KV Mechelen teruggefloten: "Géén hands van AA Gent"

1214
KV Mechelen teruggefloten:

KV Mechelen verloor zaterdagavond met duidelijke 0-3-cijfers van een bijzonde efficiënt AA Gent. Achteraf was er in het Mechelse kamp heel wat te doen omtrent een fase in de eerste helft. Michael Ngadeu kreeg de bal toen immers tegen de arm gespeeld in de eigen zestien, maar de wedstrijdleiding besloot geen penalty toe te kennen aan de thuisploeg.


Intentioneel was het zeker niet, maar in herhaling was toch duidelijk te zien dat de bal tegen de arm van de Gent-verdediger kwam. Wouter Vrancken spaarde zijn kritiek dan ook niet achteraf. "Over die fase kan je eigenlijk niet discussiëren. Dan vraag ik mij af waarom er nog een VAR is. Het spel is zelfs niet stilgelegd. Soms ligt het spel zelfs twee minuten stil voor een fase die nog duidelijker is. En hier gaat men zelfs niet kijken, we spelen gewoon verder. Als je dan die fase ziet op televisie, is dat om te lachen", sakkerde de KVM-trainer op zijn persbabbel.

Maar ex-scheidsrechter Tim Pots, huisref bij Het Laatste Nieuws, is formeel: Mechelen had géén strafschop moeten krijgen. "Deze situatie is vergelijkbaar met het handspel van Kompany tegen Cercle Brugge vorige week. Dit was niet strafbaar. Er wordt geen schot of voorzet afgeblokt, het gaat om een onverwachte bal die van dichtbij komt. Bovendien komt de bal van een ploegmaat. De hand is wel wat verder van het lichaam, maar Ngadeu doet dit niet om zijn lichaam breder te maken in de hoop de bal tegen te houden. Integendeel: hij doet er alles aan om contact met de bal te vermijden", is Pots duidelijk bij HLN.

LEES OOK: Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Vond u het penalty in deze fase?

Meest recent

Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

1
1
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

88
88
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

41
41
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

382
382
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

104
104
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

52
52
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

51
51
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

154
154
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

211
211
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

422
422
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

307
307
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

279
279
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

686
686
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

638
638
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

14
14
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

76
76
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

307
307
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

103
103
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

278
278
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1418
1418
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

123
123
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

415
415
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

230
230
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

141
141
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

213
213

Meer sportnieuws