Beerschot kookt van woede: "Heb ik nog nooit meegemaakt!"

door
Beerschot kookt van woede:

In de strijd om de tweede periodetitel in de Proximus League, liet Beerschot VA zaterdagavond dure punten liggen op het veld van Virton. De thuisploeg haalde het uiteindelijk met 1-0, al viel er over die zege wel één en ander te zeggen. Zo kwam het doelpunt tot stand na een vreemde actie van de scheidsrechter.


Bij een vrije trap was de ref Arthur Denil nog volop bezig met zijn vanishing spray en het opstellen van de muur. Desondanks liet hij doorspelen toen de vrije trap buiten zijn gezichtsveld snel werd genomen. En uit de rebound op uitgerekend die fase kon Virton scoren. Bij Beerschot kookte men dan ook van woede. "Het spreekt toch voor zich dat een vrije trap niet mag genomen worden als een scheidsrechter de tegenspelers erop aan het wijzen is waar ze de muur moeten opstellen en de bal niet in z’n vizier heeft. Dat is toch niet meer normaal. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. 0-0 of 1-0, dat is een wereld van verschil in deze reeks. Het is trouwens bizar dat ook de assistenten niet bijsprongen", fulmineerde coach Hernan Losada op de clubwebstek.

Ook doelman Mike Vanhamel snapte helemaal niets van de scheidsrechterlijke beslissing. Eentje die Beerschot erg duur te staan kan komen, want voorts speelden de Antwerpenaren geen slechte wedstrijd. "Over het algemeen stonden we defensief weer goed en dan is het pijnlijk dat Virton scoort door een blunder van de scheidsrechter. Het kan toch niet de bedoeling zijn dat het spel mag voortgaan terwijl een scheidsrechter enkel oog heeft voor de grond en z’n spray. Dit is belachelijk", aldus Vanhamel.

LEES OOK: Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

Dit doelpunt had nóóit mogen doorgaan ...

Meest recent

Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

5
5
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

21
21
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

93
93
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

154
154
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

264
264
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

53
53
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

245
245
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

390
390
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

134
134
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

116
116
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

548
548
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

79
79
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

392
392
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

213
213
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

343
343
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

497
497
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

285
285
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

249
249
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

328
328
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

391
391
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

408
408
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

334
334
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

504
504

Meer sportnieuws