'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

door
'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

Sander Berge lijkt KRC Genk deze winter nog te gaan verlaten. Technisch directeur Dimitri De Condé liet dinsdag al verstaan dat het bijzonder moeilijk wordt om hem te houden vanwege de 'extreem hoge bedragen'. En The Daily Mail meldt nu dat Sheffield United zijn bod heeft opgetrokken tot 32 miljoen euro.

Genk lijkt dergelijk bedrag niet te kunnen weigeren. De Limburgers hadden hem nog graag gehuurd tot eind dit seizoen, maar zo'n constructie lijkt er niet in te zitten. Genk zou met de verkoop van Berge de kassa deze winter met maar liefst 42 miljoen euro extra kunnen vullen, aangezien de club eerder al Ally Samatta voor 10 miljoen euro verkocht aan Aston Villa.

UPDATE 29/01

Er lijkt voor Genk niets anders op te zitten dan een akkoord te vinden met één van de geïnteresseerde ploegen (lees: Sheffield United). Volgens Sky Sports zaten Berge en zijn makelaar Morten Wivestad dinsdagavond immers samen met het bestuur van KRC. De Noor liet daarbij verstaan dat hij absoluut wil vertrekken en probeerde Genk te overtuigen om mee te werken aan een deal. De deadline komt immers steeds dichter en men hoopt niet dat Sheffield zich plots op alternatieve pistes gaat richten.

UPDATE 17u45
Het vertrek van Berge lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeldt werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. Genk en Sheffield zouden enkel nog discussiëren over welk percentage de Limburgers zouden krijgen op een eventuele doorverkoop - wat ook zijn weerslag zou hebben op de initiële transfersom - en welke bonussen in de deal opgenomen zullen worden.

LEES OOK: Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

3
3
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

6
6
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

45
45
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

45
45
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

230
230
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

62
62
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

90
90
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

126
126
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

249
249
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

265
265
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

53
53
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

307
307
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

272
272
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

174
174
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

304
304
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

275
275
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

235
235
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

109
109
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

243
243
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

200
200
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

167
167
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

207
207
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

404
404

Meer sportnieuws