TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Heel wat officiële transfers: Standard haalde Moussa Sissoko op huurbasis (met aankoopoptie) weg bij PSG en Bruno Godeau tekende voor 3,5 jaar bij AA Gent. STVV haalde met Ko Matsubara een nieuwe linksachter en het contract met Erik Gliha werd in onderling overleg verbroken. KVC Westerlo haalde Baris Alici weg bij Fenerbahçe, hij tekende voor anderhalf jaar.


Anderlecht wil zich ook nog gaan versterken en de Brusselaars hebben interesse in Isaac Succes van Watford. Paars-Wit wil ook nog enkele uitgaande transfers afronden. Kenneth Saief geniet interesse, maar concreet is dat nog niet. Het contract van Bubacar Sanneh bij Göztepe werd officieel verbroken, hij trekt wellicht naar KV Oostende.


KRC Genk hoopt dat Sander Berge bij de club wil blijven. De middenvelder geniet concrete interesse van Sheffield Wednesday en Dimitri De Condé liet weten dat het niet zeker is dat Genk hem kan houden. Club Brugge hoopt nog een spits te halen en zou 15,5 miljoen euro willen betalen voor Adolfo Gaich. Philippe Clement wacht af.


BUITENLAND

Internazionale heeft dé transfer van deze mercato weten af te ronden. De Italianen haalden Christian Eriksen weg bij Tottenham. Hij tekende voor 4,5 jaar bij de club van Romelu Lukaku.

Zeer verrassend bericht uit Engeland: Richairo Zivkovic, eerder geflopt bij KV Oostende, zou op huurbasis op weg zijn naar seizoensrevelatie Sheffield Wednesday. Hij speelde in de Chinese tweede klasse.


In Spanje beweegt er ook nog het nodige: Real Valladolid strikte de transfervrij Hatem Ben Arda. Atlético Madrid staat op het punt om Edinson Cavani voor ongeveer 15 miljoen euro weg te plukken bij PSV.

AS Roma gaat ook nog een ingaande transfer afronden en zou de Spaanse winger Pedro willen weghalen bij Chelsea. Daar komt hij niet aan de bak. De Italianen denken ook nog steeds aan Adnan Januzaj.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Gaat Berge voor meer dan 25 miljoen euro vertrekken?

Meest recent

Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

12
12
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

364
364
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

104
104
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

304
304
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

280
280
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

134
134
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

344
344
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

517
517
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

449
449
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

101
101
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

184
184
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

281
281
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

296
296
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

436
436
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

82
82
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

422
422
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

428
428
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

110
110
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

692
692
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

418
418
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

195
195
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

343
343
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

566
566
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

226
226
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276

Meer sportnieuws