TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

192 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Heel wat officiële transfers: Standard haalde Moussa Sissoko op huurbasis (met aankoopoptie) weg bij PSG en Bruno Godeau tekende voor 3,5 jaar bij AA Gent. STVV haalde met Ko Matsubara een nieuwe linksachter en het contract met Erik Gliha werd in onderling overleg verbroken. KVC Westerlo haalde Baris Alici weg bij Fenerbahçe, hij tekende voor anderhalf jaar.


Anderlecht wil zich ook nog gaan versterken en de Brusselaars hebben interesse in Isaac Succes van Watford. Paars-Wit wil ook nog enkele uitgaande transfers afronden. Kenneth Saief geniet interesse, maar concreet is dat nog niet. Het contract van Bubacar Sanneh bij Göztepe werd officieel verbroken, hij trekt wellicht naar KV Oostende.


KRC Genk hoopt dat Sander Berge bij de club wil blijven. De middenvelder geniet concrete interesse van Sheffield Wednesday en Dimitri De Condé liet weten dat het niet zeker is dat Genk hem kan houden. Club Brugge hoopt nog een spits te halen en zou 15,5 miljoen euro willen betalen voor Adolfo Gaich. Philippe Clement wacht af.


BUITENLAND

Internazionale heeft dé transfer van deze mercato weten af te ronden. De Italianen haalden Christian Eriksen weg bij Tottenham. Hij tekende voor 4,5 jaar bij de club van Romelu Lukaku.

Zeer verrassend bericht uit Engeland: Richairo Zivkovic, eerder geflopt bij KV Oostende, zou op huurbasis op weg zijn naar seizoensrevelatie Sheffield Wednesday. Hij speelde in de Chinese tweede klasse.


In Spanje beweegt er ook nog het nodige: Real Valladolid strikte de transfervrij Hatem Ben Arda. Atlético Madrid staat op het punt om Edinson Cavani voor ongeveer 15 miljoen euro weg te plukken bij PSV.

AS Roma gaat ook nog een ingaande transfer afronden en zou de Spaanse winger Pedro willen weghalen bij Chelsea. Daar komt hij niet aan de bak. De Italianen denken ook nog steeds aan Adnan Januzaj.

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

🚀

Gaat Berge voor meer dan 25 miljoen euro vertrekken?

Meest recent

Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

6
6
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

39
39
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

18
18
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

131
131
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

46
46
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

34
34
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

85
85
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

631
631
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

65
65
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

405
405
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

351
351
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

294
294
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

205
205
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

771
771
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

543
543
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

407
407
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

274
274
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

261
261
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

104
104
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

67
67
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108

Meer sportnieuws