'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

door
'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

Aanstaande vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren en dus geraken in de slotdagen nog heel wat deals in een stroomversnelling. Dat lijkt ook bij Club Brugge het geval. Zo zet Blauw-Zwart momenteel alle zeilen bij om de komst van Adolfo Gaich af te ronden.


Begin deze week geraakte bekend dat de leider in de Jupiler Pro League zijn bod op de Argentijnse spits verhoogd had tot 15.5 miljoen euro. En het heeft er steeds meer schijn van dat deze poging wel eens de goede kan zijn. Volgens TyC Sports wordt woensdag D-day in het dossier. Dan zal de clubleiding van zijn huidige werkgever San Lorenzo definitief beslissen of ze de spits naar Club laten gaan.

Diverse bronnen melden dat het bod van die orde is dat het bestuur niet anders zal kunnen dan het te accepteren. Volgens Dale San Lorenzo is de deal alvast voor zo'n 75% rond. Er moeten wel nog enkele details besproken worden: zo heerst er nog onduidelijkheid over de betalingstermijnen en zouden de Argentijnen het percentage op de mogelijke doorverkoopsom nog wat willen naar omhoog trekken.

Dat zouden de laatste twee struikelblokken zijn, maar tegen woensdagavond weet Club normaal gezien waar het aan toe is. In ieder geval is het de bedoeling van de West-Vlamingen dat Gaich meteen na het pré-olympisch tornooi aansluit in Brugge, zodat hij mogelijk nog kan spelen in de terugwedstrijd tegen Manchester United.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Club moet zich ook nog in andere linies versterken ...

Meest recent

Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

18
18
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

73
73
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

42
42
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

62
62
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

36
36
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

125
125
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

261
261
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

227
227
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

175
175
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

49
49
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

416
416
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

131
131
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

579
579
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

74
74
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

82
82
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

228
228
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

51
51
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

211
211
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

266
266
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

694
694
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

284
284

Meer sportnieuws