'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

door
'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

Nadat de er ondanks verwoede pogingen geen akkoord werd gevonden omtrent Adolfo Gaich, besloot Club Brugge uiteindelijk om de Tsjech Michael Krmencik binnen te halen. En daarmee vond de leider in de Jupiler Pro League eindelijk een oplossing voor de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar ondertussen zit Blauw-Zwart wel nog steeds met Mbaye Diagne opgescheept.


Nadat hij uit de selectie werd verbannen wegens het penalty-incident op PSG, toonde de Senegalees weinig intentie om zelf voor een ommekeer te zorgen bij Club. Daarbovenop kwam hij met enkele uitdagende Instagram-posts en foute uitspraken in de Senegalese media. En zo maakte hij zich helemaal onmogelijk. Daarom waren de West-Vlamingen ook van plan hem in de wintermercato al terug te sturen naar moederclub Galatasaray. Maar de Turken stonden niet te springen om hem terug te pakken, integendeel.

Naar verluidt zou coach Fatih Terim zelfs zijn veto hebben gesteld tegen de vroegtijdige terugkeer van Diagne. En dat gegeven zou Club wel eens in een lastig parket kunnen brengen. Volgens het Turkse Fotospor zou Blauw-Zwart aan Galatasaray hebben laten verstaan dat het de helft van de huursom voor Diagne niet zal betalen. De club uit Istanbul zou daarop hebben gereageerd dat 'Diagne het probleem van Club Brugge is' en dat men naar de FIFA zou trekken indien de betalingen niet correct worden gedaan.

De spits kan Club dus nog in grote problemen brengen indien er geen duidelijk akkoord met Galatasaray gevonden wordt. Bij Fotospor meldt men dat Gala uiteindelijk aan de Bruggelingen gevraagd heeft om een nieuwe ploeg voor hem te zoeken zodat het dispuut kan worden opgelost. In bepaalde niet-Europese landen is de mercato ook nog open, maar het is nog maar de vraag welke ploeg bereid is om Diagne een zoveelste kans te geven.

LEES OOK: Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Club had Diagne nog een tweede kans moeten geven ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

61
61
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

14
14
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

45
45
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

40
40
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

43
43
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

38
38
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

56
56
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

157
157
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

257
257
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

129
129
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

201
201
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

347
347
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

102
102
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

72
72
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

170
170
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

320
320
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

421
421
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

145
145
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

205
205
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

227
227
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

212
212

Meer sportnieuws