TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Interesse voor De Ketelaere, Standard shopt bij PSG'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge is Charles De Ketelaere helemaal aan het doorbreken en de sterke invalbeurten van het 18-jarige talent gaan niet onopgemerkt voorbij. Zo lijken de eerste buitenlandse clubs al rond hem te cirkelen. Atalanta zou onder de indruk zijn en de middenvelder naar Italië willen halen, al lijkt het zeer onwaarschijnlijk dat Club of De Ketelaere staat te springen voor een transfer.



Intussen blijft Club mikken op de komst van Adolfo Gaich, maar het moet vrezen op snelheid gepakt te worden. Ook Benfica zou zich in de strijd mengen en zij zouden wel bereid zijn de afkoopsom voor de Argentijnse spits op tafel te leggen. Club zal dus snel moeten toeslaan.

Standard rekent niet meer op de vertrekkende Lavalée en dus is een verdediger nog welkom. De Rouches zouden op het punt staan om de 19-jarige Moussa Sissako weg te halen bij PSG. De Franse jeugdinternational zou overkomen op huurbasis met aankoopoptie. Hij zou dit weekend al zijn medische testen afleggen.

BUITENLAND



De voorbije jaren groeide Virgil van Dijk uit tot de beste verdediger ter wereld en nu zou Real Madrid hem gepolst hebben om Sergio Ramos op te volgen. Liverpool wil zijn sterkhouder uiteraard absoluut niet kwijt en zou een astronomische som vragen. De marktwaarde van de Nederlander bedraagt momenteel 100 miljoen euro, maar Liverpool zou een pak meer dan dat willen.

RB Leipzig heeft zaterdag een zeer fraaie transfer afgerond. Het kondigde de komst aan van Dani Olmo. De Spaanse international komt over van Dinamo Zagreb en kost naar verluidt zo'n 30 miljoen euro. De middenvelder stond in de belangstelling van een pak Europese topclubs, waaronder ook Barcelona.



Nill De Pauw liet onlangs zijn contract ontbinden bij het Turkse Caykur Rizespor, maar heeft niet lang moeten zoeken naar een nieuwe club. De ex-aanvaller van Lokeren en Zulte Waregem tekende een contract bij Atromitos, een Griekse eersteklasser.

LEES OOK: Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Denk je dat De Ketelaere gewoon bij Club zal blijven?

Meest recent

'Kompany verrast: Bayern jaagt op spectaculaire zomerbom'

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

14
14
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

52
52
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

25
25
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

50
50
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

70
70
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

43
43
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

183
183
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

129
129
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

158
158
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

105
105
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

133
133
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

123
123
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

54
54
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

50
50
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

69
69
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

458
458
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

129
129
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

134
134
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

208
208
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

40
40
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

282
282
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

259
259

Meer sportnieuws