Clement trekt handrem op voor toptalent: "Niet verbranden"

door
Clement trekt handrem op voor toptalent:

Charles De Ketelaere is hot bij Club Brugge. De polyvalente jongeling krijgt van Philippe Clement almaar meer zijn kans in het A-elftal, met zondag in KV Kortrijk nog zijn eerste basisplaats in de competitie. Toch predikt de coach van Blauw-Zwart rust met betrekking tot de steile opmars van het talent.


"We blijven hem geleidelijk aan brengen. Fysiek zit het goed bij Charles en hij kan meerdere matchen op een week aan, maar we houden niet enkel rekening met dat aspect. Er komt plots heel veel af op zo’n jongens, maar Charles is een nuchtere jongen. Iedereen wil plots je beste vriend zijn. Daar hebben we hem de laatste maanden goed op voorbereid", klonk het namelijk op zijn persbabbel voor de inhaalmatch van woensdag tegen Charleroi.

'Ik heb echter wel ervaring met jonge spelers. We willen hem brengen op de momenten die voor hem het beste zijn, zodat we hem niet verbranden", ging Clement vervolgens verder. Had hij zoveel speelgelegenheid voor De Ketelaere voor het seizoen dan al verwacht? "Of iemand doorbreekt, hangt van veel factoren af. Vorig jaar zag ik Charles met de Brugse U18 in Genk en was hij niet klaar, maar hij heeft zich enorm ontwikkeld", aldus de trainer.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Moet De Ketelaere ook tegen Charleroi starten?

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

24
24
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

17
17
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

26
26
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

19
19
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

63
63
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

101
101
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

33
33
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

289
289
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

54
54
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

186
186
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

74
74
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

100
100
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

87
87
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

340
340
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

312
312
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

274
274
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

302
302
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

504
504
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws