Beerschot kookt van woede: "Heb ik nog nooit meegemaakt!"

1218 stemmen
Beerschot kookt van woede:

In de strijd om de tweede periodetitel in de Proximus League, liet Beerschot VA zaterdagavond dure punten liggen op het veld van Virton. De thuisploeg haalde het uiteindelijk met 1-0, al viel er over die zege wel één en ander te zeggen. Zo kwam het doelpunt tot stand na een vreemde actie van de scheidsrechter.


Bij een vrije trap was de ref Arthur Denil nog volop bezig met zijn vanishing spray en het opstellen van de muur. Desondanks liet hij doorspelen toen de vrije trap buiten zijn gezichtsveld snel werd genomen. En uit de rebound op uitgerekend die fase kon Virton scoren. Bij Beerschot kookte men dan ook van woede. "Het spreekt toch voor zich dat een vrije trap niet mag genomen worden als een scheidsrechter de tegenspelers erop aan het wijzen is waar ze de muur moeten opstellen en de bal niet in z’n vizier heeft. Dat is toch niet meer normaal. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. 0-0 of 1-0, dat is een wereld van verschil in deze reeks. Het is trouwens bizar dat ook de assistenten niet bijsprongen", fulmineerde coach Hernan Losada op de clubwebstek.

Ook doelman Mike Vanhamel snapte helemaal niets van de scheidsrechterlijke beslissing. Eentje die Beerschot erg duur te staan kan komen, want voorts speelden de Antwerpenaren geen slechte wedstrijd. "Over het algemeen stonden we defensief weer goed en dan is het pijnlijk dat Virton scoort door een blunder van de scheidsrechter. Het kan toch niet de bedoeling zijn dat het spel mag voortgaan terwijl een scheidsrechter enkel oog heeft voor de grond en z’n spray. Dit is belachelijk", aldus Vanhamel.

LEES OOK: Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

🚀

Dit doelpunt had nóóit mogen doorgaan ...

Meest recent

KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

338
338
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

165
165
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

78
78
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

418
418
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

138
138
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

93
93
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

177
177
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

95
95
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

450
450
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

289
289
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

262
262
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

972
972
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

175
175
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

95
95
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

46
46
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

155
155
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

160
160
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

1025
1025
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

317
317
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

972
972
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

290
290
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

959
959
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

684
684
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

982
982

Meer sportnieuws