'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

door
'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

Thomas Didillon was op weg naar Genk, maar die transfer lijkt plots af te zullen springen. Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met de Belgische landskampioen, die dat niet ziet zitten.

De club verkent andere pistes.

De Limburgers speelden duidelijk geen blufpoker, want Het Nieuwsblad meldt dat Alizera Beiranvand op weg is naar Genk. De 31-jarige Iraniër komt momenteel in zijn thuisland uit voor Persepolis FC en stopte op het WK in 2018 tegen Portugal nog een strafschop van Cristiano Ronaldo. Of hij effectief goedkoper is dan Didillon valt evenwel nog af te wachten, want volgens het gerenommeerde Transfermarkt wordt zijn waarde op ongeveer 3,5 miljoen geschat.

UPDATE 21u15

KRC Genk zal wellicht één van de komende dagen de komst van de Iraanse doelman Alizera Beiranvand aankondigen. De Belgische landskampioen zal het vastgelegde bedrag van 700.000 dollar betalen, ongeveer 633.000 euro. Beiranvand nam al afscheid van zijn ploegmaats en zal weldra naar Europa afzakken om de medische keuring te ondergaan.

UPDATE 25/01
Zeer verrassende wending in het dossier van Beiranvand, want de Iraanse doelman zal uiteindelijk niet naar Genk komen. De Limburgers zouden zelf de transfer afgeblazen hebben, aldus Het Laatste Nieuws. Maar Beiranvand zal alsnog in België aan de slag gaan, want zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor de zomer zijn, want Beiranvand zou de opvolger moeten worden van Sinan Bolat, die einde contract is. Genk zoekt intussen verder naar een vervanger voor de geblesseerden Vukovic en Vandevoordt.

LEES OOK: Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

7
7
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

47
47
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

36
36
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

45
45
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

30
30
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

160
160
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

192
192
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

105
105
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

63
63
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

38
38
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

279
279
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

72
72
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

109
109
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

307
307
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

160
160
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

184
184
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

60
60
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

95
95
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

416
416
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

184
184
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

1025
1025
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

171
171
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

96
96
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

356
356
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

101
101

Meer sportnieuws