Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

door
Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

Romelu Lukaku maakte zondagavond op indrukwekkende wijze komaf met een iets mindere periode. Na drie gelijke spelen in de Serie A, waarin hij telkens niet tot scoren kwam, leidde de spits zijn Internazionale opnieuw naar de zege. Op het veld van Udinese was onze landgenoot goed voor twee cruciale doelpunten: 0-2.


Een knappe prestatie dus van de Rode Duivel, in de Italiaanse media oogstte hij dan ook opnieuw een pak lof. "Lukaku antwoordt op CR7", verwijst Tuttosport in zijn kop naar de twee goals die Cristiano Ronaldo eerder op de dag maakte. "Het team van Antonio Conte sloeg Udinese KO dankzij de onvermijdelijke Lukaku, die twee beslissende doelpunten scoorde in de tweede helft. Daarmee werden Juventus en Lazio van antwoord gediend."

Bij Corriere dello Sport wijst men er op dat de Rode Duivel nu al aan 16 competitiegoals zit en dat in zijn eerste seizoen in de Serie A. "Lukaku is een cycloon. De Belgische spits bezorgde Conte de zege tegen Udinese, een nieuwe brace (twee goals in één match, red.) zette zijn totaal alweer op 16 stuks. Het was nochtans geen gemakkelijke wedstrijd voor de Nerazzurri, zeker niet in het eerste uur."

Calciomercato heeft het dan weer over het killerinstinct van de spits. "Lukaku maakte Conte weer blij. Wanneer hij in de buurt van de goal is, vindt hij altijd de juiste plek om de doelman te verslaan." Bij La Gazzetta dello Sport tot slot, werd Lukaku met een score van 8 op 10 verkozen tot 'Man van de Match'. "Kwaliteit gegarandeerd. Zonder zijn maatje Lautaro Martinez deed hij gewoon alles zelf. Op het moeilijkste moment van de match pakte hij uit met een brace en leidde hij Inter terug naar de tweede plaats."

LEES OOK: Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Denkt u dat Lukaku dit seizoen meer dan 20 keer zal scoren in de Serie A?

Meest recent

Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

21
21
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

14
14
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

85
85
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

72
72
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

39
39
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

45
45
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

418
418
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

163
163
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

247
247
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

196
196
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

208
208
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

37
37
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

221
221
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

255
255
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

160
160
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

38
38
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

232
232
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

151
151
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

427
427
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

75
75
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

243
243
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

125
125
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

322
322
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

133
133
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

288
288

Meer sportnieuws