TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club op zucht van recorddeal, droomtransfer Mertens

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Er lijkt witte rook te zijn gekomen voor Club, want TNT Sports meldt nu dat de deal rond is en Gaich naar Brugge zal trekken. De Argentijnse voetbalbond bevestigde intussen ook al dat Gaich het Olympische elftal donderdag even verlaat en naar Buenos Aires afzakt om zijn medische testen bij Blauw-Zwart af te leggen. Donderdagnamiddag zou hij dan in principe zijn handtekening moeten zetten.



En het lijkt erop dat Club nog een zeer zwaar transferoffensief zal inzetten in de laatste dagen van de wintermercato. Want volgens TyC Sports reist Mannaert niet alleen omwille van Gaich naar Argentinië. Club zou ook nog werk maken van de komst van Fausto Vega, een 19-jarige middenvelder van Argentinos Juniors en ploegmaat van Gaich bij de Argentijnse Olympische selectie. Club zou maar liefst 8 miljoen euro veil hebben voor het talent.

Het vertrek van Berge bij Racing Genk lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeld werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. 



Volgens Nigeriaanse media zou Genk ook een uitleenbeurt van Odey overwegen. De Nigeriaanse aanvaller kwam in de zomer voor 3,5 miljoen euro over van het Zwitserse FC Zürich, maar hij kwam nog maar 120 minuten in actie in de Jupiler Pro League. Olympiakos zou intussen al interesse tonen.

KVC Westerlo wil er nog een aanvaller bij en volgens media in Egypte azen de Kemphanen op de 22-jarige Nigeriaanse aanvaller Odo Moses. Hij speelt in Egypte en laat daar een goede indruk achter.

BUITENLAND

Zit er nog een ware toptransfer aan te komen voor Dries Mertens de komende dagen? Chelsea zou zich immers nog gemeld hebben voor Mertens. De Blues zijn nog op zoek naar een spits omdat Olivier Giroud wellicht vertrekt en Michy Batshuayi niet helemaal kan overtuigen en trainer Frank Lampard zou Mertens er graag bij willen. Chelsea zou volgens Sky Sport Italia 6 à 7 miljoen euro veil hebben om Mertens nog deze maand over te nemen.



En daar blijft het niet bij. Want ook niemand minder dan FC Barcelona wordt genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen hebben een probleem in de aanval vanwege het uitvallen van Luis Suarez. Volgens het Spaanse Sport heeft Barça een shortlist samengesteld om zich deze week nog te versterken met een aanvaller. Dries Mertens is één van de pistes.

Diego Capel is één van de miskopen die RSC Anderlecht de afgelopen vijf seizoenen deed. De Spaanse linkerflankaanvaller kende nadien ook nog maar weinig succes en hij heeft een nieuwe club gevonden.Capel gaat aan de slag in… Malta, waar hij voor Birkirkara FC tekende.

LEES OOK: Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Ziet u Mertens nog verhuizen?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

39
39
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

27
27
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

115
115
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

48
48
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

131
131
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

150
150
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

82
82
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

307
307
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

473
473
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

93
93
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

28
28
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

490
490
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

121
121
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

176
176
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

281
281
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2551
2551
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

202
202
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

589
589
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

281
281
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

13
13
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

722
722

Meer sportnieuws