'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

door
'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

Nadat de er ondanks verwoede pogingen geen akkoord werd gevonden omtrent Adolfo Gaich, besloot Club Brugge uiteindelijk om de Tsjech Michael Krmencik binnen te halen. En daarmee vond de leider in de Jupiler Pro League eindelijk een oplossing voor de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar ondertussen zit Blauw-Zwart wel nog steeds met Mbaye Diagne opgescheept.


Nadat hij uit de selectie werd verbannen wegens het penalty-incident op PSG, toonde de Senegalees weinig intentie om zelf voor een ommekeer te zorgen bij Club. Daarbovenop kwam hij met enkele uitdagende Instagram-posts en foute uitspraken in de Senegalese media. En zo maakte hij zich helemaal onmogelijk. Daarom waren de West-Vlamingen ook van plan hem in de wintermercato al terug te sturen naar moederclub Galatasaray. Maar de Turken stonden niet te springen om hem terug te pakken, integendeel.

Naar verluidt zou coach Fatih Terim zelfs zijn veto hebben gesteld tegen de vroegtijdige terugkeer van Diagne. En dat gegeven zou Club wel eens in een lastig parket kunnen brengen. Volgens het Turkse Fotospor zou Blauw-Zwart aan Galatasaray hebben laten verstaan dat het de helft van de huursom voor Diagne niet zal betalen. De club uit Istanbul zou daarop hebben gereageerd dat 'Diagne het probleem van Club Brugge is' en dat men naar de FIFA zou trekken indien de betalingen niet correct worden gedaan.

De spits kan Club dus nog in grote problemen brengen indien er geen duidelijk akkoord met Galatasaray gevonden wordt. Bij Fotospor meldt men dat Gala uiteindelijk aan de Bruggelingen gevraagd heeft om een nieuwe ploeg voor hem te zoeken zodat het dispuut kan worden opgelost. In bepaalde niet-Europese landen is de mercato ook nog open, maar het is nog maar de vraag welke ploeg bereid is om Diagne een zoveelste kans te geven.

LEES OOK: 'Sensationele Osimhen-wending: monsterbod van 75 miljoen'

Club had Diagne nog een tweede kans moeten geven ...

Meest recent

‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

66
66
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

32
32
'Jashari reageert na duidelijke transferboodschap Club'

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

181
181
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

85
85
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

101
101
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

192
192
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

208
208
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

581
581
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

102
102
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

306
306
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

211
211
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1565
1565
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

169
169
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

216
216
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

313
313
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

341
341
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

472
472
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

626
626
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1112
1112
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

157
157
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

620
620
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

127
127
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

317
317
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

748
748
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

609
609

Meer sportnieuws