Eupen stopt zegereeks W-B, STVV wint ondanks wereldgoal Moeskroen

door
Eupen stopt zegereeks W-B, STVV wint ondanks wereldgoal Moeskroen

Na drie zeges op rij weet Waasland-Beveren weer wat verliezen is. Het ging op de eigen Freethiel met 0-1 onderuit tegen AS Eupen, dat een uitstekende zaak doet in de strijd om het behoud. Sint-Truiden springt dan weer voorlopig over Anderlecht in het klassement dankzij een 1-3-zege op het veld van Moeskroen, dat wel een wereldgoal scoorde.


WAASLAND-BEVEREN - AS EUPEN 0-1
Waasland-Beveren had vertrouwen na een negen op negen in de laatste matchen voor de winterstop en de eerste erna, maar de mist maakte het voetballen op de Freethiel zaterdag niet makkelijk. Halfweg de eerste helft kwam er toch een doelpunt uit de lucht vallen, toen Koch een hoekschop tegen de netten kon koppen. Waasland-Beveren moest dus op zoek naar de gelijkmaker, maar De Wolf hield Kobayashi en Schryvers van een doelpunt. Naarmate de match vorderde was er echter alsmaar minder te zien en zo viel er geen doelpunt meer uit de lucht.

Scoreverloop: 25' Koch (0-1)

MOESKROEN - STVV 1-3
STVV had het nooit lastig op Le Canonnier en boekte een simpele zege. Suzuki opende rond het halfuur de score na een inspanning van Colidio. Vroeg in de tweede helft trof De Bruyn de paal, maar via Botaka en een knappe goal van Asamoah - een mooie knal na een heerlijke dribbel van Colidio - liep STVV toch uit tot 0-3. In de slotfase milderde Boya nog met een onwaarschijnlijke lob vanaf de middellijn, maar verder dan dat raakte Moeskroen niet meer.

Scoreverloop: 27' Suzuki (0-1), 54' Botaka (0-2), 80' Asamoah (0-3), 87' Boya (1-3)

LEES OOK: Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Zal Waasland-Beveren zich redden?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

17
17
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

4
4
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

51
51
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

116
116
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

70
70
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

95
95
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

158
158
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

69
69
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

434
434
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

247
247
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

190
190
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

327
327
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

375
375
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

817
817
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

412
412
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

583
583
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

159
159
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

559
559

Meer sportnieuws