'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

door
'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

Aanstaande vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren en dus geraken in de slotdagen nog heel wat deals in een stroomversnelling. Dat lijkt ook bij Club Brugge het geval. Zo zet Blauw-Zwart momenteel alle zeilen bij om de komst van Adolfo Gaich af te ronden.


Begin deze week geraakte bekend dat de leider in de Jupiler Pro League zijn bod op de Argentijnse spits verhoogd had tot 15.5 miljoen euro. En het heeft er steeds meer schijn van dat deze poging wel eens de goede kan zijn. Volgens TyC Sports wordt woensdag D-day in het dossier. Dan zal de clubleiding van zijn huidige werkgever San Lorenzo definitief beslissen of ze de spits naar Club laten gaan.

Diverse bronnen melden dat het bod van die orde is dat het bestuur niet anders zal kunnen dan het te accepteren. Volgens Dale San Lorenzo is de deal alvast voor zo'n 75% rond. Er moeten wel nog enkele details besproken worden: zo heerst er nog onduidelijkheid over de betalingstermijnen en zouden de Argentijnen het percentage op de mogelijke doorverkoopsom nog wat willen naar omhoog trekken.

Dat zouden de laatste twee struikelblokken zijn, maar tegen woensdagavond weet Club normaal gezien waar het aan toe is. In ieder geval is het de bedoeling van de West-Vlamingen dat Gaich meteen na het pré-olympisch tornooi aansluit in Brugge, zodat hij mogelijk nog kan spelen in de terugwedstrijd tegen Manchester United.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Club moet zich ook nog in andere linies versterken ...

Meest recent

Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

10
10
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

10
10
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

16
16
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

99
99
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

102
102
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

74
74
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

25
25
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

265
265
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

140
140
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

203
203
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

497
497
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

143
143
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

100
100
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

238
238
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

68
68
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

203
203
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

122
122
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

119
119
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

709
709
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

154
154
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

544
544
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

687
687

Meer sportnieuws