Uittocht bij Charleroi gaat verder: Moeskroen slaat toe

door
Uittocht bij Charleroi gaat verder: Moeskroen slaat toe

Moeskroen heeft een nieuwe speler aangetrokken. Les Hurlus hebben officieel meegedeeld dat Dylan Seys een contract heeft getekend. De flankaanvaller maakte indruk op oefenstage, waar hij mocht testen en daar versierde hij dus een definitief plekje in de selectie.

Seys was een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract met RKC Waalwijk verbrak. De voormalige speler van Club Brugge, FC Twente en Hapoel Acre tekende een contract tot medio 2021. Hij moet in Moeskroen helpen om de blessures van Cedric Omoigui en Sami Allagui op te vangen.

UPDATE 28/01

Daags na de komst van Seys lijkt Moeskroen opnieuw een slag te gaan slaan op de mercato. Zo meldt onder meer L'Avenir dat Les Hurlus op punt staan om Enes Saglik in huis te halen. De middenvelder verdedigt sinds 2014 de kleuren van Charleroi en was daar ook een sterkhouder, maar dit seizoen is hij er volledig op een zijspoor terecht gekomen. Nu wil Saglik zijn carrière dus nieuw leven in blazen op Le Canonnier

UPDATE 10u

Een uurtje nadat bekend geraakte dat ook Ernes Saglik wellicht naar Le Canonnier zou verhuizen, is het nu ook helemaal officieel. De middenvelder van Sporting Charleroi tekende bij Moeskroen namelijk een contract tot juni 2021. Dat maakte de club zelf bekend via haar officiële website. Eerder vandaag raakte ook al bekend dat Adame Niane Mambourg voor een half seizoen zal verlaten. Hij trekt op huurbasis naar KV Oostende.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Goeie transfer?

Meest recent

Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

42
42
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

13
13
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

105
105
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

23
23
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

507
507
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

78
78
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

273
273
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

314
314
"Geen dribbel lukte" - Club-smaakmaker krijgt volle laag

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

433
433
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

334
334
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

290
290
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

409
409
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

386
386
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

406
406
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

218
218
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

348
348
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

171
171
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

222
222
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

187
187
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

183
183
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

539
539
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

104
104
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

185
185

Meer sportnieuws