'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

door
'Strijd om Saelemaekers barst los: miljoenenboden voor Anderlecht'

RSC Anderlecht wist deze winter al heel wat spelers te slijten, maar zij brachten voorlopig amper iets. Daar zou in de slotdagen van de transfermarkt echter verandering in kunnen komen. Zo lijkt de strijd om Alexis Saelemaekers helemaal los te barsten, een drietal buitenlandse clubs zouden erg concreet zijn.


Om de financiële putten mee helpen vullen en ook om zelf versterking te kunnen aantrekken, had RSCA nood aan zeker één grote uitgaande transfer. Daarom zouden onder meer Elias Cobbaut en Saelemaekers via verschillende makelaars bij andere clubs zijn aangeboden. En die strategie lijkt nu zijn vruchten af te werpen. Zo zou er met name rond die laatste heel wat beweging zijn ontstaan in de voorbije dagen.

Dinsdagavond meldde Sky Italia al dat AC Milan zich gemeld had. De Rossoneri zouden in de Belgische belofte-international een alternatief voor Suso zien, die op zijn beurt naar Sevilla zou trekken. Dat nieuws wordt nu bevestigd door de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio. Hij meldt echter ook dat RSCA al twee miljoenenaanbiedingen zou hebben binnengekregen: naar verluidt bood Stade Reims zo'n 6 miljoen euro, terwijl SC Freiburg zo'n 7.5 miljoen euro veil had.

Beide aanbiedingen werden echter geweigerd door Paars-Wit, de Brusselaars zouden mikken op een bedrag dat de 10 miljoen euro benadert. De kans is wel reëel dat er weldra een verbeterde aanbieding volgt. Bovendien zou ook Milan, dat Adnan Januzaj achter de hand heeft als alternatief, zijn kaarten nog op tafel moeten gooien.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Vanaf 8 miljoen moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

37
37
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

27
27
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

16
16
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

220
220
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

18
18
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

89
89
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

19
19
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

163
163
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

578
578
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

282
282
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

80
80
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

149
149
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

82
82
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

230
230
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

230
230
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

309
309
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

334
334
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

150
150
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

453
453

Meer sportnieuws