"Rensenbrink zou tranen tekortgekomen zijn om dit Anderlecht te bewenen"

door

De ene week blijkt de andere niet voor Anderlecht. Vorige week speelde het tegen Club Brugge goed, maar bleef het met lege handen achter. Zondag won het wél van Cercle, maar achteraf ging het toch vooral over het erbarmelijke voetbal dat Paars-Wit in het Jan Breydelstadion op de mat legde. Ook Peter Vandenbempt is zeer hard.


"Anderlecht was vorige week heel goed tegen Club Brugge, net daarom is die collectieve wanprestatie van gisteren tegen Cercle onbegrijpelijk en ook onaanvaardbaar voor profvoetballers van Anderlecht", oordeelt de journalist bij Sporza. "Zelfs na die late Brusselse goals en 3 levensbelangrijke punten in de strijd om POI bleven de fans na de wedstrijd "Shame on you" zingen. Dat is het omgekeerde van wat ze de voorbije maanden gedaan hebben, namelijk blijven applaudisseren en zingen na weer een nederlaag of puntenverlies, precies omdat ze goed voetbal gezien hadden van een jong elftal in opbouw."

"Ik vond vooral het gebrek aan beleving, overtuiging en het besef van het belang van deze wedstrijd stuitend. Ik denk ook dat het voor coach Frank Vercauteren een raadsel is. Op deze manier zal Anderlecht het - ondanks een gunstig programma de volgende weken - toch niet halen, denk ik. Zoveel meeval als gisteren op Cercle zal Anderlecht niet elke week hebben. Zo'n prestatie net in het weekend ook waarin de mooiste en sierlijkste voetballer die ooit in het Astridpark gespeeld heeft overleden is... Robbie Rensenbrink zou tranen tekortgekomen zijn om deze prestatie van Anderlecht te bewenen."

LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Was dit de slechtste match van Anderlecht dit seizoen?

Meest recent

'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

0
0
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

20
20
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

17
17
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

122
122
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

34
34
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

59
59
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

400
400
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

147
147
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

96
96
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

396
396
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

620
620
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

42
42
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

67
67
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

58
58
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

506
506
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

242
242
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

166
166
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

526
526
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

303
303
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

124
124
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

265
265
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

223
223
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

289
289

Meer sportnieuws