'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

1501 stemmen
'Diagne kan Club Brugge nog flinke problemen opleveren'

Nadat de er ondanks verwoede pogingen geen akkoord werd gevonden omtrent Adolfo Gaich, besloot Club Brugge uiteindelijk om de Tsjech Michael Krmencik binnen te halen. En daarmee vond de leider in de Jupiler Pro League eindelijk een oplossing voor de zoektocht naar een nieuwe spits. Maar ondertussen zit Blauw-Zwart wel nog steeds met Mbaye Diagne opgescheept.


Nadat hij uit de selectie werd verbannen wegens het penalty-incident op PSG, toonde de Senegalees weinig intentie om zelf voor een ommekeer te zorgen bij Club. Daarbovenop kwam hij met enkele uitdagende Instagram-posts en foute uitspraken in de Senegalese media. En zo maakte hij zich helemaal onmogelijk. Daarom waren de West-Vlamingen ook van plan hem in de wintermercato al terug te sturen naar moederclub Galatasaray. Maar de Turken stonden niet te springen om hem terug te pakken, integendeel.

Naar verluidt zou coach Fatih Terim zelfs zijn veto hebben gesteld tegen de vroegtijdige terugkeer van Diagne. En dat gegeven zou Club wel eens in een lastig parket kunnen brengen. Volgens het Turkse Fotospor zou Blauw-Zwart aan Galatasaray hebben laten verstaan dat het de helft van de huursom voor Diagne niet zal betalen. De club uit Istanbul zou daarop hebben gereageerd dat 'Diagne het probleem van Club Brugge is' en dat men naar de FIFA zou trekken indien de betalingen niet correct worden gedaan.

De spits kan Club dus nog in grote problemen brengen indien er geen duidelijk akkoord met Galatasaray gevonden wordt. Bij Fotospor meldt men dat Gala uiteindelijk aan de Bruggelingen gevraagd heeft om een nieuwe ploeg voor hem te zoeken zodat het dispuut kan worden opgelost. In bepaalde niet-Europese landen is de mercato ook nog open, maar het is nog maar de vraag welke ploeg bereid is om Diagne een zoveelste kans te geven.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Club had Diagne nog een tweede kans moeten geven ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

22
22
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

132
132
De Ketelaere-blunder kan hem WK kosten

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

57
57
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

46
46
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

60
60
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

54
54
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

100
100
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

622
622
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

130
130
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

248
248
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

90
90
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

691
691
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

143
143
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

168
168
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

198
198
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

67
67
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

213
213
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1043
1043
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

94
94
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

349
349
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

917
917
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

135
135
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

759
759
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

390
390
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

310
310

Meer sportnieuws