TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Heel wat officiële transfers: Standard haalde Moussa Sissoko op huurbasis (met aankoopoptie) weg bij PSG en Bruno Godeau tekende voor 3,5 jaar bij AA Gent. STVV haalde met Ko Matsubara een nieuwe linksachter en het contract met Erik Gliha werd in onderling overleg verbroken. KVC Westerlo haalde Baris Alici weg bij Fenerbahçe, hij tekende voor anderhalf jaar.


Anderlecht wil zich ook nog gaan versterken en de Brusselaars hebben interesse in Isaac Succes van Watford. Paars-Wit wil ook nog enkele uitgaande transfers afronden. Kenneth Saief geniet interesse, maar concreet is dat nog niet. Het contract van Bubacar Sanneh bij Göztepe werd officieel verbroken, hij trekt wellicht naar KV Oostende.


KRC Genk hoopt dat Sander Berge bij de club wil blijven. De middenvelder geniet concrete interesse van Sheffield Wednesday en Dimitri De Condé liet weten dat het niet zeker is dat Genk hem kan houden. Club Brugge hoopt nog een spits te halen en zou 15,5 miljoen euro willen betalen voor Adolfo Gaich. Philippe Clement wacht af.


BUITENLAND

Internazionale heeft dé transfer van deze mercato weten af te ronden. De Italianen haalden Christian Eriksen weg bij Tottenham. Hij tekende voor 4,5 jaar bij de club van Romelu Lukaku.

Zeer verrassend bericht uit Engeland: Richairo Zivkovic, eerder geflopt bij KV Oostende, zou op huurbasis op weg zijn naar seizoensrevelatie Sheffield Wednesday. Hij speelde in de Chinese tweede klasse.


In Spanje beweegt er ook nog het nodige: Real Valladolid strikte de transfervrij Hatem Ben Arda. Atlético Madrid staat op het punt om Edinson Cavani voor ongeveer 15 miljoen euro weg te plukken bij PSV.

AS Roma gaat ook nog een ingaande transfer afronden en zou de Spaanse winger Pedro willen weghalen bij Chelsea. Daar komt hij niet aan de bak. De Italianen denken ook nog steeds aan Adnan Januzaj.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Gaat Berge voor meer dan 25 miljoen euro vertrekken?

Meest recent

Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

8
8
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

21
21
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

61
61
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

57
57
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

144
144
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

191
191
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

501
501
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

29
29
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

176
176
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

58
58
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

748
748
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

288
288
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

117
117
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

151
151
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

366
366
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

51
51
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

129
129
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1726
1726
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

567
567
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

627
627
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

222
222
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

478
478
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

355
355
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

301
301

Meer sportnieuws