Soap in 1B compleet: OHL haalt zijn gelijk voor het BAS

door
Soap in 1B compleet: OHL haalt zijn gelijk voor het BAS

Er dreigt weer een nieuwe soap te komen in Eerste Klasse B. Oud-Heverlee Leuven gaat niet akkoord met beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep dat een uitspraak deed over de lichtpanne tegen Union SG. OHL kreeg een 0-5-nederlaag als straf. De club gaat in beroep.


Zo trekken de Vlaamse Brabanders naar het Belgisch Arbitragehof voor de Sport. "Oud-Heverlee Leuven beslist beroep aan te tekenen bij het BAS tegen de beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep rond de gestaakte wedstrijd tegen Union. OH Leuven nam donderdag kennis van de beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep van de KBVB rond de gestaakte wedstrijd tussen OHL en Union Saint-Gilloise van 1 november door de lichtpanne", laat OHL weten.

UPDATE 31/01
De beroepsprocedure heeft dan toch zijn vruchten afgeworpen voor OH Leuven. Zo gaf het BAS de Vlaams-Brabanders gelijk en zal de wedstrijd opnieuw gespeeld moeten worden. "Het BAS oordeelde dat het scheidsrechtersverslag onvoldoende gemotiveerd was om de beslissing van de scheidsrechter om de wedstrijd te staken te verantwoorden en dat de lichtpanne een geval van overmacht was", klinkt het op de clubwebstek.

In principe maakt de uitslag van dit duel niet zo veel meer uit, OHL is sowieso al zeker van de eerste periodetitel en dus ook een ticket voor de promotiefinale. Maar in het eindklassement is dit natuurlijk wel van belang. De Leuvenaars lieten alvast weten dat de toegang voor deze partij gratis zal zijn.

LEES OOK: Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

OHL had zich gewoon moeten neerleggen bij de eerste uitspraak ...

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

38
38
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

23
23
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

105
105
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

111
111
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

309
309
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

199
199
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

365
365
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

167
167
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

356
356
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

89
89
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

71
71
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

533
533
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

743
743
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

97
97
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

154
154
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1622
1622
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

171
171
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

233
233
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1516
1516
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

520
520
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws