Kwakkelend Napoli verrast Juventus en houdt titelstrijd spannend

door
Kwakkelend Napoli verrast Juventus en houdt titelstrijd spannend

De titelstrijd in de Serie A blijft dan toch spannend. Nadat Internazionale eerder op de dag punten liet liggen tegen Cagliari leek helemaal te gaan vliegen, maar de Oude Dame heeft zich zondagavond laten verrassen door Napoli. Hoewel de Napolitanen een kwakkeljaar beleven, legden ze zonder de geblesseerde Dries Mertens de landskampioen met 2-1 over de knie.


De resultaten van Napoli waren de voorbije maanden in eigen stadion nochtans dramatisch. Het had zijn laatste vier thuismatchen verloren in de Serie A en zat al zes thuismatchen zonder zege. Maar tegen de aartsrivaal lukte het plots wél weer voor Napoli. Zielinski bracht de thuisploeg na 63 minuten op voorsprong en vier minuten voor tijd trok Insigne met een knappe volley de zege over de streep. Cristiano Ronaldo maakte het in de slotminuut nog spannend met de 2-1, maar meer gebeurde er niet.

Het is vooral Inter dat een goede zaak doet met de nederlaag van Juventus. Bij winst van Juve hadden de Nerazzurri hun achterstand op de leider zien groeien tot zes punten, maar in plaats daarvan doen ze een puntje af van de kloof en naderen ze tot op drie punten.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Zal dit het keerpunt zijn voor Napoli?

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

19
19
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

48
48
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

33
33
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

86
86
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

283
283
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

165
165
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

322
322
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

89
89
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

97
97
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

114
114
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

107
107
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

66
66
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

51
51
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

405
405
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

180
180
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

105
105
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

465
465
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

204
204
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

86
86
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

460
460
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

392
392
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

106
106

Meer sportnieuws