Soap in 1B compleet: OHL haalt zijn gelijk voor het BAS

503
Soap in 1B compleet: OHL haalt zijn gelijk voor het BAS

Er dreigt weer een nieuwe soap te komen in Eerste Klasse B. Oud-Heverlee Leuven gaat niet akkoord met beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep dat een uitspraak deed over de lichtpanne tegen Union SG. OHL kreeg een 0-5-nederlaag als straf. De club gaat in beroep.


Zo trekken de Vlaamse Brabanders naar het Belgisch Arbitragehof voor de Sport. "Oud-Heverlee Leuven beslist beroep aan te tekenen bij het BAS tegen de beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep rond de gestaakte wedstrijd tegen Union. OH Leuven nam donderdag kennis van de beslissing van de Geschillencommissie Hoger Beroep van de KBVB rond de gestaakte wedstrijd tussen OHL en Union Saint-Gilloise van 1 november door de lichtpanne", laat OHL weten.

UPDATE 31/01
De beroepsprocedure heeft dan toch zijn vruchten afgeworpen voor OH Leuven. Zo gaf het BAS de Vlaams-Brabanders gelijk en zal de wedstrijd opnieuw gespeeld moeten worden. "Het BAS oordeelde dat het scheidsrechtersverslag onvoldoende gemotiveerd was om de beslissing van de scheidsrechter om de wedstrijd te staken te verantwoorden en dat de lichtpanne een geval van overmacht was", klinkt het op de clubwebstek.

In principe maakt de uitslag van dit duel niet zo veel meer uit, OHL is sowieso al zeker van de eerste periodetitel en dus ook een ticket voor de promotiefinale. Maar in het eindklassement is dit natuurlijk wel van belang. De Leuvenaars lieten alvast weten dat de toegang voor deze partij gratis zal zijn.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

OHL had zich gewoon moeten neerleggen bij de eerste uitspraak ...

Meest recent

'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

7
7
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

143
143
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

26
26
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

38
38
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

160
160
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

182
182
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

153
153
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

130
130
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

83
83
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

177
177
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

167
167
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

218
218
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

107
107
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

124
124
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

209
209
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

369
369
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

104
104
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

475
475
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

678
678
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

222
222
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0

Meer sportnieuws