'Done deal: Carrasco heeft absolute toptransfer beet'

door
'Done deal: Carrasco heeft absolute toptransfer beet'

Verschillende Rode Duivels gaan nog spannende uren tegemoet. Met oog op een eventuele EK-selectie lijkt een transfer voor hun immers noodzakelijk, maar de deadline komt zienderogen dichterbij. Ook Yannick Carrasco zit in zo'n vervelend parket, al zou voor hem een spraakmakende oplossing in de maak zijn.


De winger maakte er de laatste maanden geen geheim van dat hij absoluut wil terugkeren naar Europa. Er heerste ook voldoende interesse, met name Crystal Palace ondernam de nodige stappen om hem te huren. De Engelsen vonden echter geen akkoord met zijn huidige werkgever Dalian Yifang. Sindsdien werd koortsachtig gezocht naar een andere oplossing en die komt mogelijk uit wel erg onverwachte hoek.

Zo melden de twee grote Spaanse sportkranten AS en Marca dat Carrasco op de terugweg is naar Atletico Madrid. Twee jaar geleden vertrok hij nochtans in onmin bij de Spaanse topclub, maar nu zouden beide partijen bereid zijn om het dispuut achter zich te laten. Los Rojiblancos hadden hun zinnen deze winter op aanvallende versterking gezet en mikten daarvoor lange tijd op Edinson Cavani (PSG). Maar ondanks een nakend akkoord viel de transfer van de Uruguayaan donderdag in het water.

Atletico moest dus razendsnel doorschakelen en belandde zo opnieuw bij zijn ex-speler. De deal is wel nog niet helemaal rond, er moet nog een akkoord met Dalian gevonden worden. Maar bovengenoemde bronnen hebben vertrouwen in een goede afloop. Bij Marca beweert men zelfs dat de terugkeer van Carrasco 'héél dichtbij is'.

UPDATE 10u55

De transfer van Yannick Carrasco van Dalian Yifang naar Atlético Madrid is afgerond. De Rode Duivel wordt door zijn Chinese club, dat goede banden heeft met Atlético, uitgeleend aan de Spaanse topclub. Carrasco ondertekende zijn contract en zal volgens buitenlandse media vandaag al meetrainen met de Madrilenen. Voor Carrasco is deze overgang een zegen, want hij gaat zo weer op topniveau spelen en dat zal Roberto Martinez zeer graag zien.

LEES OOK: Keane wil deze coach bij Man Utd: "Zou voor goede chaos zorgen”

Gaat hij slagen bij Atlético?

Meest recent

'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

62
62
OHL zoekt coach: één van deze vijf weldra aan Den Dreef?

Union SG heeft David Hubert aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Opvallend, want ...

65
65
Keane wil deze coach bij Man Utd: "Zou voor goede chaos zorgen”

Bij Manchester United draait het weer niet al te geweldig dit seizoen. Meespelen voor de prijzen zit ...

24
24
Riemer laat Anderlecht helemaal perplex staan

Bij RSC Anderlecht werd de Deense enclave vorig jaar de deur gewezen. Zeggen dat het nadien beter ...

215
215
'Real verbaast compleet met opvolger Courtois'

Thibaut Courtois haalt nog steeds een zeer hoog niveau bij Real Madrid en de Rode Duivels. Het ...

38
38
Alarm bij Duivels: nieuw talent keert België de rug toe

Het is bij de Rode Duivels nog altijd bouwen aan een nieuw elftal nu de gouden generatie zo goed als ...

100
100
'Schandaal in Turkije biedt plots kans aan Rode Duivel'

Er staan de komende dagen nog de nodige kwalificatiewedstrijden voor het WK op het programma. Bij de ...

78
78
Union verrast met Hubert: eerste grote twijfel rijst

Amper twee dagen nadat het vertrek van Sébastien Pocognoli naar AS Monaco officieel ...

111
111
Antwerp krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg

Antwerp beleeft voorlopig een moeilijk seizoen. Het staat na tien speeldagen op een onrustwekkende ...

134
134
Hubert naar Union: OHL komt met opmerkelijke reactie

Zaterdag bevestigde Union officieel het vertrek van Sébastien Pocognoli naar AS Monaco, amper ...

311
311
Essevee shopt bij Anderlecht en verliest pion aan NXT

Na een derde van de reguliere competitie staat Zulte Waregem er goed voor. De promovendus prijkt na ...

133
133
Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Hij was jarenlang een rots in de branding bij Ajax, Atlético Madrid, Tottenham, Antwerp ...

105
105
Witte rook bij Union: complete verrassing als nieuwe coach

Union kreeg vorige week een enorme klap te verwerken met het plotse vertrek van Sébastien ...

535
535
Garcia ongenadig: twee Rode Duivels verdwijnen naar tribune

Om 20u45 staan de Rode Duivels voor een levensbelangrijke opdracht, want in Wales mogen ze niet ...

393
393
Eric Goens doet spetterende onthulling over BV: "Zo boos..."

Eric Goens is zonder twijfeld één van de bekendste supporters van Club Brugge. De ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe domper Union, wending Verschaeren'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
‘KV Mechelen troeft Club Brugge én Anderlecht af’

KV Mechelen staat in de top zes en Malinwa wil die vorm na de interlandperiode doortrekken. Het ...

360
360
‘Pocognoli meteen zwaar onder druk bij AS Monaco’

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. De Belgische oefenmeester loodste de Brusselse ...

153
153
Cruciale raad Garcia: “Dan spelen ze Wales aan flarden"

De Rode Duivels nemen het maandagavond op tegen Wales in een belangrijke clash voor het WK 2026. Na ...

141
141
Mbappé verrast compleet met uitspraken over Messi en Ronaldo

Kylian Mbappé doet het voortreffelijk bij Real Madrid. Daar hebben ze eindelijk een echte ...

81
81
'Bizarre clausule bezorgt Juventus kopbrekens bij Openda'

Vriend en vijand keken toch eens vreemd op toen Juventus de komst van Loïs Openda aankondigde. ...

121
121
Albert geeft ideale elf prijs: "Met hem in de spits"

Ongeacht welk team Rudi Garcia vanavond aan de aftrap brengt, er zal sowieso kritiek komen. Dat is ...

132
132
'Bommetje bij Rode Duivels: irritatie bij Mannaert'

Rudi Garcia krijgt de wind van voren. De bondscoach wordt steeds scherper aangepakt en staat dus ...

519
519
Bellamy looft twee Neerpede-boys: "Zelden gezien"

Craig Bellamy kende in het verleden een geslaagde passage bij RSC Anderlecht. Veel spelers waren ...

169
169
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

227
227

Meer sportnieuws