Clement trekt handrem op voor toptalent: "Niet verbranden"

door
Clement trekt handrem op voor toptalent:

Charles De Ketelaere is hot bij Club Brugge. De polyvalente jongeling krijgt van Philippe Clement almaar meer zijn kans in het A-elftal, met zondag in KV Kortrijk nog zijn eerste basisplaats in de competitie. Toch predikt de coach van Blauw-Zwart rust met betrekking tot de steile opmars van het talent.


"We blijven hem geleidelijk aan brengen. Fysiek zit het goed bij Charles en hij kan meerdere matchen op een week aan, maar we houden niet enkel rekening met dat aspect. Er komt plots heel veel af op zo’n jongens, maar Charles is een nuchtere jongen. Iedereen wil plots je beste vriend zijn. Daar hebben we hem de laatste maanden goed op voorbereid", klonk het namelijk op zijn persbabbel voor de inhaalmatch van woensdag tegen Charleroi.

'Ik heb echter wel ervaring met jonge spelers. We willen hem brengen op de momenten die voor hem het beste zijn, zodat we hem niet verbranden", ging Clement vervolgens verder. Had hij zoveel speelgelegenheid voor De Ketelaere voor het seizoen dan al verwacht? "Of iemand doorbreekt, hangt van veel factoren af. Vorig jaar zag ik Charles met de Brugse U18 in Genk en was hij niet klaar, maar hij heeft zich enorm ontwikkeld", aldus de trainer.

LEES OOK: Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Moet De Ketelaere ook tegen Charleroi starten?

Meest recent

Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

6
6
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

86
86
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

100
100
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

29
29
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

59
59
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

39
39
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

205
205
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

201
201
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

65
65
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

156
156
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

171
171
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

191
191
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

170
170
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

74
74
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

184
184
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

398
398
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

320
320
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

102
102
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

639
639
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

73
73
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

693
693

Meer sportnieuws