'Done deal: Carrasco heeft absolute toptransfer beet'

door
'Done deal: Carrasco heeft absolute toptransfer beet'

Verschillende Rode Duivels gaan nog spannende uren tegemoet. Met oog op een eventuele EK-selectie lijkt een transfer voor hun immers noodzakelijk, maar de deadline komt zienderogen dichterbij. Ook Yannick Carrasco zit in zo'n vervelend parket, al zou voor hem een spraakmakende oplossing in de maak zijn.


De winger maakte er de laatste maanden geen geheim van dat hij absoluut wil terugkeren naar Europa. Er heerste ook voldoende interesse, met name Crystal Palace ondernam de nodige stappen om hem te huren. De Engelsen vonden echter geen akkoord met zijn huidige werkgever Dalian Yifang. Sindsdien werd koortsachtig gezocht naar een andere oplossing en die komt mogelijk uit wel erg onverwachte hoek.

Zo melden de twee grote Spaanse sportkranten AS en Marca dat Carrasco op de terugweg is naar Atletico Madrid. Twee jaar geleden vertrok hij nochtans in onmin bij de Spaanse topclub, maar nu zouden beide partijen bereid zijn om het dispuut achter zich te laten. Los Rojiblancos hadden hun zinnen deze winter op aanvallende versterking gezet en mikten daarvoor lange tijd op Edinson Cavani (PSG). Maar ondanks een nakend akkoord viel de transfer van de Uruguayaan donderdag in het water.

Atletico moest dus razendsnel doorschakelen en belandde zo opnieuw bij zijn ex-speler. De deal is wel nog niet helemaal rond, er moet nog een akkoord met Dalian gevonden worden. Maar bovengenoemde bronnen hebben vertrouwen in een goede afloop. Bij Marca beweert men zelfs dat de terugkeer van Carrasco 'héél dichtbij is'.

UPDATE 10u55

De transfer van Yannick Carrasco van Dalian Yifang naar Atlético Madrid is afgerond. De Rode Duivel wordt door zijn Chinese club, dat goede banden heeft met Atlético, uitgeleend aan de Spaanse topclub. Carrasco ondertekende zijn contract en zal volgens buitenlandse media vandaag al meetrainen met de Madrilenen. Voor Carrasco is deze overgang een zegen, want hij gaat zo weer op topniveau spelen en dat zal Roberto Martinez zeer graag zien.

LEES OOK: 'Donderklap in Brugge: Simeone’s plan slaat in als bom'

Gaat hij slagen bij Atlético?

Meest recent

De Bruyne krijgt enorme lof: "Eén van grootste spelers ooit"

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

1
1
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

50
50
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

23
23
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

129
129
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

46
46
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

146
146
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

98
98
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

252
252
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

272
272
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

234
234
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

65
65
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

145
145
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

229
229
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

343
343
Bayern onklopbaar: liggen hier de kansen voor Club Brugge?

Club Brugge neemt het woensdag op tegen Bayern München. Dat belooft een zeer zware partij te ...

182
182
De nieuwe Courtois? "Kan beste doelman ter wereld worden"

De Rode Duivels hebben enorm veel weelde onder de lat. Thibaut Courtois is nog altijd de nummer ...

282
282
KRC Genk kraait victorie: smaakmaker eindelijk weer de oude

KRC Genk geraakt maar niet op toerental. Het speelde 2-2 tegen Cercle Brugge, wat een fikse ...

234
234
Hasi haalt stevig uit: "Is een ziekte in onze ploeg"

RSC Anderlecht verloor terecht twee punten op het veld van STVV. Het was alweer een wisselvallige ...

430
430
'Steunpilaar weg bij Club: transferstrijd met vier teams'

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij het ongeslagen Bayern München. ...

213
213
Lichtpunt bij wisselvallig Genk: "Hij heeft unieke kwaliteiten"

KRC Genk is met een slipper aan het derde luik van het seizoen begonnen. De Limburgers raakten ...

231
231
Wilde plannen Coucke: clubicoon terug naar Anderlecht?

De Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht keurde vorige week een deel van de bestuurshervormingen goed ...

304
304
Totaal gezichtsverlies voor AA Gent: "Zelden meegemaakt"

AA Gent heeft zijn seizoen op pijnlijke wijze hervat. De Buffalo's kregen zondagavond een pak voor ...

209
209
Engelse pers gaat compleet los na eerste PL-topper Lammens

Senne Lammens heeft zijn eerste Premier League-topper als doelman van Manchester United achter de ...

411
411
'Club Brugge doet gek: stormt door voor transferstunt'

Club Brugge zet vol door voor een explosieve flankspeler — zelfs na een eerste mislukte ...

667
667

Meer sportnieuws