TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Heel wat officiële transfers: Standard haalde Moussa Sissoko op huurbasis (met aankoopoptie) weg bij PSG en Bruno Godeau tekende voor 3,5 jaar bij AA Gent. STVV haalde met Ko Matsubara een nieuwe linksachter en het contract met Erik Gliha werd in onderling overleg verbroken. KVC Westerlo haalde Baris Alici weg bij Fenerbahçe, hij tekende voor anderhalf jaar.


Anderlecht wil zich ook nog gaan versterken en de Brusselaars hebben interesse in Isaac Succes van Watford. Paars-Wit wil ook nog enkele uitgaande transfers afronden. Kenneth Saief geniet interesse, maar concreet is dat nog niet. Het contract van Bubacar Sanneh bij Göztepe werd officieel verbroken, hij trekt wellicht naar KV Oostende.


KRC Genk hoopt dat Sander Berge bij de club wil blijven. De middenvelder geniet concrete interesse van Sheffield Wednesday en Dimitri De Condé liet weten dat het niet zeker is dat Genk hem kan houden. Club Brugge hoopt nog een spits te halen en zou 15,5 miljoen euro willen betalen voor Adolfo Gaich. Philippe Clement wacht af.


BUITENLAND

Internazionale heeft dé transfer van deze mercato weten af te ronden. De Italianen haalden Christian Eriksen weg bij Tottenham. Hij tekende voor 4,5 jaar bij de club van Romelu Lukaku.

Zeer verrassend bericht uit Engeland: Richairo Zivkovic, eerder geflopt bij KV Oostende, zou op huurbasis op weg zijn naar seizoensrevelatie Sheffield Wednesday. Hij speelde in de Chinese tweede klasse.


In Spanje beweegt er ook nog het nodige: Real Valladolid strikte de transfervrij Hatem Ben Arda. Atlético Madrid staat op het punt om Edinson Cavani voor ongeveer 15 miljoen euro weg te plukken bij PSV.

AS Roma gaat ook nog een ingaande transfer afronden en zou de Spaanse winger Pedro willen weghalen bij Chelsea. Daar komt hij niet aan de bak. De Italianen denken ook nog steeds aan Adnan Januzaj.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Gaat Berge voor meer dan 25 miljoen euro vertrekken?

Meest recent

'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

24
24
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

8
8
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

10
10
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

74
74
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

125
125
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

75
75
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

246
246
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

208
208
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

267
267
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

92
92
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

406
406
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

242
242
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

126
126
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

219
219
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

432
432
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

380
380
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

158
158
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

218
218
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

554
554
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

944
944
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

105
105

Meer sportnieuws