Toekomstmuziek bij Club: Brugse youngsters nemen de maat van leider Gent

door
Toekomstmuziek bij Club: Brugse youngsters nemen de maat van leider Gent

Het is al een tijdje geleden dat Club Brugge enkele jeugdspelers zag doorstromen richting het A-elftal. Dit seizoen is Charles De Ketelaere samen met Loïs Openda wél een ware openbaring voor de Brugse fans, en ook de toekomst ziet er bijzonder rooskleurig uit. Ook vanavond wisten de Brugse beloften opnieuw te winnen. 


Na de zege tegen de beloften van RSC Anderlecht vorige week, wisten de Brugse youngsters nu ook te winnen van leider KAA Gent. Via een strafschop van De Wolf kwam Blauw-Zwart op voorsprong, maar Lloci stelde (eveneens via strafschop) gelijk. Nog voor de rust legde Thomas Van Den Keybus de 1-2 eindstand vast. Bij KAA Gent kregen enkele A-kern spelers hun kans om wat speelminuten op te doen. Zo stonden Chakvetadze, Mbayo, Smith, De Busser en Van Den Bergh tussen de lijnen. 

Bij Club Brugge vonden we dan weer winteraanwinst Youssouph Badji in het basiselftal terug. Verder stonden er bij de Bruggelingen geen spelers van de A-kern tussen de lijnen. 

LEES OOK: Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Zullen we bij Club Brugge de komende jaren nog heel wat spelers zien doorgroeien?

Meest recent

‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

18
18
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

26
26
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

81
81
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

351
351
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

92
92
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

384
384
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

292
292
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

318
318
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

217
217
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

295
295
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

529
529
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

585
585
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

463
463
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

240
240
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

491
491
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

470
470
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

430
430
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

464
464
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

489
489
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

609
609
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

751
751
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

41
41
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

735
735
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

331
331
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1617
1617

Meer sportnieuws