'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

door
'Genk moet enkel nog details uitklaren voor recordtransfer Berge'

Sander Berge lijkt KRC Genk deze winter nog te gaan verlaten. Technisch directeur Dimitri De Condé liet dinsdag al verstaan dat het bijzonder moeilijk wordt om hem te houden vanwege de 'extreem hoge bedragen'. En The Daily Mail meldt nu dat Sheffield United zijn bod heeft opgetrokken tot 32 miljoen euro.

Genk lijkt dergelijk bedrag niet te kunnen weigeren. De Limburgers hadden hem nog graag gehuurd tot eind dit seizoen, maar zo'n constructie lijkt er niet in te zitten. Genk zou met de verkoop van Berge de kassa deze winter met maar liefst 42 miljoen euro extra kunnen vullen, aangezien de club eerder al Ally Samatta voor 10 miljoen euro verkocht aan Aston Villa.

UPDATE 29/01

Er lijkt voor Genk niets anders op te zitten dan een akkoord te vinden met één van de geïnteresseerde ploegen (lees: Sheffield United). Volgens Sky Sports zaten Berge en zijn makelaar Morten Wivestad dinsdagavond immers samen met het bestuur van KRC. De Noor liet daarbij verstaan dat hij absoluut wil vertrekken en probeerde Genk te overtuigen om mee te werken aan een deal. De deadline komt immers steeds dichter en men hoopt niet dat Sheffield zich plots op alternatieve pistes gaat richten.

UPDATE 17u45
Het vertrek van Berge lijkt alsmaar dichter te komen. Terwijl HLN-journalist Kristof Terreur meldt dat de onderhandelingen vlotjes opschieten, schrijft het Nootse VG dat Genk en Sheffield United er zelfs in grote lijnen al uit zijn omtrent de transfersom. Die zou uiteindelijk wel iets lager liggen dan in Engeland gemeldt werd: tussen de 20 en 25 miljoen euro. Genk en Sheffield zouden enkel nog discussiëren over welk percentage de Limburgers zouden krijgen op een eventuele doorverkoop - wat ook zijn weerslag zou hebben op de initiële transfersom - en welke bonussen in de deal opgenomen zullen worden.

LEES OOK: Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

Denk je dat de transfer snel rond zal zijn?

Meest recent

"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

10
10
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

60
60
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

45
45
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

156
156
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

43
43
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

50
50
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

50
50
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

155
155
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

87
87
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

102
102
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

606
606
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

123
123
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

468
468
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

606
606
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

79
79
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

148
148
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

261
261
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

113
113
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

209
209

Meer sportnieuws