TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

319 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Er lijkt witte rook te zijn gekomen voor Club, want TNT Sports meldt nu dat de deal rond is en Gaich naar Brugge zal trekken. De Argentijnse voetbalbond bevestigde intussen ook al dat Gaich het Olympische elftal donderdag even verlaat en naar Buenos Aires afzakt om zijn medische testen bij Blauw-Zwart af te leggen. Donderdagnamiddag zou hij dan in principe zijn handtekening moeten zetten.



En het lijkt erop dat Club nog een zeer zwaar transferoffensief zal inzetten in de laatste dagen van de wintermercato. Want volgens TyC Sports reist Mannaert niet alleen omwille van Gaich naar Argentinië. Club zou ook nog werk maken van de komst van Fausto Vega, een 19-jarige middenvelder van Argentinos Juniors en ploegmaat van Gaich bij de Argentijnse Olympische selectie. Club zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor het talent.

Het vertrek van Berge bij Racing Genk lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeld werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. 



Volgens Nigeriaanse media zou Genk ook een uitleenbeurt van Odey overwegen. De Nigeriaanse aanvaller kwam in de zomer voor 3,5 miljoen euro over van het Zwitserse FC Zürich, maar hij kwam nog maar 120 minuten in actie in de Jupiler Pro League. Olympiakos zou intussen al interesse tonen.

KVC Westerlo wil er nog een aanvaller bij en volgens media in Egypte azen de Kemphanen op de 22-jarige Nigeriaanse aanvaller Odo Moses. Hij speelt in Egypte en laat daar een goede indruk achter.

BUITENLAND

Zit er nog een ware toptransfer aan te komen voor Dries Mertens de komende dagen? Chelsea zou zich immers nog gemeld hebben voor Mertens. De Blues zijn nog op zoek naar een spits omdat Olivier Giroud wellicht vertrekt en Michy Batshuayi niet helemaal kan overtuigen en trainer Frank Lampard zou Mertens er graag bij willen. Chelsea zou volgens Sky Sport Italia 6 à 7 miljoen euro veil hebben om Mertens nog deze maand over te nemen.



En daar blijft het niet bij. Want ook niemand minder dan FC Barcelona wordt genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen hebben een probleem in de aanval vanwege het uitvallen van Luis Suarez. Volgens het Spaanse Sport heeft Barça een shortlist samengesteld om zich deze week nog te versterken met een aanvaller. Dries Mertens is één van de pistes.

Diego Capel is één van de miskopen die RSC Anderlecht de afgelopen vijf seizoenen deed. De Spaanse linkerflankaanvaller kende nadien ook nog maar weinig succes en hij heeft een nieuwe club gevonden.Capel gaat aan de slag in… Malta, waar hij voor Birkirkara FC tekende.

LEES OOK: Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Ziet u Mertens nog verhuizen?

Meest recent

Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

15
15
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

22
22
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

29
29
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

59
59
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

745
745
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

50
50
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

152
152
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

278
278
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

20
20
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

42
42
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

270
270
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

139
139
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

350
350
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

268
268
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

439
439
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

451
451
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

249
249
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

107
107
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

192
192
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

64
64
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

72
72
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

547
547
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

131
131
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

191
191

Meer sportnieuws