Club móét transfermarkt op: "Hij is een probleem geworden"

door
Club móét transfermarkt op:

Club Brugge heeft zowaar twee opeenvolgende wedstrijden niet weten winnen in eigen land. Na het gelijke spel van woensdag in de beker tegen Zulte Waregem, geraakte Blauw-Zwart zondagavond eveneens niet voorbij KV Kortrijk. Ondanks een dubbele voorsprong eindigde het West-Vlaamse duel alsnog op 2-2.


Geen drama dat puntenverlies, daarvoor blijft de marge op de achtervolgers te groot. Bovendien had Club er voor hetzelfde geld wél de volle buit genomen. Maar andermaal gingen de aanvallers te kwistig om met hun kansen. Het was ook geen toeval dat beide doelpunten werden gemaakt door verdedigers. Tegen KVK besloot Philippe Clement om de jonge Loïs Openda nog eens te laten starten als diepste man. De youngster werkte wel hard, maar kon veel te weinig dreigen.

Analist Marc Degryse liet bij Play Sports verstaan dat dit stilaan zorgwekkend is. "Hij zorgt voor diepgang en snelheid, maar daar blijft het bij." Presentator Karl Vannieuwkerke voegde daar aan toe: "Hij is toch een probleem aan het worden. Goede speler hoor, maar in de zone van de waarheid mist hij koelbloedigheid." En dat bewijzen ook zijn statistieken. In de 33 competitieduels die Openda tot dusver voor Club speelde, scoorde hij nog maar vier keer. Drie van die vier treffers vielen in de PO's van vorig seizoen.

NIEUWE SPITS NODIG
Verder heeft Club David Okereke en Percy Tau achter de hand, terwijl Krépin Diatta en Emmanuel Dennis ook nog moeten terugkeren uit blessureleed. Maar ook zij staan niet bepaald bekend om hun scorend vermogen, integendeel. En dus lijkt een nieuwe spits deze mercato toch een noodzaak, zeker als Blauw-Zwart ook tegen Manchester United rol van betekenis wil gaan spelen. Afwachten dus wat Vincent Mannaert in de resterende dagen van de transferperiode uit zijn mouw schudt.

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Club moet deze winter absoluut een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

5
5
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

9
9
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

18
18
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

237
237
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

39
39
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

21
21
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

201
201
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

128
128
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

120
120
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

350
350
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

496
496
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

38
38
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

317
317
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

116
116
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1126
1126
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

55
55
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

111
111
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

192
192
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

37
37
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

205
205
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

140
140
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

263
263
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

208
208
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

87
87
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

34
34

Meer sportnieuws