Club móét transfermarkt op: "Hij is een probleem geworden"

door
Club móét transfermarkt op:

Club Brugge heeft zowaar twee opeenvolgende wedstrijden niet weten winnen in eigen land. Na het gelijke spel van woensdag in de beker tegen Zulte Waregem, geraakte Blauw-Zwart zondagavond eveneens niet voorbij KV Kortrijk. Ondanks een dubbele voorsprong eindigde het West-Vlaamse duel alsnog op 2-2.


Geen drama dat puntenverlies, daarvoor blijft de marge op de achtervolgers te groot. Bovendien had Club er voor hetzelfde geld wél de volle buit genomen. Maar andermaal gingen de aanvallers te kwistig om met hun kansen. Het was ook geen toeval dat beide doelpunten werden gemaakt door verdedigers. Tegen KVK besloot Philippe Clement om de jonge Loïs Openda nog eens te laten starten als diepste man. De youngster werkte wel hard, maar kon veel te weinig dreigen.

Analist Marc Degryse liet bij Play Sports verstaan dat dit stilaan zorgwekkend is. "Hij zorgt voor diepgang en snelheid, maar daar blijft het bij." Presentator Karl Vannieuwkerke voegde daar aan toe: "Hij is toch een probleem aan het worden. Goede speler hoor, maar in de zone van de waarheid mist hij koelbloedigheid." En dat bewijzen ook zijn statistieken. In de 33 competitieduels die Openda tot dusver voor Club speelde, scoorde hij nog maar vier keer. Drie van die vier treffers vielen in de PO's van vorig seizoen.

NIEUWE SPITS NODIG
Verder heeft Club David Okereke en Percy Tau achter de hand, terwijl Krépin Diatta en Emmanuel Dennis ook nog moeten terugkeren uit blessureleed. Maar ook zij staan niet bepaald bekend om hun scorend vermogen, integendeel. En dus lijkt een nieuwe spits deze mercato toch een noodzaak, zeker als Blauw-Zwart ook tegen Manchester United rol van betekenis wil gaan spelen. Afwachten dus wat Vincent Mannaert in de resterende dagen van de transferperiode uit zijn mouw schudt.

LEES OOK: Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Club moet deze winter absoluut een nieuwe spits halen ...

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

203
203
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

15
15
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

449
449
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

39
39
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

113
113
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

149
149
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

54
54
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

185
185
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

243
243
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

492
492
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

306
306
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

263
263
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

444
444
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

424
424
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws