'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

754 stemmen
'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

Sinds zijn opgemerkte optreden op de winterstage is Anthony Vanden Borre weer écht een speler van Anderlecht. De rechtsachter kreeg een profcontract en maakt dus opnieuw volwaardig deel uit van de A-kern. De verwachting was dan ook dat we hem snel in actie zouden zien, maar dat bleef tot dusver uit.


Voor de partij tegen Cercle Brugge van afgelopen zondag legde Frank Vercauteren uit waarom de ex-Rode Duivel nog niet van de partij was. "Dit weekend komt nog te vroeg voor hem, maar hij zet stappen. Hij moet nog één deeltje toevoegen en dat proberen we hem maandag te geven in een wedstrijd tegen OH Leuven", aldus de coach van Paars-Wit tegenover Het Laatste Nieuws. "Maandag wordt een goede basis om te zien waar hij juist staat."

UPDATE 27/01

Wie hoopte Vanden Borre komend weekend tegen Moeskroen dus eindelijk weer aan het werk te zien, lijkt echter op zijn honger te zullen blijven zitten. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de test tegen tweedeklasser OHL blijkbaar niet opperbest verliep, want kort voor rust vroeg VdB al zelf om zijn wissel. Net zoals hij eerder op stage tegen Livingstone de eerste helft niet volledig rond maakte.

De precieze reden achter die vroegtijdige vervanging is vooralsnog onduidelijk, maar dat Vanden Borre nog altijd niet helemaal klaar is voor het grote werk lijkt evident. Slecht nieuws dus voor wie hoopte op een snelle terugkeer van de rechtsachter. Met een elftal aan spelers die de voorbij maanden weinig aan de bak kwamen, verloor Anderlecht overigens met 1-2 van Vercauteren zijn ex-ploeg.

UPDATE 27/01 23u13

Ondertussen lijkt men bij Het Laatste Nieuws te weten waarom Vanden Borre tijdens de oefenwedstrijd tegen OHL om een vroegtijdige wissel vroeg. Volgens de krant heeft de rechtsachter een hamstringblessure opgelopen. Er staan verschillende onderzoeken gepland zodat men bij Anderlecht deze week nog uitsluitsel heeft over de ernst van de blessure. Opnieuw een gigantische domper voor Paars-Wit, dat tevergeefs blijft wachten op de terugkeer van de publiekslieveling. 

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Zien we Vanden Borre dit seizoen nog aan het werk bij Anderlecht?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

71
71
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

17
17
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

84
84
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

247
247
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

116
116
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

644
644
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

468
468
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

666
666
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

515
515

Meer sportnieuws