'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

door
'Antwerp snoept transfer van KRC Genk op het laatste moment af'

Thomas Didillon was op weg naar Genk, maar die transfer lijkt plots af te zullen springen. Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met de Belgische landskampioen, die dat niet ziet zitten.

De club verkent andere pistes.

De Limburgers speelden duidelijk geen blufpoker, want Het Nieuwsblad meldt dat Alizera Beiranvand op weg is naar Genk. De 31-jarige Iraniër komt momenteel in zijn thuisland uit voor Persepolis FC en stopte op het WK in 2018 tegen Portugal nog een strafschop van Cristiano Ronaldo. Of hij effectief goedkoper is dan Didillon valt evenwel nog af te wachten, want volgens het gerenommeerde Transfermarkt wordt zijn waarde op ongeveer 3,5 miljoen geschat.

UPDATE 21u15

KRC Genk zal wellicht één van de komende dagen de komst van de Iraanse doelman Alizera Beiranvand aankondigen. De Belgische landskampioen zal het vastgelegde bedrag van 700.000 dollar betalen, ongeveer 633.000 euro. Beiranvand nam al afscheid van zijn ploegmaats en zal weldra naar Europa afzakken om de medische keuring te ondergaan.

UPDATE 25/01
Zeer verrassende wending in het dossier van Beiranvand, want de Iraanse doelman zal uiteindelijk niet naar Genk komen. De Limburgers zouden zelf de transfer afgeblazen hebben, aldus Het Laatste Nieuws. Maar Beiranvand zal alsnog in België aan de slag gaan, want zijn club Persepolis kondigde zaterdag aan een akkoord te hebben met Antwerp over een transfer. De Great Old zou 700.000 euro op tafel leggen, Beiranvand kan voor drie jaar tekenen. De transfer zou wel pas voor de zomer zijn, want Beiranvand zou de opvolger moeten worden van Sinan Bolat, die einde contract is. Genk zoekt intussen verder naar een vervanger voor de geblesseerden Vukovic en Vandevoordt.

LEES OOK: Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

46
46
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

77
77
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

93
93
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

184
184
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

150
150
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

86
86
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

111
111
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

191
191
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

298
298
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

546
546
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

262
262
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

390
390
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

945
945
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

396
396
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

401
401
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

175
175
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

82
82
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

236
236
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

479
479
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

366
366
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

187
187
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

131
131
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

271
271
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

420
420

Meer sportnieuws