'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

1132 stemmen
'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

KRC Genk werd zaterdagavond met de voeten op de grond gezet en verloor met zware 4-1-cijfers op het veld van AA Gent. En mogelijk driegt voor de landskampioen nu ook een nieuwe klap op de transfermarkt. Zo lijkt Sheffield United in de slotdagen van de mercato stevig door te drukken voor Sander Berge.


De Engelse promovendus, die verrassend vlot meedraait in de top acht van de Premier League, vertoonde afgelopen zomer al concrete interesse. Tot een transfer kwam het toen niet, maar Sheffield is de middenvelder nog niet vergeten. Zo meldt het Noorse medium VG dat The Blades een nieuwe aanbieding hebben gedaan. Het zou gaan om zo'n 200 miljoen Noorse kronen, wat overeenkomt komt met 20.5 miljoen euro.

Dat bericht werd aan VG ook bevestigd door de Genkse TD Dimitri De Condé. Maar voor de Limburgers, die Berge liefst tot na het seizoen behouden, was de aanbieding onvoldoende. Het wordt dan ook uitkijken of Sheffield zijn bod nog zal verhogen in de slotdagen van de mercato. Het is bovendien niet ondenkbaar dat nog een andere Premier League-club zich in extremis in de strijd mengt. Het worden dus nog enkele dagen bibberen in de Luminus Arena.

UPDATE 27/01
Een eerste bod van Sheffield werd dus geweigerd, maar het heeft er alle schijn van dat de Engelsen snel met een nieuwe aanbieding zullen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Genk echter op een bijzondere deal. Zo zou de landskampioen op zich willen meewerken aan een transfer, tenminste als Berge het seizoen (op huurbasis) mag vol maken in de Luminus Arena.

Het is afwachten of Sheffield ook bereid is om mee te gaan in dat verhaal. Berge zelf zou in ieder geval openstaan voor een verhuis naar Bramall Lane. Vorige zomer gaf hij nog de voorkeur aan Champions League-voetbal met Genk, nu zou hij de tijd wel rijp achten voor de overstap naar een topcompetitie.

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Indien Berge vertrekt, mag Genk PO I vergeten ...

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

38
38
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

40
40
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

95
95
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

37
37
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

299
299
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

271
271
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

276
276
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

139
139
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

465
465
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

214
214
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

792
792
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

299
299
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

562
562
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

389
389
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

137
137
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

653
653
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

269
269
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

203
203
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

145
145
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

566
566
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

268
268
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

257
257

Meer sportnieuws