KV Oostende heeft noodzakelijke versterking helemaal beet

door
KV Oostende heeft noodzakelijke versterking helemaal beet

KV Oostende is niet goed begonnen aan het nieuwe kalenderjaar. De Kustploeg verloor zowel thuis van Waasland-Beveren als op het veld van Standard, terwijl de punten broodnodig zijn in de strijd tegen degradatie. Bovendien krijgt KVO af te rekenen met de nodige blessuregevallen.

Zo viel vrijdag bijvoorbeeld ook Fashion Sakala uit, waardoor de spoeling voorin wel erg dun wordt. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Volgens Het Laatste Nieuws is Adama Niane immers goed op weg naar de Versluys Arena. De Malinese spits was bij Charleroi op een zijspoor geraakt en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen van aan de kust.

KVO zou de aanvaller overnemen op huurbasis. De deal zou in een periode van enkele uren geofficialiseerd kunnen worden. Naar verluidt is Niane momenteel zelfs al in Oostende, waar hij zijn medische proeven kan afleggen.

UPDATE 28/01

Het is nu ook helemaal officieel. Adama Niane trekt tot het einde van het seizoen richting kust. KV Oostende huurt de Malinees dus voor een half seizoen van Sporting Charleroi. Hij moet de Kustploeg de nodige (doel)punten gaan bezorgen, in de strijd om het behoud.

Sportief manager Guy Ghysel is alvast in zijn nopjes: "Als je topschutter wordt in de Franse tweede klasse heb je toch wel bepaalde kwaliteiten. Ook in de Franse eerste klasse scoorde hij toch 8 goals en in 75 wedstrijden bij Troyes scoorde hij in totaal 31 keer. Bij Charleroi kwam hij niet helemaal uit de verf, maar dat had ook te maken met de hevige concurrentie”, klinkt het namelijk op de clubwebsite.

Een goeie aanwinst?

Meest recent

Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

33
33
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

133
133
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

226
226
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

78
78
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

197
197
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

244
244
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

48
48
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

469
469
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

365
365
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

148
148
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

423
423
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

78
78
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

357
357
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

584
584
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

214
214
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

252
252
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

314
314
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

378
378
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

559
559
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

202
202
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

311
311
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

394
394

Meer sportnieuws