'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

1562 stemmen
'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

Aanstaande vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren en dus geraken in de slotdagen nog heel wat deals in een stroomversnelling. Dat lijkt ook bij Club Brugge het geval. Zo zet Blauw-Zwart momenteel alle zeilen bij om de komst van Adolfo Gaich af te ronden.


Begin deze week geraakte bekend dat de leider in de Jupiler Pro League zijn bod op de Argentijnse spits verhoogd had tot 15.5 miljoen euro. En het heeft er steeds meer schijn van dat deze poging wel eens de goede kan zijn. Volgens TyC Sports wordt woensdag D-day in het dossier. Dan zal de clubleiding van zijn huidige werkgever San Lorenzo definitief beslissen of ze de spits naar Club laten gaan.

Diverse bronnen melden dat het bod van die orde is dat het bestuur niet anders zal kunnen dan het te accepteren. Volgens Dale San Lorenzo is de deal alvast voor zo'n 75% rond. Er moeten wel nog enkele details besproken worden: zo heerst er nog onduidelijkheid over de betalingstermijnen en zouden de Argentijnen het percentage op de mogelijke doorverkoopsom nog wat willen naar omhoog trekken.

Dat zouden de laatste twee struikelblokken zijn, maar tegen woensdagavond weet Club normaal gezien waar het aan toe is. In ieder geval is het de bedoeling van de West-Vlamingen dat Gaich meteen na het pré-olympisch tornooi aansluit in Brugge, zodat hij mogelijk nog kan spelen in de terugwedstrijd tegen Manchester United.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Club moet zich ook nog in andere linies versterken ...

Meest recent

België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

55
55
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

10
10
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

294
294
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

300
300
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

54
54
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

325
325
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

306
306
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

147
147
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

173
173
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

370
370
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

499
499
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

146
146
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

321
321
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

98
98
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

661
661
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

131
131
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

383
383
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

55
55
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

95
95
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

142
142
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

290
290
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

90
90
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

917
917
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

240
240

Meer sportnieuws