Oefenduels Rode Duivels bekend met één topaffiche

door
Oefenduels Rode Duivels bekend met één topaffiche

Binnen ongeveer 4,5 maand beginnen de Rode Duivels aan het EK. Dat wordt dit jaar afgewerkt verspreid over twaalf landen en dus bleek het niet evident voor de Belgen om een basiskamp te kiezen, zeker omdat er in België niet gevoetbald wordt. Voor hun wedstrijden tegen Rusland en Finland moeten ze naar Sint-Petersburg, tussendoor spelen ze in Kopenhagen tegen Denemarken. 


Even was er dan ook sprake van dat de Duivels in de buurt van Sint-Petersburg hun tenten zouden gaan opslaan, maar de UEFA heeft bekendgemaakt dat de Belgen uiteindelijk toch gewoon in eigen land zullen blijven. Het nationaal oefencentrum in Tubeke wordt uiteindelijk gewoon de uitvalsbasis. Na de groepsfase zal er immers toch weer gereisd moeten worden. Een eventuele achtste finale wordt immers gespeeld in Bilbao, Amsterdam, Boekarest of Glasgow, terwijl de kwartfinales afgewerkt worden in Sint-Petersburg, München, Rome en Bakoe. De halve finales en finale worden dan weer gespeeld in Londen. 

Intussen wordt ook één en ander duidelijk over het programma van de Duivels in de voorbereiding. In maart trekken ze wellicht op stage naar Qatar om er twee lucratieve oefeninterlands te spelen. In juni zouden nog twee oefenmatchen gepland worden, waarvan minstens één in Brussel. Dat alles weet RTBF. Even werd ook overwogen om op stage te gaan in Noorwegen in juni, maar uiteindelijk wil Roberto Martinez zoveel mogelijk tijd in Tubeke doorbrengen.

UPDATE 13u10

Het Laatste Nieuws weet al de tegenstanders van de oefenmatchen in maart. De Rode Duivels geven op 27 maart in Doha Portugal partij, op 30 maart staat Zwitserland op het programma. Het worden ongetwijfeld twee boeiende partijen tegen sterke tegenstanders, waarbij vooral het Portugal van Cristiano Ronaldo een topaffiche is. De Portugezen zijn overigens ook titelverdediger op het komende EK 2020. 

LEES OOK: ‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Zal België winnen van Portugal?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

24
24
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

8
8
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

71
71
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

72
72
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

54
54
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

189
189
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

85
85
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

438
438
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

379
379
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

419
419
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

112
112
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

574
574
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

195
195
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

256
256
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

310
310
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

129
129
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

82
82
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

224
224
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

194
194
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

82
82
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

102
102
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

308
308
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

300
300
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

267
267

Meer sportnieuws