'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

door
'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

Thomas Didillon was op weg naar Genk, maar die transfer lijkt plots af te zullen springen. Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met de Belgische landskampioen, die dat niet ziet zitten.

De club verkent andere pistes.

De Limburgers speelden duidelijk geen blufpoker, want Het Nieuwsblad meldt dat Alizera Beiranvand op weg is naar Genk. De 31-jarige Iraniër komt momenteel in zijn thuisland uit voor Persepolis FC en stopte op het WK in 2018 tegen Portugal nog een strafschop van Cristiano Ronaldo. Of hij effectief goedkoper is dan Didillon valt evenwel nog af te wachten, want volgens het gerenommeerde Transfermarkt wordt zijn waarde op ongeveer 3,5 miljoen geschat.

UPDATE 21u15

KRC Genk zal wellicht één van de komende dagen de komst van de Iraanse doelman Alizera Beiranvand aankondigen. De Belgische landskampioen zal het vastgelegde bedrag van 700.000 dollar betalen, ongeveer 633.000 euro. Beiranvand nam al afscheid van zijn ploegmaats en zal weldra naar Europa afzakken om de medische keuring te ondergaan.

UPDATE 25/01
Zeer verrassende wending in het dossier van Beiranvand, want de Iraanse doelman zal uiteindelijk niet naar Genk komen. De Limburgers zouden zelf de transfer afgeblazen hebben, aldus Het Laatste Nieuws. Maar Beiranvand zal alsnog in België aan de slag gaan, want zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor de zomer zijn, want Beiranvand zou de opvolger moeten worden van Sinan Bolat, die einde contract is. Genk zoekt intussen verder naar een vervanger voor de geblesseerden Vukovic en Vandevoordt.

LEES OOK: Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

22
22
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

87
87
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

90
90
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

113
113
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

56
56
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

534
534
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

276
276
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

122
122
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

287
287
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

203
203
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

360
360
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

344
344
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

470
470
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

207
207
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

100
100
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

410
410
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

377
377
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

286
286
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

221
221
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

292
292
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws