'Saelemaekers dreigt bom te leggen onder transferplan RSCA'

door
'Saelemaekers dreigt bom te leggen onder transferplan RSCA'

RSC Anderlecht wist deze winter al heel wat spelers te slijten, maar zij brachten voorlopig amper iets. Daar zou in de slotdagen van de transfermarkt echter verandering in kunnen komen. Zo lijkt de strijd om Alexis Saelemaekers helemaal los te barsten, een drietal buitenlandse clubs zouden erg concreet zijn.

Om de financiële putten mee helpen vullen en ook om zelf versterking te kunnen aantrekken, had RSCA nood aan zeker één grote uitgaande transfer. Daarom zouden onder meer Elias Cobbaut en Saelemaekers via verschillende makelaars bij andere clubs zijn aangeboden. En die strategie lijkt nu zijn vruchten af te werpen. Zo zou er met name rond die laatste heel wat beweging zijn ontstaan in de voorbije dagen.

Dinsdagavond meldde Sky Italia al dat AC Milan zich gemeld had. De Rossoneri zouden in de Belgische belofte-international een alternatief voor Suso zien, die op zijn beurt naar Sevilla zou trekken. Dat nieuws wordt nu bevestigd door de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio. Hij meldt echter ook dat RSCA al twee miljoenenaanbiedingen zou hebben binnengekregen: naar verluidt bood Stade Reims zo'n 6 miljoen euro, terwijl SC Freiburg zo'n 7.5 miljoen euro veil had.

Beide aanbiedingen werden echter geweigerd door Paars-Wit, de Brusselaars zouden mikken op een bedrag dat de 10 miljoen euro benadert. De kans is wel reëel dat er weldra een verbeterde aanbieding volgt. Bovendien zou ook Milan, dat Adnan Januzaj achter de hand heeft als alternatief, zijn kaarten nog op tafel moeten gooien.

UPDATE 10u20

Volgens Het Nieuwsblad is er nóg een stevige kandidaat in de running om Alexis Saelemaekers binnen te lijven. Dat met de Russische topclub CSKA Moskou. De kapitaalkrachtige club zou volgens de krant een stevig bod plannen. De vraag is echter of het jeugdproduct van Paars-Wit zelf überhaupt wel wil meewerken aan een transfer.

Saelemaekers zou namelijk verkiezen om bij Anderlecht te blijven tot het eind van dit seizoen, om daarna eventueel te vertrekken naar een echte topcompetitie in de zomer. Het veronderstelde aanbod van CSKA zou mogelijk echter niet te weigeren zijn, en zou de Brusselaars in staat stellen om een aanvaller of linksback binnen te rijven. Maar het lijkt er dus op dat Saelemaekers de sleutel in handen heeft voor het verdere verloop van dit alles.

LEES OOK: 'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Moet Saelemaekers vertrekken als Anderlecht dat wil?

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

3
3
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

7
7
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

44
44
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

32
32
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

36
36
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

19
19
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

131
131
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

70
70
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

152
152
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

121
121
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

122
122
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

234
234
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

300
300
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

121
121
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

401
401
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

44
44
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

156
156
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

257
257
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

455
455
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

289
289
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

282
282

Meer sportnieuws