'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

door
'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

Sander Berge lijkt KRC Genk deze winter nog te gaan verlaten. Technisch directeur Dimitri De Condé liet dinsdag al verstaan dat het bijzonder moeilijk wordt om hem te houden vanwege de 'extreem hoge bedragen'. En The Daily Mail meldt nu dat Sheffield United zijn bod heeft opgetrokken tot 32 miljoen euro.

Genk lijkt dergelijk bedrag niet te kunnen weigeren. De Limburgers hadden hem nog graag gehuurd tot eind dit seizoen, maar zo'n constructie lijkt er niet in te zitten. Genk zou met de verkoop van Berge de kassa deze winter met maar liefst 42 miljoen euro extra kunnen vullen, aangezien de club eerder al Ally Samatta voor 10 miljoen euro verkocht aan Aston Villa.

UPDATE 29/01

Er lijkt voor Genk niets anders op te zitten dan een akkoord te vinden met één van de geïnteresseerde ploegen (lees: Sheffield United). Volgens Sky Sports zaten Berge en zijn makelaar Morten Wivestad dinsdagavond immers samen met het bestuur van KRC. De Noor liet daarbij verstaan dat hij absoluut wil vertrekken en probeerde Genk te overtuigen om mee te werken aan een deal. De deadline komt immers steeds dichter en men hoopt niet dat Sheffield zich plots op alternatieve pistes gaat richten.

UPDATE 17u45
Het vertrek van Berge lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeldt werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. Genk en Sheffield zouden enkel nog discussiëren over welk percentage de Limburgers zouden krijgen op een eventuele doorverkoop - wat ook zijn weerslag zou hebben op de initiële transfersom - en welke bonussen in de deal opgenomen zullen worden.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

31
31
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

8
8
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

83
83
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

34
34
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

72
72
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

31
31
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

133
133
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

311
311
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

33
33
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

642
642
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

158
158
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

145
145
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

145
145
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

106
106

Meer sportnieuws