Klopp grapt met journalist: '"Een sh*tvraag, en toch stel je hem"

door
Klopp grapt met journalist: '

Het Liverpool van Jürgen Klopp heeft een voorsprong van liefst zestien punten op achtervolger Manchester City, dat bovendien al een wedstrijd meer gespeeld heeft. En dus is iedereen in Engeland het er wel over eens: de titelrace is beslist. Klopp weigert dat echter te bevestigen en wordt gek van de verslaggevers die er alles aan doen om hem het te laten zeggen.


Zo werd hij vrijdagmiddag tijdens zijn persconferentie geconfronteerd met een nieuwe bijnaam voor Liverpool: The Inevitables. "Al voordat je die vraag stelde, wist je dat het een sh*tvraag was", lachte Klopp. "En toch stel je 'm. Ik heb nog nooit van die term gehoord, heb geen idee wat het betekent. Bedoelen jullie dat het onvermijdelijk is dat we kampioen worden? Ach, dat interesseert me niks."

"Hoe ik ernaar kijk zijn we theoretisch gezien nog niet eens zeker van Champions League-deelname volgend seizoen", vervolgde Klopp. "Het enige dat wij kunnen doen is ons richten op de volgende wedstrijd. Nu is dat uit bij Shrewsbury, in het FA Cup-toernooi. Wat jullie ook over ons zeggen, het interesseert me niet. Als het positief is, bedankt, als het negatief is, ook goed. Ik kan de situatie niet veranderen. Maar ik heb nooit gehoord van iets dat beslist is voordat het ook echt beslist is."

LEES OOK: 'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Geweldig gedaan van Klopp?

Meest recent

Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

7
7
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

24
24
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

79
79
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

30
30
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

44
44
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

371
371
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

65
65
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

90
90
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

43
43
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

113
113
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

242
242
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

107
107
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

431
431
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

104
104
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

255
255
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

170
170
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

373
373
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

118
118
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

103
103
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

959
959
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

504
504
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

16
16
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

318
318

Meer sportnieuws