Brandje lijkt geblust: Lamkel Zé toch in selectie Antwerp

door
Brandje lijkt geblust: Lamkel Zé toch in selectie Antwerp

Didier Lamkel Zé heeft donderdag een nieuw hoofdstuk bij geschreven in zijn grote fratsenboek. Het Kameroense woelwater eiste in de bekermatch tegen KV Kortrijk een strafschop op, om die vervolgens op de doelman te trappen. Nochtans wou coach Laszlo Bölöni absoluut niet dat hij trapte.


Toen hij vervolgens op de korrel werd genomen door het thuispubliek, besloot de aanvaller om meteen na zijn wissel zijn schup af te kuisen. Volgens heel wat waarnemers zit er voor Antwerp dan ook niets anders op dan Lamkel Zé zo snel mogelijk te verpatsen. Maar dat lijkt de club niet van plan. Volgens Het Laatste Nieuws besloot de directie om hem géén extra sanctie op te leggen. Ook is de kans bijzonder klein dat LK7 voor het sluiten van de mercato aanstaande vrijdag nog vertrekt.

Mogelijk moet hij wel een sportieve straf vrezen. Zo heeft het er alle schijn van dat Bölöni hem zondag uit de selectie weert. "Ik wil daar nu nog niks over zeggen omdat ik ook nog niet weet wie er bij de 18 zal zitten. En ik wil ook niet meer over Didier praten. We hebben al 50.000 keer over hem gepraat. Voilà", maakte de trainer er zich vanaf.

UPDATE 12u33
In tegenstelling tot wat bepaalde bronnen beweren, kan Lamkel Zé zondag tegen Zulte Waregem wel gewoon in actie. Hier en daar werd geopperd dat Bölöni hem uit de wedstrijdselectie zou weren, maar dat blijkt niet het geval. Of hij ook zal starten valt af te wachten. Zijn trainer heeft in ieder geval voldoende alternatieven achter de hand. Want bij Het Laatste Nieuws weet men dat ook Koji Miyoshi weer van de partij zal zijn.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Zou u Lamkel Zé opnieuw laten starten?

Meest recent

'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

9
9
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

5
5
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

85
85
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

9
9
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

48
48
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

125
125
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

107
107
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

66
66
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

52
52
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

103
103
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

328
328
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

342
342
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

307
307
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

230
230
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

256
256
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

378
378
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

92
92
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

336
336

Meer sportnieuws