Antwerp daagt uit: "Willen Club een nieuwe tik uitdelen"

door
Antwerp daagt uit:

Antwerp FC heeft zondagavond opnieuw veerkracht getoond. Tegen Zulte Waregem kwam de Great Old als snel op achtervolgen, maar net zoals vorig weekend om Cercle Brugge werd die achterstand omgebogen in een 2-1-overwinning. En zo kon Antwerp weer twee punten goed maken op Club Brugge.


Een goede zaak met oog op volgende zondag, dan staat immers een rechtstreeks duel met de leider op het programma. En bij de Great Old is men alvast strijdvaardig. "We willen hen inderdaad opnieuw een tik uitdelen", daagde Wesley Hoedt al wat uit in Het Laatste Nieuws. Steven Defour verwees dan weer naar de zege in de heenmatch. "Club is vrij goed bezig dit seizoen, maar wij wonnen als enig Belgisch team van hen. We moeten nu niet te veel naar boven of naar onder gaan kijken, maar gewoon verder doen zoals we bezig zijn."

Coach Laszlo Bölöni blijft echter voorzichtiger dan zijn spelers. "Ik denk eigenlijk nog niet aan Club Brugge. Nog anderhalve dag niet. We hebben nu 45 punten en willen zo snel mogelijk zeker zijn van Play-Off I. Het is de eerste keer trouwens dat ik daarover praat. Ja, Club heeft een behoorlijke en verdiende voorsprong, maar wij gaan er zondag alles aan doen om de voeling met hen te behouden", vertelde de Roemeen na de match.

LEES OOK: Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Is Antwerp volgens u een titelkandidaat?

Meest recent

'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

25
25
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

33
33
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

63
63
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

124
124
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

85
85
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

47
47
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

79
79
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

238
238
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

783
783
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

80
80
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

70
70
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

82
82
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

319
319
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

415
415
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

383
383
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

651
651
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

202
202
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

256
256
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

506
506
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

370
370
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

279
279
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

254
254
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

272
272
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

132
132

Meer sportnieuws