TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk moet dan toch nog vrezen voor een vertrek van Sander Berge. Sheffield United zou maar liefst 20 miljoen euro willen betalen voor de Noor, maar Genk houdt de boot af. Als de Engelse revelatie 25 miljoen euro op tafel zou leggen, dan lijkt een transfer alsnog doorgang te vinden.


KV Oostende is op zoek naar een spits en de kustploeg zou op het punt staan om Adama Niane weg te halen bij Sporting Charleroi. De spits zit op een zijspoor bij de Carolo's en hij zou de huuroverstap naar KV Oostende maken.

Club Brugge zoekt een spits, maar zou volgens Ghanese media - niet altijd even betrouwbaar - Nana Ampomah gaan huren bij Düsseldorf. Club, waar Philippe Clement wél een grote fan is van hem, zou hem willen huren met aankoopoptie. Bij de Bruggelingen is er nochtans bijzonder veel weelde op de aanvallende flanken.


BUITENLAND

Aleksandar Mitrovic is de beste spits in de Championship. Fulham weet dat ook en wil de ex-spits van Anderlecht niet laten gaan en vraagt maar liefst 47,5 miljoen euro. Aston Villa en Tottenham tonen concrete interesse, maar zij willen dat bedrag niet op tafel leggen.


Tottenham gaat wellicht wél Giovani Lo Celso vastleggen. De Argentijn wordt gehuurd van Real Betis en laat een goede indruk achter op José Mourinho. De Special One wil de aanvallende middenvelder graag bij de Spurs houden. De Spurs willen ook 30 miljoen euro betalen voor Steven Bergwijn, maar PSV werkt nog niet mee. De speler zelf weigerde alvast te spelen tegen FC Twente.

Kylian Mbappé is het grootste talent ter wereld. Hij is de gedoodverfde opvolger van Cristiano Ronaldo, maar PSG wil hem niet zomaar laten gaan. Real Madrid aast al lang op hem, maar Liverpool houdt de situatie in de gaten. De Franse aanvaller ligt nog tot medio 2022 onder contract in Parijs.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Zal Berge nog vertrekken?

Meest recent

'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

34
34
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

30
30
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

26
26
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

24
24
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

235
235
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

132
132
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

16
16
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

287
287
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

264
264
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

70
70
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

180
180
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

371
371
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

99
99
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

237
237
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

96
96
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

461
461
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

70
70
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

540
540
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1074
1074
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

284
284
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1251
1251
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

629
629
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

646
646
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

644
644

Meer sportnieuws