'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

door
'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

Sinds zijn opgemerkte optreden op de winterstage is Anthony Vanden Borre weer écht een speler van Anderlecht. De rechtsachter kreeg een profcontract en maakt dus opnieuw volwaardig deel uit van de A-kern. De verwachting was dan ook dat we hem snel in actie zouden zien, maar dat bleef tot dusver uit.


Voor de partij tegen Cercle Brugge van afgelopen zondag legde Frank Vercauteren uit waarom de ex-Rode Duivel nog niet van de partij was. "Dit weekend komt nog te vroeg voor hem, maar hij zet stappen. Hij moet nog één deeltje toevoegen en dat proberen we hem maandag te geven in een wedstrijd tegen OH Leuven", aldus de coach van Paars-Wit tegenover Het Laatste Nieuws. "Maandag wordt een goede basis om te zien waar hij juist staat."

UPDATE 27/01

Wie hoopte Vanden Borre komend weekend tegen Moeskroen dus eindelijk weer aan het werk te zien, lijkt echter op zijn honger te zullen blijven zitten. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de test tegen tweedeklasser OHL blijkbaar niet opperbest verliep, want kort voor rust vroeg VdB al zelf om zijn wissel. Net zoals hij eerder op stage tegen Livingstone de eerste helft niet volledig rond maakte.

De precieze reden achter die vroegtijdige vervanging is vooralsnog onduidelijk, maar dat Vanden Borre nog altijd niet helemaal klaar is voor het grote werk lijkt evident. Slecht nieuws dus voor wie hoopte op een snelle terugkeer van de rechtsachter. Met een elftal aan spelers die de voorbij maanden weinig aan de bak kwamen, verloor Anderlecht overigens met 1-2 van Vercauteren zijn ex-ploeg.

UPDATE 27/01 23u13

Ondertussen lijkt men bij Het Laatste Nieuws te weten waarom Vanden Borre tijdens de oefenwedstrijd tegen OHL om een vroegtijdige wissel vroeg. Volgens de krant heeft de rechtsachter een hamstringblessure opgelopen. Er staan verschillende onderzoeken gepland zodat men bij Anderlecht deze week nog uitsluitsel heeft over de ernst van de blessure. Opnieuw een gigantische domper voor Paars-Wit, dat tevergeefs blijft wachten op de terugkeer van de publiekslieveling. 

LEES OOK: 'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Zien we Vanden Borre dit seizoen nog aan het werk bij Anderlecht?

Meest recent

Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

5
5
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

25
25
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

18
18
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

61
61
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

122
122
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

16
16
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

90
90
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

120
120
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

125
125
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

115
115
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

59
59
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

618
618
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

98
98
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

64
64
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

279
279
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

170
170
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

178
178
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

57
57
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

248
248
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

63
63
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

118
118
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

605
605

Meer sportnieuws