Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

door
Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

Romelu Lukaku maakte zondagavond op indrukwekkende wijze komaf met een iets mindere periode. Na drie gelijke spelen in de Serie A, waarin hij telkens niet tot scoren kwam, leidde de spits zijn Internazionale opnieuw naar de zege. Op het veld van Udinese was onze landgenoot goed voor twee cruciale doelpunten: 0-2.


Een knappe prestatie dus van de Rode Duivel, in de Italiaanse media oogstte hij dan ook opnieuw een pak lof. "Lukaku antwoordt op CR7", verwijst Tuttosport in zijn kop naar de twee goals die Cristiano Ronaldo eerder op de dag maakte. "Het team van Antonio Conte sloeg Udinese KO dankzij de onvermijdelijke Lukaku, die twee beslissende doelpunten scoorde in de tweede helft. Daarmee werden Juventus en Lazio van antwoord gediend."

Bij Corriere dello Sport wijst men er op dat de Rode Duivel nu al aan 16 competitiegoals zit en dat in zijn eerste seizoen in de Serie A. "Lukaku is een cycloon. De Belgische spits bezorgde Conte de zege tegen Udinese, een nieuwe brace (twee goals in één match, red.) zette zijn totaal alweer op 16 stuks. Het was nochtans geen gemakkelijke wedstrijd voor de Nerazzurri, zeker niet in het eerste uur."

Calciomercato heeft het dan weer over het killerinstinct van de spits. "Lukaku maakte Conte weer blij. Wanneer hij in de buurt van de goal is, vindt hij altijd de juiste plek om de doelman te verslaan." Bij La Gazzetta dello Sport tot slot, werd Lukaku met een score van 8 op 10 verkozen tot 'Man van de Match'. "Kwaliteit gegarandeerd. Zonder zijn maatje Lautaro Martinez deed hij gewoon alles zelf. Op het moeilijkste moment van de match pakte hij uit met een brace en leidde hij Inter terug naar de tweede plaats."

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Denkt u dat Lukaku dit seizoen meer dan 20 keer zal scoren in de Serie A?

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

46
46
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

22
22
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

103
103
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

81
81
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

133
133
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

66
66
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

77
77
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

53
53
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

293
293
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

64
64
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

41
41
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

237
237
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

81
81
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

64
64
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

174
174
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

213
213
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

605
605
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

139
139
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

101
101
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

459
459
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

171
171
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

529
529

Meer sportnieuws