'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

1501 stemmen
'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

Nadat de er ondanks verwoede pogingen geen akkoord werd gevonden omtrent Adolfo Gaich, besloot Club Brugge uiteindelijk om de Tsjech Michael Krmencik binnen te halen. En daarmee vond de leider in de Jupiler Pro League eindelijk een oplossing voor de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar ondertussen zit Blauw-Zwart wel nog steeds met Mbaye Diagne opgescheept.


Nadat hij uit de selectie werd verbannen wegens het penalty-incident op PSG, toonde de Senegalees weinig intentie om zelf voor een ommekeer te zorgen bij Club. Daarbovenop kwam hij met enkele uitdagende Instagram-posts en foute uitspraken in de Senegalese media. En zo maakte hij zich helemaal onmogelijk. Daarom waren de West-Vlamingen ook van plan hem in de wintermercato al terug te sturen naar moederclub Galatasaray. Maar de Turken stonden niet te springen om hem terug te pakken, integendeel.

Naar verluidt zou coach Fatih Terim zelfs zijn veto hebben gesteld tegen de vroegtijdige terugkeer van Diagne. En dat gegeven zou Club wel eens in een lastig parket kunnen brengen. Volgens het Turkse Fotospor zou Blauw-Zwart aan Galatasaray hebben laten verstaan dat het de helft van de huursom voor Diagne niet zal betalen. De club uit Istanbul zou daarop hebben gereageerd dat 'Diagne het probleem van Club Brugge is' en dat men naar de FIFA zou trekken indien de betalingen niet correct worden gedaan.

De spits kan Club dus nog in grote problemen brengen indien er geen duidelijk akkoord met Galatasaray gevonden wordt. Bij Fotospor meldt men dat Gala uiteindelijk aan de Bruggelingen gevraagd heeft om een nieuwe ploeg voor hem te zoeken zodat het dispuut kan worden opgelost. In bepaalde niet-Europese landen is de mercato ook nog open, maar het is nog maar de vraag welke ploeg bereid is om Diagne een zoveelste kans te geven.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Club had Diagne nog een tweede kans moeten geven ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

9
9
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

29
29
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

16
16
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

180
180
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

83
83
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

110
110
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

226
226
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

88
88
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

203
203
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

534
534
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

120
120
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

589
589
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

310
310
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

666
666
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

181
181
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

429
429
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

192
192
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

80
80
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

125
125
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

124
124
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

311
311
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

324
324
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

465
465
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

505
505
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

534
534

Meer sportnieuws