'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

1562 stemmen
'D-day voor Club: recordtransfer dicht bij ontknoping'

Aanstaande vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren en dus geraken in de slotdagen nog heel wat deals in een stroomversnelling. Dat lijkt ook bij Club Brugge het geval. Zo zet Blauw-Zwart momenteel alle zeilen bij om de komst van Adolfo Gaich af te ronden.


Begin deze week geraakte bekend dat de leider in de Jupiler Pro League zijn bod op de Argentijnse spits verhoogd had tot 15.5 miljoen euro. En het heeft er steeds meer schijn van dat deze poging wel eens de goede kan zijn. Volgens TyC Sports wordt woensdag D-day in het dossier. Dan zal de clubleiding van zijn huidige werkgever San Lorenzo definitief beslissen of ze de spits naar Club laten gaan.

Diverse bronnen melden dat het bod van die orde is dat het bestuur niet anders zal kunnen dan het te accepteren. Volgens Dale San Lorenzo is de deal alvast voor zo'n 75% rond. Er moeten wel nog enkele details besproken worden: zo heerst er nog onduidelijkheid over de betalingstermijnen en zouden de Argentijnen het percentage op de mogelijke doorverkoopsom nog wat willen naar omhoog trekken.

Dat zouden de laatste twee struikelblokken zijn, maar tegen woensdagavond weet Club normaal gezien waar het aan toe is. In ieder geval is het de bedoeling van de West-Vlamingen dat Gaich meteen na het pré-olympisch tornooi aansluit in Brugge, zodat hij mogelijk nog kan spelen in de terugwedstrijd tegen Manchester United.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Club moet zich ook nog in andere linies versterken ...

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

7
7
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

8
8
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

7
7
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

34
34
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

166
166
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

131
131
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

171
171
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

119
119
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

225
225
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

139
139
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

122
122
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

334
334
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

204
204
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

186
186
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

228
228
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

368
368
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

519
519
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws