TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

245 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge is Charles De Ketelaere helemaal aan het doorbreken en de sterke invalbeurten van het 18-jarige talent gaan niet onopgemerkt voorbij. Zo lijken de eerste buitenlandse clubs al rond hem te cirkelen. Atalanta zou onder de indruk zijn en de middenvelder naar Italië willen halen, al lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat Club of De Ketelaere staat te springen voor een transfer.



Intussen blijft Club mikken op de komst van Adolfo Gaich, maar het moet vrezen op snelheid gepakt te worden. Ook Benfica zou zich in de strijd mengen en zij zouden wel bereid zijn de afkoopsom voor de Argentijnse spits op tafel te leggen. Club zal dus snel moeten toeslaan.

Standard rekent niet meer op de vertrekkende Lavalée en dus is een verdediger nog welkom. De Rouches zouden op het punt staan om de 19-jarige Moussa Sissako weg te halen bij PSG. De Franse jeugdinternational zou overkomen op huurbasis met aankoopoptie. Hij zou dit weekend al zijn medische testen afleggen.

BUITENLAND



De voorbije jaren groeide Virgil van Dijk uit tot de beste verdediger ter wereld en nu zou Real Madrid hem gepolst hebben om Sergio Ramos op te volgen. Liverpool wil zijn sterkhouder uiteraard absoluut niet kwijt en zou een astronomische som vragen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 100 miljoen euro, maar Liverpool zou een pak meer dan dat willen.

RB Leipzig heeft zaterdag een zeer fraaie transfer afgerond. Het kondigde de komst aan van Dani Olmo. De Spaanse international komt over van Dinamo Zagreb en kost naar verluidt zo'n 30 miljoen euro. De middenvelder stond in de belangstelling van een pak Europese topclubs, waaronder ook Barcelona.



Nill De Pauw liet onlangs zijn contract ontbinden bij het Turkse Caykur Rizespor, maar heeft niet lang moeten zoeken naar een nieuwe club. De ex-aanvaller van Lokeren en Zulte Waregem tekende een contract bij Atromitos, een Griekse eersteklasser.

LEES OOK: 'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Denk je dat De Ketelaere gewoon bij Club zal blijven?

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Karel Geraerts kende al een woelig verloop van zijn nog zeer prille trainerscarrière. Na een ...

8
8
Verschueren velt oordeel over bekerkansen Anderlecht

De aftrap is pas voorzien voor 15u, maar in Brussel hangt er nu al elektriciteit in de lucht voor de ...

41
41
'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Club Brugge staat alweer voor een bijzonder drukke transferzomer. Ze hebben hun huiswerk graag zo ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
'Beslissende uren aangebroken voor Taravel'

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

81
81
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

156
156
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

33
33
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

124
124
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

127
127
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

85
85
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

217
217
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

563
563
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

446
446
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

360
360
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

358
358
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

87
87
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

263
263
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

231
231
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

47
47
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

142
142
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

392
392
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

199
199
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

400
400
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

132
132
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

570
570

Meer sportnieuws