Brandje lijkt geblust: Lamkel Zé toch in selectie Antwerp

door
Brandje lijkt geblust: Lamkel Zé toch in selectie Antwerp

Didier Lamkel Zé heeft donderdag een nieuw hoofdstuk bij geschreven in zijn grote fratsenboek. Het Kameroense woelwater eiste in de bekermatch tegen KV Kortrijk een strafschop op, om die vervolgens op de doelman te trappen. Nochtans wou coach Laszlo Bölöni absoluut niet dat hij trapte.


Toen hij vervolgens op de korrel werd genomen door het thuispubliek, besloot de aanvaller om meteen na zijn wissel zijn schup af te kuisen. Volgens heel wat waarnemers zit er voor Antwerp dan ook niets anders op dan Lamkel Zé zo snel mogelijk te verpatsen. Maar dat lijkt de club niet van plan. Volgens Het Laatste Nieuws besloot de directie om hem géén extra sanctie op te leggen. Ook is de kans bijzonder klein dat LK7 voor het sluiten van de mercato aanstaande vrijdag nog vertrekt.

Mogelijk moet hij wel een sportieve straf vrezen. Zo heeft het er alle schijn van dat Bölöni hem zondag uit de selectie weert. "Ik wil daar nu nog niks over zeggen omdat ik ook nog niet weet wie er bij de 18 zal zitten. En ik wil ook niet meer over Didier praten. We hebben al 50.000 keer over hem gepraat. Voilà", maakte de trainer er zich vanaf.

UPDATE 12u33
In tegenstelling tot wat bepaalde bronnen beweren, kan Lamkel Zé zondag tegen Zulte Waregem wel gewoon in actie. Hier en daar werd geopperd dat Bölöni hem uit de wedstrijdselectie zou weren, maar dat blijkt niet het geval. Of hij ook zal starten valt af te wachten. Zijn trainer heeft in ieder geval voldoende alternatieven achter de hand. Want bij Het Laatste Nieuws weet men dat ook Koji Miyoshi weer van de partij zal zijn.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Zou u Lamkel Zé opnieuw laten starten?

Meest recent

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

0
0
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

4
4
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

280
280
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

78
78
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

100
100
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

47
47
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

59
59
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

63
63
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

427
427
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

104
104
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

253
253
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

33
33
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

503
503
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

241
241
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

68
68
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

366
366
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

326
326
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

263
263
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206

Meer sportnieuws