'Club dicht bij enorme coup: duurste aanwinst óóit in België'

2392 stemmen
'Club dicht bij enorme coup: duurste aanwinst óóit in België'

Met oog op de strijd op drie verschillende fronten, wou Club Brugge zich deze mercato versterken in de breedte met enkele gerichte aanwinsten. Maar slechts enkele dagen voor het verstrijken van de deadline is het nog steeds wachten op de eerste directe versterking. Daarom lijkt Blauw-Zwart nu alle zeilen bij te zetten.


Zo blijft de leider uit de Jupiler Pro League hard aan de mouw van Adolfo Gaich trekken. Tot dusver werd er maar geen doorbraak gevonden in het dossier van de Argentijnse spits, daar lijkt nu echter verandering in de komen. Maandagavond sijpelden al berichten binnen omtrent een verbeterd bod. En dat wordt nu ook bevestigd door verschillende media zoals het radiostation Closs Continental en het bekende Olé. Volgens die laatste bron zou Club maar liefst 17 miljoen dollar (zo'n 15.5 miljoen euro) hebben geboden, met daarbovenop nog eens 10 procent op de latere doorverkoopsom.

Voorlopig is het afwachten hoe zijn huidige club San Lorenzo hierop gaat reageren. Daar hield men voorlopig het been stijf en wou men Gaich tot eind dit seizoen houden. Volgens Futbol Argentina is het echter vrij ondenkbaar dat San Lorenzo dit bod zal weigeren, zeker gezien zijn afkoopclausule in principe lager ligt. In de komende uren zou de directie een beslissing nemen.

Blauw-Zwart zou het genoemde bedrag overmaken in bepaalde termijnen, die lopen weliswaar maar tot 2021. Verhaeghe en co zagen zich overigens genoodzaakt om door te drukken omdat Gaich momenteel erg goed presteert op het pré-Olympisch tornooi en daar de interesse van nog andere Europese clubs lokte. Indien bovenstaande cijfers kloppen en Club slaagt in zijn opzet, wordt Gaich de duurste aanwinst ooit op de Belgische velden.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Club neemt een grote gok met dergelijk bedrag voor zo'n speler ...

Meest recent

'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

24
24
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

47
47
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

47
47
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

43
43
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

212
212
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

162
162
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

107
107
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

83
83
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

63
63
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

124
124
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

164
164
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

32
32
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

108
108
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

326
326
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

337
337
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

219
219
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

67
67
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

71
71
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

149
149
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

277
277
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

205
205
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

96
96
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

70
70
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78

Meer sportnieuws