TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge is Charles De Ketelaere helemaal aan het doorbreken en de sterke invalbeurten van het 18-jarige talent gaan niet onopgemerkt voorbij. Zo lijken de eerste buitenlandse clubs al rond hem te cirkelen. Atalanta zou onder de indruk zijn en de middenvelder naar Italië willen halen, al lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat Club of De Ketelaere staat te springen voor een transfer.



Intussen blijft Club mikken op de komst van Adolfo Gaich, maar het moet vrezen op snelheid gepakt te worden. Ook Benfica zou zich in de strijd mengen en zij zouden wel bereid zijn de afkoopsom voor de Argentijnse spits op tafel te leggen. Club zal dus snel moeten toeslaan.

Standard rekent niet meer op de vertrekkende Lavalée en dus is een verdediger nog welkom. De Rouches zouden op het punt staan om de 19-jarige Moussa Sissako weg te halen bij PSG. De Franse jeugdinternational zou overkomen op huurbasis met aankoopoptie. Hij zou dit weekend al zijn medische testen afleggen.

BUITENLAND



De voorbije jaren groeide Virgil van Dijk uit tot de beste verdediger ter wereld en nu zou Real Madrid hem gepolst hebben om Sergio Ramos op te volgen. Liverpool wil zijn sterkhouder uiteraard absoluut niet kwijt en zou een astronomische som vragen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 100 miljoen euro, maar Liverpool zou een pak meer dan dat willen.

RB Leipzig heeft zaterdag een zeer fraaie transfer afgerond. Het kondigde de komst aan van Dani Olmo. De Spaanse international komt over van Dinamo Zagreb en kost naar verluidt zo'n 30 miljoen euro. De middenvelder stond in de belangstelling van een pak Europese topclubs, waaronder ook Barcelona.



Nill De Pauw liet onlangs zijn contract ontbinden bij het Turkse Caykur Rizespor, maar heeft niet lang moeten zoeken naar een nieuwe club. De ex-aanvaller van Lokeren en Zulte Waregem tekende een contract bij Atromitos, een Griekse eersteklasser.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Denk je dat De Ketelaere gewoon bij Club zal blijven?

Meest recent

'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

5
5
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

8
8
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

15
15
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

48
48
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

120
120
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

22
22
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

186
186
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

112
112
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

148
148
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

81
81
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

104
104
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

59
59
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

121
121
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

212
212
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

61
61
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

452
452
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

85
85
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

281
281
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

98
98
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

124
124
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

111
111
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

81
81
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

413
413

Meer sportnieuws