Club móét transfermarkt op: "Hij is een probleem geworden"

door
Club móét transfermarkt op:

Club Brugge heeft zowaar twee opeenvolgende wedstrijden niet weten winnen in eigen land. Na het gelijke spel van woensdag in de beker tegen Zulte Waregem, geraakte Blauw-Zwart zondagavond eveneens niet voorbij KV Kortrijk. Ondanks een dubbele voorsprong eindigde het West-Vlaamse duel alsnog op 2-2.


Geen drama dat puntenverlies, daarvoor blijft de marge op de achtervolgers te groot. Bovendien had Club er voor hetzelfde geld wél de volle buit genomen. Maar andermaal gingen de aanvallers te kwistig om met hun kansen. Het was ook geen toeval dat beide doelpunten werden gemaakt door verdedigers. Tegen KVK besloot Philippe Clement om de jonge Loïs Openda nog eens te laten starten als diepste man. De youngster werkte wel hard, maar kon veel te weinig dreigen.

Analist Marc Degryse liet bij Play Sports verstaan dat dit stilaan zorgwekkend is. "Hij zorgt voor diepgang en snelheid, maar daar blijft het bij." Presentator Karl Vannieuwkerke voegde daar aan toe: "Hij is toch een probleem aan het worden. Goede speler hoor, maar in de zone van de waarheid mist hij koelbloedigheid." En dat bewijzen ook zijn statistieken. In de 33 competitieduels die Openda tot dusver voor Club speelde, scoorde hij nog maar vier keer. Drie van die vier treffers vielen in de PO's van vorig seizoen.

NIEUWE SPITS NODIG
Verder heeft Club David Okereke en Percy Tau achter de hand, terwijl Krépin Diatta en Emmanuel Dennis ook nog moeten terugkeren uit blessureleed. Maar ook zij staan niet bepaald bekend om hun scorend vermogen, integendeel. En dus lijkt een nieuwe spits deze mercato toch een noodzaak, zeker als Blauw-Zwart ook tegen Manchester United rol van betekenis wil gaan spelen. Afwachten dus wat Vincent Mannaert in de resterende dagen van de transferperiode uit zijn mouw schudt.

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Club moet deze winter absoluut een nieuwe spits halen ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

42
42
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

134
134
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

76
76
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

124
124
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

298
298
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

76
76
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

204
204
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

230
230
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

85
85
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1735
1735
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

470
470
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

157
157
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

660
660
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

44
44
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

394
394
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

251
251
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws