Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

door
Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

Romelu Lukaku maakte zondagavond op indrukwekkende wijze komaf met een iets mindere periode. Na drie gelijke spelen in de Serie A, waarin hij telkens niet tot scoren kwam, leidde de spits zijn Internazionale opnieuw naar de zege. Op het veld van Udinese was onze landgenoot goed voor twee cruciale doelpunten: 0-2.


Een knappe prestatie dus van de Rode Duivel, in de Italiaanse media oogstte hij dan ook opnieuw een pak lof. "Lukaku antwoordt op CR7", verwijst Tuttosport in zijn kop naar de twee goals die Cristiano Ronaldo eerder op de dag maakte. "Het team van Antonio Conte sloeg Udinese KO dankzij de onvermijdelijke Lukaku, die twee beslissende doelpunten scoorde in de tweede helft. Daarmee werden Juventus en Lazio van antwoord gediend."

Bij Corriere dello Sport wijst men er op dat de Rode Duivel nu al aan 16 competitiegoals zit en dat in zijn eerste seizoen in de Serie A. "Lukaku is een cycloon. De Belgische spits bezorgde Conte de zege tegen Udinese, een nieuwe brace (twee goals in één match, red.) zette zijn totaal alweer op 16 stuks. Het was nochtans geen gemakkelijke wedstrijd voor de Nerazzurri, zeker niet in het eerste uur."

Calciomercato heeft het dan weer over het killerinstinct van de spits. "Lukaku maakte Conte weer blij. Wanneer hij in de buurt van de goal is, vindt hij altijd de juiste plek om de doelman te verslaan." Bij La Gazzetta dello Sport tot slot, werd Lukaku met een score van 8 op 10 verkozen tot 'Man van de Match'. "Kwaliteit gegarandeerd. Zonder zijn maatje Lautaro Martinez deed hij gewoon alles zelf. Op het moeilijkste moment van de match pakte hij uit met een brace en leidde hij Inter terug naar de tweede plaats."

LEES OOK: 'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Denkt u dat Lukaku dit seizoen meer dan 20 keer zal scoren in de Serie A?

Meest recent

‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

22
22
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

128
128
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

117
117
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

33
33
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

239
239
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

56
56
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

484
484
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

412
412
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

409
409
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

560
560
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

406
406
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

316
316
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

181
181
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

484
484
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

662
662
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

137
137
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

478
478
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

436
436
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

601
601
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

228
228
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

146
146
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

530
530
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

97
97
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

286
286
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

593
593

Meer sportnieuws