50
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

339
339
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

91
91
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

77
77
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

36
36
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

80
80
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48

Meer sportnieuws