'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

door
'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

KRC Genk werd zaterdagavond met de voeten op de grond gezet en verloor met zware 4-1-cijfers op het veld van AA Gent. En mogelijk driegt voor de landskampioen nu ook een nieuwe klap op de transfermarkt. Zo lijkt Sheffield United in de slotdagen van de mercato stevig door te drukken voor Sander Berge.


De Engelse promovendus, die verrassend vlot meedraait in de top acht van de Premier League, vertoonde afgelopen zomer al concrete interesse. Tot een transfer kwam het toen niet, maar Sheffield is de middenvelder nog niet vergeten. Zo meldt het Noorse medium VG dat The Blades een nieuwe aanbieding hebben gedaan. Het zou gaan om zo'n 200 miljoen Noorse kronen, wat overeenkomt komt met 20.5 miljoen euro.

Dat bericht werd aan VG ook bevestigd door de Genkse TD Dimitri De Condé. Maar voor de Limburgers, die Berge liefst tot na het seizoen behouden, was de aanbieding onvoldoende. Het wordt dan ook uitkijken of Sheffield zijn bod nog zal verhogen in de slotdagen van de mercato. Het is bovendien niet ondenkbaar dat nog een andere Premier League-club zich in extremis in de strijd mengt. Het worden dus nog enkele dagen bibberen in de Luminus Arena.

UPDATE 27/01
Een eerste bod van Sheffield werd dus geweigerd, maar het heeft er alle schijn van dat de Engelsen snel met een nieuwe aanbieding zullen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Genk echter op een bijzondere deal. Zo zou de landskampioen op zich willen meewerken aan een transfer, tenminste als Berge het seizoen (op huurbasis) mag vol maken in de Luminus Arena.

Het is afwachten of Sheffield ook bereid is om mee te gaan in dat verhaal. Berge zelf zou in ieder geval openstaan voor een verhuis naar Bramall Lane. Vorige zomer gaf hij nog de voorkeur aan Champions League-voetbal met Genk, nu zou hij de tijd wel rijp achten voor de overstap naar een topcompetitie.

LEES OOK: Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Indien Berge vertrekt, mag Genk PO I vergeten ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

9
9
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

27
27
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

70
70
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

109
109
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

125
125
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

201
201
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

147
147
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

413
413
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

147
147
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

259
259
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

285
285
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

309
309
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

212
212
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

132
132
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

162
162
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1423
1423
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws