TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard shopt bij PSG, Eriksen tekent bij Inter

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Heel wat officiële transfers: Standard haalde Moussa Sissoko op huurbasis (met aankoopoptie) weg bij PSG en Bruno Godeau tekende voor 3,5 jaar bij AA Gent. STVV haalde met Ko Matsubara een nieuwe linksachter en het contract met Erik Gliha werd in onderling overleg verbroken. KVC Westerlo haalde Baris Alici weg bij Fenerbahçe, hij tekende voor anderhalf jaar.


Anderlecht wil zich ook nog gaan versterken en de Brusselaars hebben interesse in Isaac Succes van Watford. Paars-Wit wil ook nog enkele uitgaande transfers afronden. Kenneth Saief geniet interesse, maar concreet is dat nog niet. Het contract van Bubacar Sanneh bij Göztepe werd officieel verbroken, hij trekt wellicht naar KV Oostende.


KRC Genk hoopt dat Sander Berge bij de club wil blijven. De middenvelder geniet concrete interesse van Sheffield Wednesday en Dimitri De Condé liet weten dat het niet zeker is dat Genk hem kan houden. Club Brugge hoopt nog een spits te halen en zou 15,5 miljoen euro willen betalen voor Adolfo Gaich. Philippe Clement wacht af.


BUITENLAND

Internazionale heeft dé transfer van deze mercato weten af te ronden. De Italianen haalden Christian Eriksen weg bij Tottenham. Hij tekende voor 4,5 jaar bij de club van Romelu Lukaku.

Zeer verrassend bericht uit Engeland: Richairo Zivkovic, eerder geflopt bij KV Oostende, zou op huurbasis op weg zijn naar seizoensrevelatie Sheffield Wednesday. Hij speelde in de Chinese tweede klasse.


In Spanje beweegt er ook nog het nodige: Real Valladolid strikte de transfervrij Hatem Ben Arda. Atlético Madrid staat op het punt om Edinson Cavani voor ongeveer 15 miljoen euro weg te plukken bij PSV.

AS Roma gaat ook nog een ingaande transfer afronden en zou de Spaanse winger Pedro willen weghalen bij Chelsea. Daar komt hij niet aan de bak. De Italianen denken ook nog steeds aan Adnan Januzaj.

LEES OOK: ‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

Gaat Berge voor meer dan 25 miljoen euro vertrekken?

Meest recent

Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

5
5
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

117
117
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

36
36
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

28
28
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

96
96
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

21
21
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

50
50
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

131
131
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1071
1071
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

160
160
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

457
457
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

238
238
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

10
10
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

195
195
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

540
540
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

465
465
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

485
485
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

460
460
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

89
89
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

705
705
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

658
658
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

500
500
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

386
386

Meer sportnieuws