TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

1154 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Monsterbod op Berge, Mitrovic peperduur

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk moet dan toch nog vrezen voor een vertrek van Sander Berge. Sheffield United zou maar liefst 20 miljoen euro willen betalen voor de Noor, maar Genk houdt de boot af. Als de Engelse revelatie 25 miljoen euro op tafel zou leggen, dan lijkt een transfer alsnog doorgang te vinden.


KV Oostende is op zoek naar een spits en de kustploeg zou op het punt staan om Adama Niane weg te halen bij Sporting Charleroi. De spits zit op een zijspoor bij de Carolo's en hij zou de huuroverstap naar KV Oostende maken.

Club Brugge zoekt een spits, maar zou volgens Ghanese media - niet altijd even betrouwbaar - Nana Ampomah gaan huren bij Düsseldorf. Club, waar Philippe Clement wél een grote fan is van hem, zou hem willen huren met aankoopoptie. Bij de Bruggelingen is er nochtans bijzonder veel weelde op de aanvallende flanken.


BUITENLAND

Aleksandar Mitrovic is de beste spits in de Championship. Fulham weet dat ook en wil de ex-spits van Anderlecht niet laten gaan en vraagt maar liefst 47,5 miljoen euro. Aston Villa en Tottenham tonen concrete interesse, maar zij willen dat bedrag niet op tafel leggen.


Tottenham gaat wellicht wél Giovani Lo Celso vastleggen. De Argentijn wordt gehuurd van Real Betis en laat een goede indruk achter op José Mourinho. De Special One wil de aanvallende middenvelder graag bij de Spurs houden. De Spurs willen ook 30 miljoen euro betalen voor Steven Bergwijn, maar PSV werkt nog niet mee. De speler zelf weigerde alvast te spelen tegen FC Twente.

Kylian Mbappé is het grootste talent ter wereld. Hij is de gedoodverfde opvolger van Cristiano Ronaldo, maar PSG wil hem niet zomaar laten gaan. Real Madrid aast al lang op hem, maar Liverpool houdt de situatie in de gaten. De Franse aanvaller ligt nog tot medio 2022 onder contract in Parijs.

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Zal Berge nog vertrekken?

Meest recent

'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

0
0
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

14
14
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

54
54
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

15
15
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

48
48
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

75
75
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

66
66
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

105
105
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

114
114
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

25
25
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

235
235
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

260
260
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

185
185
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

852
852
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

165
165
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

134
134
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

153
153
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1155
1155
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

487
487
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

152
152

Meer sportnieuws