'Meer details bekend over overgang van Joveljic naar Anderlecht'

door
'Meer details bekend over overgang van Joveljic naar Anderlecht'

Het lijkt voor Anderlecht nog een zeer productieve Deadline Day te gaan worden. Want zo zou vandaag de transfer van Saelemaekers naar AC Milaan worden afgerond, terwijl er ook aan inkomende zijde nog heel wat staat te gebeuren.

Zo kon u donderdag al lezen dat Anderlecht werk maakt van Marko Pjaca van Juventus én de Jamaicaanse linksachter Kemar Lawrence. Daarnaast zou het ook nog een spits willen binnenhalen, en het lijkt nu duidelijk wie dat zal gaan worden. Volgens Servische media is Dejan Joveljic namelijk op weg naar het Astridpark.

De Servische spits zou worden gehuurd tot het einde van dit seizoen. Of er een aankoopoptie zal worden opgenomen, is momenteel niet helemaal duidelijk. Joveljic kwam afgelopen zomer naar Frankfurt, maar op veel speelgelegenheid kon hij nog niet rekenen. Hij was dan ook maar goed voor één doelpunt. Bij zijn vorige club, Rode Ster Belgrado, maakte hij 14 doelpunten in 28 wedstrijden.

UPDATE 11u14

Dejan Joveljic wordt zo goed als zeker de nieuwe spits van RSC Anderlecht. De aanvaller is al op Neerpede en maakte al kennis met de spelers van Paars-Wit. Volgens Het Nieuwsblad zal hij voor zes maanden worden gehuurd van Eintracht Frankfurt en de Duitsers geloven nog heel erg in hem. Er zit geen aankoopoptie in de deal.

Marko Pjaca trekt ook naar Anderlecht. Het Laatste Nieuws weet dat de speler van Juventus ondertussen ook al op Neerpede is. Anderlecht lijkt dus niet zoals met Yannick Bolasie te handelen. Toen werd die overgang op 43 seconden voor het sluiten van de transfermarkt afgerond.

LEES OOK: Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

Goede transfers bij Anderlecht?

Meest recent

Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

14
14
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

76
76
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

17
17
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

65
65
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

82
82
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

100
100
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

90
90
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

74
74
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

299
299
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

68
68
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

122
122
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

135
135
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

301
301
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

352
352
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

127
127
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

131
131
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

461
461
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

489
489
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

136
136
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

440
440
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

537
537
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

315
315
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

132
132

Meer sportnieuws