Oefenduels Rode Duivels bekend met één topaffiche

door
Oefenduels Rode Duivels bekend met één topaffiche

Binnen ongeveer 4,5 maand beginnen de Rode Duivels aan het EK. Dat wordt dit jaar afgewerkt verspreid over twaalf landen en dus bleek het niet evident voor de Belgen om een basiskamp te kiezen, zeker omdat er in België niet gevoetbald wordt. Voor hun wedstrijden tegen Rusland en Finland moeten ze naar Sint-Petersburg, tussendoor spelen ze in Kopenhagen tegen Denemarken. 


Even was er dan ook sprake van dat de Duivels in de buurt van Sint-Petersburg hun tenten zouden gaan opslaan, maar de UEFA heeft bekendgemaakt dat de Belgen uiteindelijk toch gewoon in eigen land zullen blijven. Het nationaal oefencentrum in Tubeke wordt uiteindelijk gewoon de uitvalsbasis. Na de groepsfase zal er immers toch weer gereisd moeten worden. Een eventuele achtste finale wordt immers gespeeld in Bilbao, Amsterdam, Boekarest of Glasgow, terwijl de kwartfinales afgewerkt worden in Sint-Petersburg, München, Rome en Bakoe. De halve finales en finale worden dan weer gespeeld in Londen. 

Intussen wordt ook één en ander duidelijk over het programma van de Duivels in de voorbereiding. In maart trekken ze wellicht op stage naar Qatar om er twee lucratieve oefeninterlands te spelen. In juni zouden nog twee oefenmatchen gepland worden, waarvan minstens één in Brussel. Dat alles weet RTBF. Even werd ook overwogen om op stage te gaan in Noorwegen in juni, maar uiteindelijk wil Roberto Martinez zoveel mogelijk tijd in Tubeke doorbrengen.

UPDATE 13u10

Het Laatste Nieuws weet al de tegenstanders van de oefenmatchen in maart. De Rode Duivels geven op 27 maart in Doha Portugal partij, op 30 maart staat Zwitserland op het programma. Het worden ongetwijfeld twee boeiende partijen tegen sterke tegenstanders, waarbij vooral het Portugal van Cristiano Ronaldo een topaffiche is. De Portugezen zijn overigens ook titelverdediger op het komende EK 2020. 

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Zal België winnen van Portugal?

Meest recent

Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

0
0
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

34
34
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

10
10
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

20
20
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

19
19
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

208
208
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

36
36
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

67
67
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

181
181
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

130
130
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

248
248
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

284
284
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

220
220
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

105
105
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

148
148
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

100
100
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

134
134
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

114
114
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

166
166
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

50
50
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

193
193
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

272
272
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

580
580

Meer sportnieuws