Pover Standard flikt het weer en pakt in slotfase zege tegen KV Oostende

216 stemmen
Pover Standard flikt het weer en pakt in slotfase zege tegen KV Oostende

Een pover Standard is nog maar eens door het oog van de naald gekropen. De Rouches wisten alwéér in de slotfase de zege naar zich toe te trekken. Door een laat doelpunt van Kostantinos Laifis wisten de Luikenaars met 2-1 te winnen van KV Oostende.


KV Oostende begon goed aan de partij en Jonckheere zorgde voor het eerste schot tussen de palen, Bodart pakte makkelijk. De thuisploeg speelde zonder inspiratie en deed amper tot niks met het balbezit, dat het wel veelvuldig had. De erbarmelijke staat van het velt maakte goed voetbal ook niet echt mogelijk.

We keken naar een slaapverwekkende eerste helft en de fans leden zo dus kou, want aan het voetbal konden ze zich zeker niet opwarmen. KVO hield makkelijk stand en kon bij momenten zelfs dreigen. De 0-0 bij de rust was dan ook zeer logisch. Het was hopen op een véél betere tweede helft, want de eerste helft deed pijn aan de ogen. Pas in de laatste minuut had Lestienne Ondoa voor een eerste keer aan het werk kunnen zetten.


In die tweede helft trof Carcela meteen de paal. Het was hopen op meer van dat en dat kregen we ook, want aan de overzijde kreeg Sakala dé kans op 0-1, maar Bodart redde. We waren amper vijf minuten bezig en daarin was al meer te zien dan in de 45 voorgaande minuten.

Enkele minuten later kreeg Skulason te veel ruimte en hij zette voor en Bataille 'stak' de 0-1 voorbij Bodart. De Rouches in de problemen en Preud'homme gooide Avenatti in de strijd. De Rouches namen de partij steeds meer in handen en voerden stelselmatig de druk op. Veel kansen leverde dat wel niet op.


Maar na 79 minuten zette Vojvoda een mooie dubbelpas op met Carcela en de rechtsachter trapte de bal knap met de buitenkant van de voet voorbij Ondoa: 1-1. Standard had nog ongeveer een kwartier om de 2-1 te zoeken. In de 89ste minuut sloeg Standard alsnog toe: Laifis knalde vanop afstand de 2-1 mooi voorbij Ondoa. Zo won Standard alsnog, KVO droop af.

Scoreverloop:

0-1 (53') Jelle Bataille

1-1 (79') Mergim Vojvoda

2-1 (89') Konstantinos Laifis

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

🚀

Verdiende zege?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

21
21
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

120
120
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

49
49
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

49
49
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

448
448
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

136
136
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

55
55
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

92
92
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

319
319
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

490
490
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

605
605
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

218
218
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

310
310
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

110
110
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

459
459
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

177
177
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

507
507
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

301
301

Meer sportnieuws