'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

door
'Transfer Berge dichtbij: Genk wil opmerkelijke deal'

KRC Genk werd zaterdagavond met de voeten op de grond gezet en verloor met zware 4-1-cijfers op het veld van AA Gent. En mogelijk driegt voor de landskampioen nu ook een nieuwe klap op de transfermarkt. Zo lijkt Sheffield United in de slotdagen van de mercato stevig door te drukken voor Sander Berge.


De Engelse promovendus, die verrassend vlot meedraait in de top acht van de Premier League, vertoonde afgelopen zomer al concrete interesse. Tot een transfer kwam het toen niet, maar Sheffield is de middenvelder nog niet vergeten. Zo meldt het Noorse medium VG dat The Blades een nieuwe aanbieding hebben gedaan. Het zou gaan om zo'n 200 miljoen Noorse kronen, wat overeenkomt komt met 20.5 miljoen euro.

Dat bericht werd aan VG ook bevestigd door de Genkse TD Dimitri De Condé. Maar voor de Limburgers, die Berge liefst tot na het seizoen behouden, was de aanbieding onvoldoende. Het wordt dan ook uitkijken of Sheffield zijn bod nog zal verhogen in de slotdagen van de mercato. Het is bovendien niet ondenkbaar dat nog een andere Premier League-club zich in extremis in de strijd mengt. Het worden dus nog enkele dagen bibberen in de Luminus Arena.

UPDATE 27/01
Een eerste bod van Sheffield werd dus geweigerd, maar het heeft er alle schijn van dat de Engelsen snel met een nieuwe aanbieding zullen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Genk echter op een bijzondere deal. Zo zou de landskampioen op zich willen meewerken aan een transfer, tenminste als Berge het seizoen (op huurbasis) mag vol maken in de Luminus Arena.

Het is afwachten of Sheffield ook bereid is om mee te gaan in dat verhaal. Berge zelf zou in ieder geval openstaan voor een verhuis naar Bramall Lane. Vorige zomer gaf hij nog de voorkeur aan Champions League-voetbal met Genk, nu zou hij de tijd wel rijp achten voor de overstap naar een topcompetitie.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Indien Berge vertrekt, mag Genk PO I vergeten ...

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

47
47
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

63
63
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

355
355
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

36
36
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

63
63
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

144
144
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

54
54
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

138
138
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

421
421
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

176
176
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

241
241
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

478
478
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

184
184
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

164
164
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

75
75
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

383
383
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

93
93
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179

Meer sportnieuws