'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

door
'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

Sander Berge lijkt KRC Genk deze winter nog te gaan verlaten. Technisch directeur Dimitri De Condé liet dinsdag al verstaan dat het bijzonder moeilijk wordt om hem te houden vanwege de 'extreem hoge bedragen'. En The Daily Mail meldt nu dat Sheffield United zijn bod heeft opgetrokken tot 32 miljoen euro.

Genk lijkt dergelijk bedrag niet te kunnen weigeren. De Limburgers hadden hem nog graag gehuurd tot eind dit seizoen, maar zo'n constructie lijkt er niet in te zitten. Genk zou met de verkoop van Berge de kassa deze winter met maar liefst 42 miljoen euro extra kunnen vullen, aangezien de club eerder al Ally Samatta voor 10 miljoen euro verkocht aan Aston Villa.

UPDATE 29/01

Er lijkt voor Genk niets anders op te zitten dan een akkoord te vinden met één van de geïnteresseerde ploegen (lees: Sheffield United). Volgens Sky Sports zaten Berge en zijn makelaar Morten Wivestad dinsdagavond immers samen met het bestuur van KRC. De Noor liet daarbij verstaan dat hij absoluut wil vertrekken en probeerde Genk te overtuigen om mee te werken aan een deal. De deadline komt immers steeds dichter en men hoopt niet dat Sheffield zich plots op alternatieve pistes gaat richten.

UPDATE 17u45
Het vertrek van Berge lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeldt werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. Genk en Sheffield zouden enkel nog discussiëren over welk percentage de Limburgers zouden krijgen op een eventuele doorverkoop - wat ook zijn weerslag zou hebben op de initiële transfersom - en welke bonussen in de deal opgenomen zullen worden.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

37
37
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

28
28
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

17
17
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

71
71
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

40
40
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

128
128
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

26
26
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

265
265
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

56
56
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

34
34
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

107
107
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

135
135
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

91
91
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

70
70
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

270
270
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

72
72
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

104
104
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

159
159
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

60
60
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

226
226
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

245
245
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

53
53
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

147
147
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

218
218

Meer sportnieuws