'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

door
'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

RSC Anderlecht wist deze winter al heel wat spelers te slijten, maar zij brachten voorlopig amper iets. Daar zou in de slotdagen van de transfermarkt echter verandering in kunnen komen. Zo lijkt de strijd om Alexis Saelemaekers helemaal los te barsten, een drietal buitenlandse clubs zouden erg concreet zijn.


Om de financiële putten mee helpen vullen en ook om zelf versterking te kunnen aantrekken, had RSCA nood aan zeker één grote uitgaande transfer. Daarom zouden onder meer Elias Cobbaut en Saelemaekers via verschillende makelaars bij andere clubs zijn aangeboden. En die strategie lijkt nu zijn vruchten af te werpen. Zo zou er met name rond die laatste heel wat beweging zijn ontstaan in de voorbije dagen.

Dinsdagavond meldde Sky Italia al dat AC Milan zich gemeld had. De Rossoneri zouden in de Belgische belofte-international een alternatief voor Suso zien, die op zijn beurt naar Sevilla zou trekken. Dat nieuws wordt nu bevestigd door de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio. Hij meldt echter ook dat RSCA al twee miljoenenaanbiedingen zou hebben binnengekregen: naar verluidt bood Stade Reims zo'n 6 miljoen euro, terwijl SC Freiburg zo'n 7.5 miljoen euro veil had.

Beide aanbiedingen werden echter geweigerd door Paars-Wit, de Brusselaars zouden mikken op een bedrag dat de 10 miljoen euro benadert. De kans is wel reëel dat er weldra een verbeterde aanbieding volgt. Bovendien zou ook Milan, dat Adnan Januzaj achter de hand heeft als alternatief, zijn kaarten nog op tafel moeten gooien.

LEES OOK: HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

Vanaf 8 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

7
7
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

42
42
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

51
51
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

47
47
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

58
58
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

139
139
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

54
54
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

110
110
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1030
1030
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

54
54
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

63
63
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

431
431
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

206
206
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

112
112
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

142
142
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

128
128
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

990
990
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

362
362
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

836
836
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

128
128
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

83
83
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

424
424

Meer sportnieuws