'KRC Genk krijgt tweede monsterbod binnen op Berge'

2956
'KRC Genk krijgt tweede monsterbod binnen op Berge'

Sander Berge is zeer gewild door Sheffield United en de Limburgers willen hem liever niet laten gaan. Sportief directeur Dimitri De Condé heeft mogelijk slecht nieuws voor de fans van Genk, want hij kan niet beloven dat Berge zaterdag nog speler is van Genk.

"Er beweegt wel wat rond onze spelers, dan vooral rond Sander Berge. Ik heb geen duidelijk antwoord of hij op één februari nog op Genk is of niet. Het goede werk van de technische staf heeft soms ook nadelen – er is veel interesse in onze spelers. De bedragen zijn naar Belgische normen extreem hoog en dat maakt het complex. We praten daarover met Sander, maar de inhoud van die gesprekken houd ik onder ons", zegt De Condé aan Het Laatste Nieuws.

De landskampioen speelde al deels in op het vertrek van Berge, want het haalde de Ivoriaanse defensieve middenvelder Eboué Kouassi op huurbasis weg bij Celtic. Toch is het niet uitgesloten dat Genk deze week nog versterking zal gaan halen, want het zag ook Ally Samatta de club al verlaten.

UPDATE 20u14

Sander Berge lijkt KRC Genk sowieso nog te gaan verlaten. The Daily Mail meldt dat Sheffield zijn bod heeft opgetrokken tot 32 miljoen euro! Genk lijkt dergelijk bedrag niet te kunnen weigeren. De Engelse club wil Berge er nu bij en een uitleenbeurt aan Genk is géén optie.

Genk wil dolgraag het record van Youri Tielemans, 26 miljoen euro, verbreken en de kans is zeer groot dat dit deze mercato ook aan diggelen wordt geslaan. Genk zou met de verkoop van Berge de kassa met maar liefst 42 miljoen euro extra kunnen vullen, aangezien de club eerder al Ally Samatta voor 10 miljoen euro verkocht aan Aston Villa.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Zal Genk 32 miljoen vangen voor Berge?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

26
26
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

137
137
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

918
918
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

899
899
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

299
299
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws