TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Er lijkt witte rook te zijn gekomen voor Club, want TNT Sports meldt nu dat de deal rond is en Gaich naar Brugge zal trekken. De Argentijnse voetbalbond bevestigde intussen ook al dat Gaich het Olympische elftal donderdag even verlaat en naar Buenos Aires afzakt om zijn medische testen bij Blauw-Zwart af te leggen. Donderdagnamiddag zou hij dan in principe zijn handtekening moeten zetten.



En het lijkt erop dat Club nog een zeer zwaar transferoffensief zal inzetten in de laatste dagen van de wintermercato. Want volgens TyC Sports reist Mannaert niet alleen omwille van Gaich naar Argentinië. Club zou ook nog werk maken van de komst van Fausto Vega, een 19-jarige middenvelder van Argentinos Juniors en ploegmaat van Gaich bij de Argentijnse Olympische selectie. Club zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor het talent.

Het vertrek van Berge bij Racing Genk lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeld werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. 



Volgens Nigeriaanse media zou Genk ook een uitleenbeurt van Odey overwegen. De Nigeriaanse aanvaller kwam in de zomer voor 3,5 miljoen euro over van het Zwitserse FC Zürich, maar hij kwam nog maar 120 minuten in actie in de Jupiler Pro League. Olympiakos zou intussen al interesse tonen.

KVC Westerlo wil er nog een aanvaller bij en volgens media in Egypte azen de Kemphanen op de 22-jarige Nigeriaanse aanvaller Odo Moses. Hij speelt in Egypte en laat daar een goede indruk achter.

BUITENLAND

Zit er nog een ware toptransfer aan te komen voor Dries Mertens de komende dagen? Chelsea zou zich immers nog gemeld hebben voor Mertens. De Blues zijn nog op zoek naar een spits omdat Olivier Giroud wellicht vertrekt en Michy Batshuayi niet helemaal kan overtuigen en trainer Frank Lampard zou Mertens er graag bij willen. Chelsea zou volgens Sky Sport Italia 6 à 7 miljoen euro veil hebben om Mertens nog deze maand over te nemen.



En daar blijft het niet bij. Want ook niemand minder dan FC Barcelona wordt genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen hebben een probleem in de aanval vanwege het uitvallen van Luis Suarez. Volgens het Spaanse Sport heeft Barça een shortlist samengesteld om zich deze week nog te versterken met een aanvaller. Dries Mertens is één van de pistes.

Diego Capel is één van de miskopen die RSC Anderlecht de afgelopen vijf seizoenen deed. De Spaanse linkerflankaanvaller kende nadien ook nog maar weinig succes en hij heeft een nieuwe club gevonden.Capel gaat aan de slag in… Malta, waar hij voor Birkirkara FC tekende.

LEES OOK: 'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Ziet u Mertens nog verhuizen?

Meest recent

'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

23
23
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

42
42
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

103
103
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

171
171
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

171
171
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

34
34
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

137
137
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

74
74
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

449
449
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

146
146
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

83
83
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

152
152
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

52
52
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

358
358
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

450
450
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

206
206
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

85
85
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

187
187
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

97
97
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

280
280
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166

Meer sportnieuws