TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge is Charles De Ketelaere helemaal aan het doorbreken en de sterke invalbeurten van het 18-jarige talent gaan niet onopgemerkt voorbij. Zo lijken de eerste buitenlandse clubs al rond hem te cirkelen. Atalanta zou onder de indruk zijn en de middenvelder naar Italië willen halen, al lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat Club of De Ketelaere staat te springen voor een transfer.



Intussen blijft Club mikken op de komst van Adolfo Gaich, maar het moet vrezen op snelheid gepakt te worden. Ook Benfica zou zich in de strijd mengen en zij zouden wel bereid zijn de afkoopsom voor de Argentijnse spits op tafel te leggen. Club zal dus snel moeten toeslaan.

Standard rekent niet meer op de vertrekkende Lavalée en dus is een verdediger nog welkom. De Rouches zouden op het punt staan om de 19-jarige Moussa Sissako weg te halen bij PSG. De Franse jeugdinternational zou overkomen op huurbasis met aankoopoptie. Hij zou dit weekend al zijn medische testen afleggen.

BUITENLAND



De voorbije jaren groeide Virgil van Dijk uit tot de beste verdediger ter wereld en nu zou Real Madrid hem gepolst hebben om Sergio Ramos op te volgen. Liverpool wil zijn sterkhouder uiteraard absoluut niet kwijt en zou een astronomische som vragen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 100 miljoen euro, maar Liverpool zou een pak meer dan dat willen.

RB Leipzig heeft zaterdag een zeer fraaie transfer afgerond. Het kondigde de komst aan van Dani Olmo. De Spaanse international komt over van Dinamo Zagreb en kost naar verluidt zo'n 30 miljoen euro. De middenvelder stond in de belangstelling van een pak Europese topclubs, waaronder ook Barcelona.



Nill De Pauw liet onlangs zijn contract ontbinden bij het Turkse Caykur Rizespor, maar heeft niet lang moeten zoeken naar een nieuwe club. De ex-aanvaller van Lokeren en Zulte Waregem tekende een contract bij Atromitos, een Griekse eersteklasser.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Denk je dat De Ketelaere gewoon bij Club zal blijven?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

24
24
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

105
105
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

185
185
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

249
249
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

94
94
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

75
75
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

176
176
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

518
518
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

200
200
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

745
745
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

192
192
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

375
375
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

322
322
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

329
329

Meer sportnieuws