Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

door
Italiaanse pers bejubelt 'cycloon' Romelu Lukaku

Romelu Lukaku maakte zondagavond op indrukwekkende wijze komaf met een iets mindere periode. Na drie gelijke spelen in de Serie A, waarin hij telkens niet tot scoren kwam, leidde de spits zijn Internazionale opnieuw naar de zege. Op het veld van Udinese was onze landgenoot goed voor twee cruciale doelpunten: 0-2.


Een knappe prestatie dus van de Rode Duivel, in de Italiaanse media oogstte hij dan ook opnieuw een pak lof. "Lukaku antwoordt op CR7", verwijst Tuttosport in zijn kop naar de twee goals die Cristiano Ronaldo eerder op de dag maakte. "Het team van Antonio Conte sloeg Udinese KO dankzij de onvermijdelijke Lukaku, die twee beslissende doelpunten scoorde in de tweede helft. Daarmee werden Juventus en Lazio van antwoord gediend."

Bij Corriere dello Sport wijst men er op dat de Rode Duivel nu al aan 16 competitiegoals zit en dat in zijn eerste seizoen in de Serie A. "Lukaku is een cycloon. De Belgische spits bezorgde Conte de zege tegen Udinese, een nieuwe brace (twee goals in één match, red.) zette zijn totaal alweer op 16 stuks. Het was nochtans geen gemakkelijke wedstrijd voor de Nerazzurri, zeker niet in het eerste uur."

Calciomercato heeft het dan weer over het killerinstinct van de spits. "Lukaku maakte Conte weer blij. Wanneer hij in de buurt van de goal is, vindt hij altijd de juiste plek om de doelman te verslaan." Bij La Gazzetta dello Sport tot slot, werd Lukaku met een score van 8 op 10 verkozen tot 'Man van de Match'. "Kwaliteit gegarandeerd. Zonder zijn maatje Lautaro Martinez deed hij gewoon alles zelf. Op het moeilijkste moment van de match pakte hij uit met een brace en leidde hij Inter terug naar de tweede plaats."

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Denkt u dat Lukaku dit seizoen meer dan 20 keer zal scoren in de Serie A?

Meest recent

Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

6
6
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

44
44
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

86
86
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

103
103
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

265
265
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

128
128
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

204
204
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

176
176
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

84
84
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

198
198
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

65
65
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

54
54
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

173
173
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

50
50
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

143
143
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

357
357
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

51
51
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

512
512
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

103
103
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

237
237
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

112
112
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

503
503
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

172
172
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

71
71
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

352
352

Meer sportnieuws