'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

door
'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

Nadat de er ondanks verwoede pogingen geen akkoord werd gevonden omtrent Adolfo Gaich, besloot Club Brugge uiteindelijk om de Tsjech Michael Krmencik binnen te halen. En daarmee vond de leider in de Jupiler Pro League eindelijk een oplossing voor de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar ondertussen zit Blauw-Zwart wel nog steeds met Mbaye Diagne opgescheept.


Nadat hij uit de selectie werd verbannen wegens het penalty-incident op PSG, toonde de Senegalees weinig intentie om zelf voor een ommekeer te zorgen bij Club. Daarbovenop kwam hij met enkele uitdagende Instagram-posts en foute uitspraken in de Senegalese media. En zo maakte hij zich helemaal onmogelijk. Daarom waren de West-Vlamingen ook van plan hem in de wintermercato al terug te sturen naar moederclub Galatasaray. Maar de Turken stonden niet te springen om hem terug te pakken, integendeel.

Naar verluidt zou coach Fatih Terim zelfs zijn veto hebben gesteld tegen de vroegtijdige terugkeer van Diagne. En dat gegeven zou Club wel eens in een lastig parket kunnen brengen. Volgens het Turkse Fotospor zou Blauw-Zwart aan Galatasaray hebben laten verstaan dat het de helft van de huursom voor Diagne niet zal betalen. De club uit Istanbul zou daarop hebben gereageerd dat 'Diagne het probleem van Club Brugge is' en dat men naar de FIFA zou trekken indien de betalingen niet correct worden gedaan.

De spits kan Club dus nog in grote problemen brengen indien er geen duidelijk akkoord met Galatasaray gevonden wordt. Bij Fotospor meldt men dat Gala uiteindelijk aan de Bruggelingen gevraagd heeft om een nieuwe ploeg voor hem te zoeken zodat het dispuut kan worden opgelost. In bepaalde niet-Europese landen is de mercato ook nog open, maar het is nog maar de vraag welke ploeg bereid is om Diagne een zoveelste kans te geven.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Club had Diagne nog een tweede kans moeten geven ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

28
28
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

45
45
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

71
71
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

48
48
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

48
48
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

82
82
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

186
186
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

152
152
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

137
137
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

67
67
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

63
63
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

129
129
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

184
184
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

270
270
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

155
155
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

205
205
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

387
387
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

69
69
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

517
517
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

137
137
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws