TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk moet dan toch nog vrezen voor een vertrek van Sander Berge. Sheffield United zou maar liefst 20 miljoen euro willen betalen voor de Noor, maar Genk houdt de boot af. Als de Engelse revelatie 25 miljoen euro op tafel zou leggen, dan lijkt een transfer alsnog doorgang te vinden.


KV Oostende is op zoek naar een spits en de kustploeg zou op het punt staan om Adama Niane weg te halen bij Sporting Charleroi. De spits zit op een zijspoor bij de Carolo's en hij zou de huuroverstap naar KV Oostende maken.

Club Brugge zoekt een spits, maar zou volgens Ghanese media - niet altijd even betrouwbaar - Nana Ampomah gaan huren bij Düsseldorf. Club, waar Philippe Clement wél een grote fan is van hem, zou hem willen huren met aankoopoptie. Bij de Bruggelingen is er nochtans bijzonder veel weelde op de aanvallende flanken.


BUITENLAND

Aleksandar Mitrovic is de beste spits in de Championship. Fulham weet dat ook en wil de ex-spits van Anderlecht niet laten gaan en vraagt maar liefst 47,5 miljoen euro. Aston Villa en Tottenham tonen concrete interesse, maar zij willen dat bedrag niet op tafel leggen.


Tottenham gaat wellicht wél Giovani Lo Celso vastleggen. De Argentijn wordt gehuurd van Real Betis en laat een goede indruk achter op José Mourinho. De Special One wil de aanvallende middenvelder graag bij de Spurs houden. De Spurs willen ook 30 miljoen euro betalen voor Steven Bergwijn, maar PSV werkt nog niet mee. De speler zelf weigerde alvast te spelen tegen FC Twente.

Kylian Mbappé is het grootste talent ter wereld. Hij is de gedoodverfde opvolger van Cristiano Ronaldo, maar PSG wil hem niet zomaar laten gaan. Real Madrid aast al lang op hem, maar Liverpool houdt de situatie in de gaten. De Franse aanvaller ligt nog tot medio 2022 onder contract in Parijs.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Zal Berge nog vertrekken?

Meest recent

'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

7
7
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

6
6
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

19
19
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

30
30
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

77
77
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

54
54
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

114
114
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

91
91
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

56
56
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

214
214
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

58
58
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

77
77
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

495
495
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

175
175
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

99
99
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

482
482
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

711
711
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

51
51
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

61
61
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

543
543
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

255
255
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws