'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

door
'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

KRC Genk werd zaterdagavond met de voeten op de grond gezet en verloor met zware 4-1-cijfers op het veld van AA Gent. En mogelijk driegt voor de landskampioen nu ook een nieuwe klap op de transfermarkt. Zo lijkt Sheffield United in de slotdagen van de mercato stevig door te drukken voor Sander Berge.


De Engelse promovendus, die verrassend vlot meedraait in de top acht van de Premier League, vertoonde afgelopen zomer al concrete interesse. Tot een transfer kwam het toen niet, maar Sheffield is de middenvelder nog niet vergeten. Zo meldt het Noorse medium VG dat The Blades een nieuwe aanbieding hebben gedaan. Het zou gaan om zo'n 200 miljoen Noorse kronen, wat overeenkomt komt met 20.5 miljoen euro.

Dat bericht werd aan VG ook bevestigd door de Genkse TD Dimitri De Condé. Maar voor de Limburgers, die Berge liefst tot na het seizoen behouden, was de aanbieding onvoldoende. Het wordt dan ook uitkijken of Sheffield zijn bod nog zal verhogen in de slotdagen van de mercato. Het is bovendien niet ondenkbaar dat nog een andere Premier League-club zich in extremis in de strijd mengt. Het worden dus nog enkele dagen bibberen in de Luminus Arena.

UPDATE 27/01
Een eerste bod van Sheffield werd dus geweigerd, maar het heeft er alle schijn van dat de Engelsen snel met een nieuwe aanbieding zullen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Genk echter op een bijzondere deal. Zo zou de landskampioen op zich willen meewerken aan een transfer, tenminste als Berge het seizoen (op huurbasis) mag vol maken in de Luminus Arena.

Het is afwachten of Sheffield ook bereid is om mee te gaan in dat verhaal. Berge zelf zou in ieder geval openstaan voor een verhuis naar Bramall Lane. Vorige zomer gaf hij nog de voorkeur aan Champions League-voetbal met Genk, nu zou hij de tijd wel rijp achten voor de overstap naar een topcompetitie.

LEES OOK: 'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

Indien Berge vertrekt, mag Genk PO I vergeten ...

Meest recent

'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

8
8
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

44
44
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

175
175
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

96
96
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

15
15
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

331
331
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

103
103
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

326
326
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

29
29
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

51
51
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

62
62
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

255
255
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

251
251
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

114
114
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

531
531
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

344
344
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

429
429
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

308
308
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

161
161
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

335
335
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

256
256
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1430
1430
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

299
299

Meer sportnieuws