TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge is Charles De Ketelaere helemaal aan het doorbreken en de sterke invalbeurten van het 18-jarige talent gaan niet onopgemerkt voorbij. Zo lijken de eerste buitenlandse clubs al rond hem te cirkelen. Atalanta zou onder de indruk zijn en de middenvelder naar Italië willen halen, al lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat Club of De Ketelaere staat te springen voor een transfer.



Intussen blijft Club mikken op de komst van Adolfo Gaich, maar het moet vrezen op snelheid gepakt te worden. Ook Benfica zou zich in de strijd mengen en zij zouden wel bereid zijn de afkoopsom voor de Argentijnse spits op tafel te leggen. Club zal dus snel moeten toeslaan.

Standard rekent niet meer op de vertrekkende Lavalée en dus is een verdediger nog welkom. De Rouches zouden op het punt staan om de 19-jarige Moussa Sissako weg te halen bij PSG. De Franse jeugdinternational zou overkomen op huurbasis met aankoopoptie. Hij zou dit weekend al zijn medische testen afleggen.

BUITENLAND



De voorbije jaren groeide Virgil van Dijk uit tot de beste verdediger ter wereld en nu zou Real Madrid hem gepolst hebben om Sergio Ramos op te volgen. Liverpool wil zijn sterkhouder uiteraard absoluut niet kwijt en zou een astronomische som vragen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 100 miljoen euro, maar Liverpool zou een pak meer dan dat willen.

RB Leipzig heeft zaterdag een zeer fraaie transfer afgerond. Het kondigde de komst aan van Dani Olmo. De Spaanse international komt over van Dinamo Zagreb en kost naar verluidt zo'n 30 miljoen euro. De middenvelder stond in de belangstelling van een pak Europese topclubs, waaronder ook Barcelona.



Nill De Pauw liet onlangs zijn contract ontbinden bij het Turkse Caykur Rizespor, maar heeft niet lang moeten zoeken naar een nieuwe club. De ex-aanvaller van Lokeren en Zulte Waregem tekende een contract bij Atromitos, een Griekse eersteklasser.

LEES OOK: Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Denk je dat De Ketelaere gewoon bij Club zal blijven?

Meest recent

Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

12
12
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

9
9
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

143
143
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

122
122
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

163
163
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

266
266
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

145
145
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

362
362
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

510
510
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

569
569
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

332
332
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

87
87
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

169
169
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

115
115
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

248
248
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

221
221
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

332
332
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

396
396
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

377
377
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

85
85
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

98
98
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

147
147
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

57
57

Meer sportnieuws