'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

1132 stemmen
'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

KRC Genk werd zaterdagavond met de voeten op de grond gezet en verloor met zware 4-1-cijfers op het veld van AA Gent. En mogelijk driegt voor de landskampioen nu ook een nieuwe klap op de transfermarkt. Zo lijkt Sheffield United in de slotdagen van de mercato stevig door te drukken voor Sander Berge.


De Engelse promovendus, die verrassend vlot meedraait in de top acht van de Premier League, vertoonde afgelopen zomer al concrete interesse. Tot een transfer kwam het toen niet, maar Sheffield is de middenvelder nog niet vergeten. Zo meldt het Noorse medium VG dat The Blades een nieuwe aanbieding hebben gedaan. Het zou gaan om zo'n 200 miljoen Noorse kronen, wat overeenkomt komt met 20.5 miljoen euro.

Dat bericht werd aan VG ook bevestigd door de Genkse TD Dimitri De Condé. Maar voor de Limburgers, die Berge liefst tot na het seizoen behouden, was de aanbieding onvoldoende. Het wordt dan ook uitkijken of Sheffield zijn bod nog zal verhogen in de slotdagen van de mercato. Het is bovendien niet ondenkbaar dat nog een andere Premier League-club zich in extremis in de strijd mengt. Het worden dus nog enkele dagen bibberen in de Luminus Arena.

UPDATE 27/01
Een eerste bod van Sheffield werd dus geweigerd, maar het heeft er alle schijn van dat de Engelsen snel met een nieuwe aanbieding zullen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Genk echter op een bijzondere deal. Zo zou de landskampioen op zich willen meewerken aan een transfer, tenminste als Berge het seizoen (op huurbasis) mag vol maken in de Luminus Arena.

Het is afwachten of Sheffield ook bereid is om mee te gaan in dat verhaal. Berge zelf zou in ieder geval openstaan voor een verhuis naar Bramall Lane. Vorige zomer gaf hij nog de voorkeur aan Champions League-voetbal met Genk, nu zou hij de tijd wel rijp achten voor de overstap naar een topcompetitie.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Indien Berge vertrekt, mag Genk PO I vergeten ...

Meest recent

Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

14
14
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

140
140
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

24
24
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

206
206
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

448
448
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

659
659
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

89
89
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

505
505
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

87
87
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

124
124
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

85
85
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

140
140
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

357
357
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

674
674
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

273
273
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

472
472
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

392
392
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

217
217
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

100
100
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

163
163
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

376
376
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

382
382

Meer sportnieuws