'Meer details bekend over overgang van Joveljic naar Anderlecht'

door
'Meer details bekend over overgang van Joveljic naar Anderlecht'

Het lijkt voor Anderlecht nog een zeer productieve Deadline Day te gaan worden. Want zo zou vandaag de transfer van Saelemaekers naar AC Milaan worden afgerond, terwijl er ook aan inkomende zijde nog heel wat staat te gebeuren.

Zo kon u donderdag al lezen dat Anderlecht werk maakt van Marko Pjaca van Juventus én de Jamaicaanse linksachter Kemar Lawrence. Daarnaast zou het ook nog een spits willen binnenhalen, en het lijkt nu duidelijk wie dat zal gaan worden. Volgens Servische media is Dejan Joveljic namelijk op weg naar het Astridpark.

De Servische spits zou worden gehuurd tot het einde van dit seizoen. Of er een aankoopoptie zal worden opgenomen, is momenteel niet helemaal duidelijk. Joveljic kwam afgelopen zomer naar Frankfurt, maar op veel speelgelegenheid kon hij nog niet rekenen. Hij was dan ook maar goed voor één doelpunt. Bij zijn vorige club, Rode Ster Belgrado, maakte hij 14 doelpunten in 28 wedstrijden.

UPDATE 11u14

Dejan Joveljic wordt zo goed als zeker de nieuwe spits van RSC Anderlecht. De aanvaller is al op Neerpede en maakte al kennis met de spelers van Paars-Wit. Volgens Het Nieuwsblad zal hij voor zes maanden worden gehuurd van Eintracht Frankfurt en de Duitsers geloven nog heel erg in hem. Er zit geen aankoopoptie in de deal.

Marko Pjaca trekt ook naar Anderlecht. Het Laatste Nieuws weet dat de speler van Juventus ondertussen ook al op Neerpede is. Anderlecht lijkt dus niet zoals met Yannick Bolasie te handelen. Toen werd die overgang op 43 seconden voor het sluiten van de transfermarkt afgerond.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Goede transfers bij Anderlecht?

Meest recent

Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

22
22
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

42
42
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

12
12
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

122
122
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

53
53
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

39
39
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

182
182
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

122
122
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

208
208
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

123
123
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

345
345
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

231
231
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

386
386
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

102
102
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

29
29
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

273
273
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

376
376
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

289
289
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

116
116
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

776
776
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

149
149
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

479
479
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

101
101
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

474
474
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

493
493

Meer sportnieuws