Sportief directeur spreekt zich uit over interesse Anderlecht in spits

door
Sportief directeur spreekt zich uit over interesse Anderlecht in spits

RSC Anderlecht pakte deze mercato al uit met de komst van Michael Amir Murillo, maar op de rechtsback na is het nog steeds wachten op verdere versterking. Daar kan in de slotdagen echter verandering in komen. Paars-Wit mikt immers op een nieuwe spits en volgt daarvoor verschillende pistes.

Zo zou het vizier nu ook op Noorwegen zijn gericht. Bij La Dernière Heure meldt men namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Torgeir Borven. Deze 28-jarige Noor heeft een uitstekend seizoen achter de rug namens Odds BK. Hij scoorde 21 keer in 30 competitieduels en werd daarmee topschutter in zijn land. Maar zijn contract loopt deze zomer ten einde en daarom is hij voor een beperkt bedrag op te pikken.

Of Paars-Wit al een concreet bod deed, is momenteel niet geweten. In ieder geval houden de Brusselaars ook alternatieven achter de hand. Zo werd vanuit Engeland gewag gemaakt van interesse in Isaac Succes. En daar zou Mogi Bayat dan weer voor iets tussen zitten. De Nigeriaan, die ook op de flanken uit de voeten kan, is immers op overschot bij Watford, een club waar de notoire makelaar nauwe banden mee heeft.

UPDATE 17u15
De interesse van Anderlecht in Borven is wel nog niet concreet, zo verklaart Tore Andersen, sportief directeur van Odd, in de Noorse media. "Er is veel contact, maar nog niets concreets", vertelt hij aan Eurosport. "Er zijn veel makelaars die contact opnemen, maar concreet noem ik dat niet. Voor mij wordt het pas serieus als de club contact opneemt met ons. Dan kunnen we om de tafel gaan zitten en onderhandelen."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Moet Anderlecht snel contact opnemen?

Meest recent

Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

22
22
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

27
27
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

34
34
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

38
38
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

49
49
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

141
141
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

81
81
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

79
79
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

292
292
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

77
77
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

80
80
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

557
557
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

197
197
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

237
237
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

159
159
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

68
68
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

98
98
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

294
294
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

410
410
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

174
174
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

89
89
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

62
62

Meer sportnieuws