TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Anderlecht krijgt nieuws over Teo, Antwerp troeft Genk af'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt om voor het einde van de wintermercato een nieuwe spits aan te trekken en volgt daarvoor verschillende opties. Eén van de opvallendste pistes is een terugkeer van Lukasz Teodorczyk. Al lijkt een comeback van de Pool niet langer aan de orde. Italiaanse media weten namelijk dat Anderlecht ‘Teo’ gratis wil huren, maar Udinese wil een huursom. Daardoor zouden de gesprekken momenteel stilliggen.

KRC Genk blijft werk maken van een extra doelman. De Limburgers stonden daar voor dicht bij Alizera Beiranvand, maar zouden die deal volgens Het Laatste Nieuws uiteindelijk hebben afgeblazen. Toch gaat de Iraanse international desondanks toch aan de slag in ons land. Zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor komende zomer zijn.

Krijgen in navolging van heel wat andere (ex-)Rode Duivels ook een comeback van Toby Alderweireld op de Belgische velden? De verdediger verlengde onlangs tot 2023 bij Tottenham, maar bij Hoogvliegers liet hij verstaan dat hij na dat contract aan de slag wil gaan bij een club dichter bij zijn familie. "Ik zal dan 20 jaar weg zijn van thuis en mijn ouders worden ook niet jonger. Het is beter om voor wat quality time te kiezen", klonk het.

BUITENLAND
Adnan Januzaj onderhandelt nog steeds over een transfer naar AS Roma, maar daar lijken ze plots voor Carles Perez van FC Barcelona te gaan. Toch is de kans groot dat Januzaj nog in de Serie A zal belanden. Naast AC Milan zou volgens Tuttomercatoweb ook Parma in de dans zijn gesprongen. De ex-club van Johan Walem en Georges Grün wil de speler graag huren van Real Sociedad. Ook West Ham United zou een oogje hebben op de Belg.

Dries Mertens kan naar tal van clubs, maar er één optie kan geschrapt worden. Zo was er sprake van bovenstaand monstervoorstel van AS Monaco. Le 10 Sports weet van bronnen dichtbij de speler dat er niet wordt gepraat met AS Monaco en dat de woelige Franse club eveneens geen kandidaat is om Mertens in de zomer transfervrij over te nemen van Napoli.

Ole Gunnar Solskjaer moet bij Manchester United serieus beginnen vrezen voor zijn job. Volgens Daily Mail heeft de club zelfs al een gedroomde opvolger op het oog. De krant stelt dat huidig Engels bondscoach Gareth Southgate de grootste kandidaat is om de scepter over te nemen van Solskjaer wanneer hij zijn ontslag krijgt. Als de huidige negatieve resultaten blijven aanhouden, dan wordt dat ontslag wellicht een zekerheid.

Éver Banega gaat volgend seizoen een avontuur naar het Midden-Oosten aan. De 31-jarige middenvelder verlaat Sevilla transfervrij in de zomer en kiest voor Al Shabab als nieuwe club. Dit maakte de huidige nummer negen van Saoedi-Arabië zaterdag bekend via de officiële kanalen.

LEES OOK: Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

Zou Teodorczyk een goede spits zijn voor het huidige Anderlecht?

Meest recent

Wilmots helemaal overtuigd van Duivel: "Een goudmijn"

De ontgoocheling was de voorbije dagen enorm bij en rond de Rode Duivels na het teleurstellende ...

15
15
'Anderlecht gaat in januari voor Man City-sensatie'

Anderlecht kende al een zeer drukke zomer, maar lijkt ook in januari nog de transfermarkt op te gaan ...

49
49
Trofee Raymond Goethals: deze 3 trainers maken kans

Sinds 2011 wordt in december elk jaar de Trofee Raymond Goethals uitgereikt, die de Belgische ...

74
74
Verrassende Belg duikt op in straf lijstje met Yamal en co

Komend weekend trekt het clubvoetbal zich weer op gang na een korte onderbreking door de ...

27
27
'Lukaku bijna terug: datum voor comeback gepind'

De Rode Duivels moeten het dinsdag tegen Liechtenstein nog altijd zien te stellen zonder Romelu ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe grootmacht voor De Cat, Club mist miljoenen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

111
111
Tip voor Garcia: drastische ingreep bij Rode Duivels?

Voorlopig mag hij nog op zijn beide oren slapen, maar door de blamage in Kazachstan maakte ook Rudi ...

73
73
DAZN-soap loopt spuigaten uit: worstcasescenario wenkt

De interlandbreak biedt niet alleen de clubs een adempauze, voor DAZN en de Pro League is het ...

428
428
'Renard in actie: Anderlecht zet zinnen op goudhaantje'

De interlandbreak betekent geen vakantie voor Olivier Renard, die vooraf ook al de topper tegen Club ...

270
270
'Spanning stijgt bij Club Brugge: leegloop in januari?'

Net zoals dat in de jaren voordien reeds het geval was deed Club Brugge afgelopen zomer weer gouden ...

300
300
Tom Waes haalt vlammend uit richting BV-concurrenten

Een jaar geleden botste Tom Waes met zijn Porsche-oldtimer tegen een botsabsorbeerder aan de ...

104
104
Anderlecht verschaft woordje uitleg bij stadionplannen

Vlak voor de interlandbreak ging het dak eraf in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht eindelijk nog ...

435
435
'Doku versus Garcia: bondscoach in vieze papieren'

Na het teleurstellende 1-1 gelijkspel in Kazachstan gaan de alarmbellen af bij de Rode Duivels. ...

241
241
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

185
185
Hein pakt één Duivel aan: "Zijn voetjes zijn het probleem"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond tegen Liechtenstein één en ander recht te zetten. ...

529
529
Alarm bij Duivels: Vandenbempt trekt drastische conclusie

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

193
193
'City doet mercato gloeien: nieuwe superster voor Pep'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

84
84
'Van hemel naar hel: enorme klap Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

1151
1151
'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na de interland-break de goede lijn van tegen Club Brugge en KV Mechelen. ...

644
644
De Ketelaere geschokt: Garcia’s beslissing slaat in als bom

Rudi Garcia liet het na Kazachstan meteen voelen: dit was niet de avond van Charles De Ketelaere.CDK ...

846
846
'Arrogante' Theate krijgt volle laag: "Het is voetbal, hé vriend"

De zwakke prestatie van de Rode Duivels in Kazachstan zorgde logischerwijs voor heel wat kritiek. De ...

521
521
'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode al verschillende van hun internationals ...

385
385
Hommeles bij Duivels: pijnlijke details Garcia-situatie lekken uit

Behoudens een extreem uitzonderlijk scenario, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

414
414
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

514
514
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

323
323

Meer sportnieuws