'Anderlecht doet water bij de wijn: Didillon tóch naar Genk'

door
'Anderlecht doet water bij de wijn: Didillon tóch naar Genk'

Thomas Didillon leek op weg naar KRC Genk, maar er is plots minder zekerheid over de transfer. RSC Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met Genk, maar de Belgische landskampioen hapt voorlopig nog niet. De Limburgers zouden ondertussen zelfs al andere pistes onderzoeken.


Volgens La Dernière Heure wil Anderlecht Didillon permanent verkopen aan Genk, maar Paars-Wit zou een terugverkoopclausule in het contract willen. Anderlecht zou 2 miljoen euro vragen voor Didillon en de clausule zou dan hoger liggen als RSCA hem wil terughalen. In Brussel is de kans aanwezig dat Hendrik Van Crombrugge in de zomer vertrekt en dan zou Didillon wel eens kunnen terugkeren. Voorlopig weigert Racing echter om mee te stappen in dat verhaal, tot grote frustratie van de Fransman zelf.

UPDATE 27/01
Er lijkt dan toch een doorbraak in de maak voor Didillon. Volgens Het Laatste Nieuws besloot Anderlecht immers om water bij de wijn te doen en de vraagprijs te laten zakken. Genk vond bovendien geen akkoord met de Iraniër Alireza Beiranvand en richtte zijn pijlen vervolgens weer op Didillon. Met succes dit keer.

Bij HLN meldt men dat de doelman maandag naar Limburg trekt om de laatste details af te ronden, mogelijk legt hij dan ook zijn medische proeven al af. Hij zal in de komende maanden de concurrentie met Gaetan Coucke moeten aangaan. Wat er komende zomer zal gebeuren, wanneer ook Maarten Vandevoordt en Danny Vukovic terugkeren, is niet meteen duidelijk.

LEES OOK: Twee wissels bij Antwerp, Fink zet sterkhouder uit de ploeg

Genk kon niet anders dan een extra doelman aan te trekken ...

Meest recent

KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

0
0
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

30
30
Twee wissels bij Antwerp, Fink zet sterkhouder uit de ploeg

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

13
13
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

57
57
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

227
227
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

149
149
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

71
71
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

66
66
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

39
39
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

141
141
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

85
85
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

673
673
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

80
80
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

382
382
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

138
138
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

226
226
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

245
245
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

184
184
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

493
493
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

336
336
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

100
100
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

180
180
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

351
351

Meer sportnieuws