'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

door
'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

Sinds zijn opgemerkte optreden op de winterstage is Anthony Vanden Borre weer écht een speler van Anderlecht. De rechtsachter kreeg een profcontract en maakt dus opnieuw volwaardig deel uit van de A-kern. De verwachting was dan ook dat we hem snel in actie zouden zien, maar dat bleef tot dusver uit.


Voor de partij tegen Cercle Brugge van afgelopen zondag legde Frank Vercauteren uit waarom de ex-Rode Duivel nog niet van de partij was. "Dit weekend komt nog te vroeg voor hem, maar hij zet stappen. Hij moet nog één deeltje toevoegen en dat proberen we hem maandag te geven in een wedstrijd tegen OH Leuven", aldus de coach van Paars-Wit tegenover Het Laatste Nieuws. "Maandag wordt een goede basis om te zien waar hij juist staat."

UPDATE 27/01

Wie hoopte Vanden Borre komend weekend tegen Moeskroen dus eindelijk weer aan het werk te zien, lijkt echter op zijn honger te zullen blijven zitten. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de test tegen tweedeklasser OHL blijkbaar niet opperbest verliep, want kort voor rust vroeg VdB al zelf om zijn wissel. Net zoals hij eerder op stage tegen Livingstone de eerste helft niet volledig rond maakte.

De precieze reden achter die vroegtijdige vervanging is vooralsnog onduidelijk, maar dat Vanden Borre nog altijd niet helemaal klaar is voor het grote werk lijkt evident. Slecht nieuws dus voor wie hoopte op een snelle terugkeer van de rechtsachter. Met een elftal aan spelers die de voorbij maanden weinig aan de bak kwamen, verloor Anderlecht overigens met 1-2 van Vercauteren zijn ex-ploeg.

UPDATE 27/01 23u13

Ondertussen lijkt men bij Het Laatste Nieuws te weten waarom Vanden Borre tijdens de oefenwedstrijd tegen OHL om een vroegtijdige wissel vroeg. Volgens de krant heeft de rechtsachter een hamstringblessure opgelopen. Er staan verschillende onderzoeken gepland zodat men bij Anderlecht deze week nog uitsluitsel heeft over de ernst van de blessure. Opnieuw een gigantische domper voor Paars-Wit, dat tevergeefs blijft wachten op de terugkeer van de publiekslieveling. 

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Zien we Vanden Borre dit seizoen nog aan het werk bij Anderlecht?

Meest recent

Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

9
9
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

15
15
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

92
92
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

14
14
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

49
49
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

92
92
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

50
50
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

113
113
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

74
74
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

130
130
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

50
50
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

297
297
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

372
372
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

159
159
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

70
70
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

345
345
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

232
232
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

40
40
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

400
400
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

104
104
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

544
544
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

124
124
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

562
562
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

166
166

Meer sportnieuws