TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Er lijkt witte rook te zijn gekomen voor Club, want TNT Sports meldt nu dat de deal rond is en Gaich naar Brugge zal trekken. De Argentijnse voetbalbond bevestigde intussen ook al dat Gaich het Olympische elftal donderdag even verlaat en naar Buenos Aires afzakt om zijn medische testen bij Blauw-Zwart af te leggen. Donderdagnamiddag zou hij dan in principe zijn handtekening moeten zetten.



En het lijkt erop dat Club nog een zeer zwaar transferoffensief zal inzetten in de laatste dagen van de wintermercato. Want volgens TyC Sports reist Mannaert niet alleen omwille van Gaich naar Argentinië. Club zou ook nog werk maken van de komst van Fausto Vega, een 19-jarige middenvelder van Argentinos Juniors en ploegmaat van Gaich bij de Argentijnse Olympische selectie. Club zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor het talent.

Het vertrek van Berge bij Racing Genk lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeld werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. 



Volgens Nigeriaanse media zou Genk ook een uitleenbeurt van Odey overwegen. De Nigeriaanse aanvaller kwam in de zomer voor 3,5 miljoen euro over van het Zwitserse FC Zürich, maar hij kwam nog maar 120 minuten in actie in de Jupiler Pro League. Olympiakos zou intussen al interesse tonen.

KVC Westerlo wil er nog een aanvaller bij en volgens media in Egypte azen de Kemphanen op de 22-jarige Nigeriaanse aanvaller Odo Moses. Hij speelt in Egypte en laat daar een goede indruk achter.

BUITENLAND

Zit er nog een ware toptransfer aan te komen voor Dries Mertens de komende dagen? Chelsea zou zich immers nog gemeld hebben voor Mertens. De Blues zijn nog op zoek naar een spits omdat Olivier Giroud wellicht vertrekt en Michy Batshuayi niet helemaal kan overtuigen en trainer Frank Lampard zou Mertens er graag bij willen. Chelsea zou volgens Sky Sport Italia 6 à 7 miljoen euro veil hebben om Mertens nog deze maand over te nemen.



En daar blijft het niet bij. Want ook niemand minder dan FC Barcelona wordt genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen hebben een probleem in de aanval vanwege het uitvallen van Luis Suarez. Volgens het Spaanse Sport heeft Barça een shortlist samengesteld om zich deze week nog te versterken met een aanvaller. Dries Mertens is één van de pistes.

Diego Capel is één van de miskopen die RSC Anderlecht de afgelopen vijf seizoenen deed. De Spaanse linkerflankaanvaller kende nadien ook nog maar weinig succes en hij heeft een nieuwe club gevonden.Capel gaat aan de slag in… Malta, waar hij voor Birkirkara FC tekende.

LEES OOK: 'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Ziet u Mertens nog verhuizen?

Meest recent

Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

0
0
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

22
22
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

68
68
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

217
217
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

27
27
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

188
188
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

185
185
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

268
268
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

117
117
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

161
161
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

115
115
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

145
145
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

151
151
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

603
603
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

620
620
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

49
49
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

277
277
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

105
105
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

193
193
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

154
154
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

49
49
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

276
276
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

43
43
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

327
327
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

558
558

Meer sportnieuws