'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

door
'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

Thomas Didillon was op weg naar Genk, maar die transfer lijkt plots af te zullen springen. Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met de Belgische landskampioen, die dat niet ziet zitten.

De club verkent andere pistes.

De Limburgers speelden duidelijk geen blufpoker, want Het Nieuwsblad meldt dat Alizera Beiranvand op weg is naar Genk. De 31-jarige Iraniër komt momenteel in zijn thuisland uit voor Persepolis FC en stopte op het WK in 2018 tegen Portugal nog een strafschop van Cristiano Ronaldo. Of hij effectief goedkoper is dan Didillon valt evenwel nog af te wachten, want volgens het gerenommeerde Transfermarkt wordt zijn waarde op ongeveer 3,5 miljoen geschat.

UPDATE 21u15

KRC Genk zal wellicht één van de komende dagen de komst van de Iraanse doelman Alizera Beiranvand aankondigen. De Belgische landskampioen zal het vastgelegde bedrag van 700.000 dollar betalen, ongeveer 633.000 euro. Beiranvand nam al afscheid van zijn ploegmaats en zal weldra naar Europa afzakken om de medische keuring te ondergaan.

UPDATE 25/01
Zeer verrassende wending in het dossier van Beiranvand, want de Iraanse doelman zal uiteindelijk niet naar Genk komen. De Limburgers zouden zelf de transfer afgeblazen hebben, aldus Het Laatste Nieuws. Maar Beiranvand zal alsnog in België aan de slag gaan, want zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor de zomer zijn, want Beiranvand zou de opvolger moeten worden van Sinan Bolat, die einde contract is. Genk zoekt intussen verder naar een vervanger voor de geblesseerden Vukovic en Vandevoordt.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

4
4
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

14
14
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

71
71
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

58
58
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

58
58
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

297
297
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

76
76
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

79
79
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

196
196
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

115
115
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

42
42
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

735
735
Vermant ziet WK-droom slinken door één ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

305
305
Anderlecht richting top zes, maar dit baart zorgen

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

264
264
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

51
51
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

109
109
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

284
284
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

90
90
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

329
329
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

58
58
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

193
193
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

135
135
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

267
267
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

381
381
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

46
46

Meer sportnieuws