'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

1696 stemmen
'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

RSC Anderlecht wist deze winter al heel wat spelers te slijten, maar zij brachten voorlopig amper iets. Daar zou in de slotdagen van de transfermarkt echter verandering in kunnen komen. Zo lijkt de strijd om Alexis Saelemaekers helemaal los te barsten, een drietal buitenlandse clubs zouden erg concreet zijn.


Om de financiële putten mee helpen vullen en ook om zelf versterking te kunnen aantrekken, had RSCA nood aan zeker één grote uitgaande transfer. Daarom zouden onder meer Elias Cobbaut en Saelemaekers via verschillende makelaars bij andere clubs zijn aangeboden. En die strategie lijkt nu zijn vruchten af te werpen. Zo zou er met name rond die laatste heel wat beweging zijn ontstaan in de voorbije dagen.

Dinsdagavond meldde Sky Italia al dat AC Milan zich gemeld had. De Rossoneri zouden in de Belgische belofte-international een alternatief voor Suso zien, die op zijn beurt naar Sevilla zou trekken. Dat nieuws wordt nu bevestigd door de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio. Hij meldt echter ook dat RSCA al twee miljoenenaanbiedingen zou hebben binnengekregen: naar verluidt bood Stade Reims zo'n 6 miljoen euro, terwijl SC Freiburg zo'n 7.5 miljoen euro veil had.

Beide aanbiedingen werden echter geweigerd door Paars-Wit, de Brusselaars zouden mikken op een bedrag dat de 10 miljoen euro benadert. De kans is wel reëel dat er weldra een verbeterde aanbieding volgt. Bovendien zou ook Milan, dat Adnan Januzaj achter de hand heeft als alternatief, zijn kaarten nog op tafel moeten gooien.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Vanaf 8 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

6
6
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

39
39
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

47
47
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

104
104
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

115
115
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

281
281
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

291
291
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

228
228
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

92
92
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

169
169
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

45
45
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

56
56
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

479
479
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

120
120
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

168
168
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

178
178
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

896
896
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

96
96
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

240
240
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

369
369
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

97
97

Meer sportnieuws