Beerschot kookt van woede: "Heb ik nog nooit meegemaakt!"

1218
Beerschot kookt van woede:

In de strijd om de tweede periodetitel in de Proximus League, liet Beerschot VA zaterdagavond dure punten liggen op het veld van Virton. De thuisploeg haalde het uiteindelijk met 1-0, al viel er over die zege wel één en ander te zeggen. Zo kwam het doelpunt tot stand na een vreemde actie van de scheidsrechter.


Bij een vrije trap was de ref Arthur Denil nog volop bezig met zijn vanishing spray en het opstellen van de muur. Desondanks liet hij doorspelen toen de vrije trap buiten zijn gezichtsveld snel werd genomen. En uit de rebound op uitgerekend die fase kon Virton scoren. Bij Beerschot kookte men dan ook van woede. "Het spreekt toch voor zich dat een vrije trap niet mag genomen worden als een scheidsrechter de tegenspelers erop aan het wijzen is waar ze de muur moeten opstellen en de bal niet in z’n vizier heeft. Dat is toch niet meer normaal. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. 0-0 of 1-0, dat is een wereld van verschil in deze reeks. Het is trouwens bizar dat ook de assistenten niet bijsprongen", fulmineerde coach Hernan Losada op de clubwebstek.

Ook doelman Mike Vanhamel snapte helemaal niets van de scheidsrechterlijke beslissing. Eentje die Beerschot erg duur te staan kan komen, want voorts speelden de Antwerpenaren geen slechte wedstrijd. "Over het algemeen stonden we defensief weer goed en dan is het pijnlijk dat Virton scoort door een blunder van de scheidsrechter. Het kan toch niet de bedoeling zijn dat het spel mag voortgaan terwijl een scheidsrechter enkel oog heeft voor de grond en z’n spray. Dit is belachelijk", aldus Vanhamel.

LEES OOK: Thorup doet opvallende onthulling na Genkse bekertriomf

Dit doelpunt had nóóit mogen doorgaan ...

Meest recent

Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

2
2
BILD: Vincent Kompany afgevoerd naar ziekenhuis

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

33
33
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

1
1
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

33
33
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

18
18
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

22
22
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

20
20
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

52
52
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

88
88
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

42
42
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

89
89
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

59
59
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

236
236
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

38
38
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

157
157
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

326
326
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

95
95
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

175
175
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

211
211
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

289
289
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

40
40
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

42
42
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

366
366
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

394
394

Meer sportnieuws