'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

door
'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

Sinds zijn opgemerkte optreden op de winterstage is Anthony Vanden Borre weer écht een speler van Anderlecht. De rechtsachter kreeg een profcontract en maakt dus opnieuw volwaardig deel uit van de A-kern. De verwachting was dan ook dat we hem snel in actie zouden zien, maar dat bleef tot dusver uit.


Voor de partij tegen Cercle Brugge van afgelopen zondag legde Frank Vercauteren uit waarom de ex-Rode Duivel nog niet van de partij was. "Dit weekend komt nog te vroeg voor hem, maar hij zet stappen. Hij moet nog één deeltje toevoegen en dat proberen we hem maandag te geven in een wedstrijd tegen OH Leuven", aldus de coach van Paars-Wit tegenover Het Laatste Nieuws. "Maandag wordt een goede basis om te zien waar hij juist staat."

UPDATE 27/01

Wie hoopte Vanden Borre komend weekend tegen Moeskroen dus eindelijk weer aan het werk te zien, lijkt echter op zijn honger te zullen blijven zitten. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de test tegen tweedeklasser OHL blijkbaar niet opperbest verliep, want kort voor rust vroeg VdB al zelf om zijn wissel. Net zoals hij eerder op stage tegen Livingstone de eerste helft niet volledig rond maakte.

De precieze reden achter die vroegtijdige vervanging is vooralsnog onduidelijk, maar dat Vanden Borre nog altijd niet helemaal klaar is voor het grote werk lijkt evident. Slecht nieuws dus voor wie hoopte op een snelle terugkeer van de rechtsachter. Met een elftal aan spelers die de voorbij maanden weinig aan de bak kwamen, verloor Anderlecht overigens met 1-2 van Vercauteren zijn ex-ploeg.

UPDATE 27/01 23u13

Ondertussen lijkt men bij Het Laatste Nieuws te weten waarom Vanden Borre tijdens de oefenwedstrijd tegen OHL om een vroegtijdige wissel vroeg. Volgens de krant heeft de rechtsachter een hamstringblessure opgelopen. Er staan verschillende onderzoeken gepland zodat men bij Anderlecht deze week nog uitsluitsel heeft over de ernst van de blessure. Opnieuw een gigantische domper voor Paars-Wit, dat tevergeefs blijft wachten op de terugkeer van de publiekslieveling. 

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Zien we Vanden Borre dit seizoen nog aan het werk bij Anderlecht?

Meest recent

Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

34
34
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

170
170
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

108
108
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

170
170
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

63
63
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

149
149
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

136
136
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

815
815
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

69
69
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

99
99
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

298
298
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

132
132
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

435
435
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

190
190
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

164
164
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

223
223
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

261
261
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

169
169
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

199
199
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

387
387
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

665
665
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

386
386
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

197
197
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72

Meer sportnieuws