Pover Standard flikt het weer en pakt in slotfase zege tegen KV Oostende

door
Pover Standard flikt het weer en pakt in slotfase zege tegen KV Oostende

Een pover Standard is nog maar eens door het oog van de naald gekropen. De Rouches wisten alwéér in de slotfase de zege naar zich toe te trekken. Door een laat doelpunt van Kostantinos Laifis wisten de Luikenaars met 2-1 te winnen van KV Oostende.


KV Oostende begon goed aan de partij en Jonckheere zorgde voor het eerste schot tussen de palen, Bodart pakte makkelijk. De thuisploeg speelde zonder inspiratie en deed amper tot niks met het balbezit, dat het wel veelvuldig had. De erbarmelijke staat van het velt maakte goed voetbal ook niet echt mogelijk.

We keken naar een slaapverwekkende eerste helft en de fans leden zo dus kou, want aan het voetbal konden ze zich zeker niet opwarmen. KVO hield makkelijk stand en kon bij momenten zelfs dreigen. De 0-0 bij de rust was dan ook zeer logisch. Het was hopen op een véél betere tweede helft, want de eerste helft deed pijn aan de ogen. Pas in de laatste minuut had Lestienne Ondoa voor een eerste keer aan het werk kunnen zetten.


In die tweede helft trof Carcela meteen de paal. Het was hopen op meer van dat en dat kregen we ook, want aan de overzijde kreeg Sakala dé kans op 0-1, maar Bodart redde. We waren amper vijf minuten bezig en daarin was al meer te zien dan in de 45 voorgaande minuten.

Enkele minuten later kreeg Skulason te veel ruimte en hij zette voor en Bataille 'stak' de 0-1 voorbij Bodart. De Rouches in de problemen en Preud'homme gooide Avenatti in de strijd. De Rouches namen de partij steeds meer in handen en voerden stelselmatig de druk op. Veel kansen leverde dat wel niet op.


Maar na 79 minuten zette Vojvoda een mooie dubbelpas op met Carcela en de rechtsachter trapte de bal knap met de buitenkant van de voet voorbij Ondoa: 1-1. Standard had nog ongeveer een kwartier om de 2-1 te zoeken. In de 89ste minuut sloeg Standard alsnog toe: Laifis knalde vanop afstand de 2-1 mooi voorbij Ondoa. Zo won Standard alsnog, KVO droop af.

Scoreverloop:

0-1 (53') Jelle Bataille

1-1 (79') Mergim Vojvoda

2-1 (89') Konstantinos Laifis

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Verdiende zege?

Meest recent

'Vermant vs. Tresoldi: Leko hakt spitsenknoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

46
46
De Mil moet puzzelen: blessuretol loopt op bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

28
28
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

146
146
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

93
93
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

57
57
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

157
157
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

23
23
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

64
64
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

108
108
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

163
163
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

49
49
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

84
84
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

45
45
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

34
34
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

103
103
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

208
208
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

44
44
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

209
209
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

100
100
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

74
74
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

400
400
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

73
73
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

132
132

Meer sportnieuws