'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

door
'Reden vroegtijdige wissel Vanden Borre voorspelt niet veel goeds'

Sinds zijn opgemerkte optreden op de winterstage is Anthony Vanden Borre weer écht een speler van Anderlecht. De rechtsachter kreeg een profcontract en maakt dus opnieuw volwaardig deel uit van de A-kern. De verwachting was dan ook dat we hem snel in actie zouden zien, maar dat bleef tot dusver uit.


Voor de partij tegen Cercle Brugge van afgelopen zondag legde Frank Vercauteren uit waarom de ex-Rode Duivel nog niet van de partij was. "Dit weekend komt nog te vroeg voor hem, maar hij zet stappen. Hij moet nog één deeltje toevoegen en dat proberen we hem maandag te geven in een wedstrijd tegen OH Leuven", aldus de coach van Paars-Wit tegenover Het Laatste Nieuws. "Maandag wordt een goede basis om te zien waar hij juist staat."

UPDATE 27/01

Wie hoopte Vanden Borre komend weekend tegen Moeskroen dus eindelijk weer aan het werk te zien, lijkt echter op zijn honger te zullen blijven zitten. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat de test tegen tweedeklasser OHL blijkbaar niet opperbest verliep, want kort voor rust vroeg VdB al zelf om zijn wissel. Net zoals hij eerder op stage tegen Livingstone de eerste helft niet volledig rond maakte.

De precieze reden achter die vroegtijdige vervanging is vooralsnog onduidelijk, maar dat Vanden Borre nog altijd niet helemaal klaar is voor het grote werk lijkt evident. Slecht nieuws dus voor wie hoopte op een snelle terugkeer van de rechtsachter. Met een elftal aan spelers die de voorbij maanden weinig aan de bak kwamen, verloor Anderlecht overigens met 1-2 van Vercauteren zijn ex-ploeg.

UPDATE 27/01 23u13

Ondertussen lijkt men bij Het Laatste Nieuws te weten waarom Vanden Borre tijdens de oefenwedstrijd tegen OHL om een vroegtijdige wissel vroeg. Volgens de krant heeft de rechtsachter een hamstringblessure opgelopen. Er staan verschillende onderzoeken gepland zodat men bij Anderlecht deze week nog uitsluitsel heeft over de ernst van de blessure. Opnieuw een gigantische domper voor Paars-Wit, dat tevergeefs blijft wachten op de terugkeer van de publiekslieveling. 

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Zien we Vanden Borre dit seizoen nog aan het werk bij Anderlecht?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

323
323
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

284
284
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

171
171
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

221
221
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

63
63
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

560
560
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

205
205
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

385
385
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

595
595
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

387
387
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

160
160
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

255
255
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws