Hagi incasseert nieuwe opdoffer bij KRC Genk

door
Hagi incasseert nieuwe opdoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft de tweede helft van het seizoen uitstekend ingezet en won afgelopen zondag overtuigend op het veld van Zulte Waregem. Maar die goede prestatie vraagt natuurlijk wel om bevestiging. Dat moet zaterdagavond gebeuren, wanneer de loodzware verplaatsing op het veld van AA Gent wordt afgewerkt.


Vrijdagnamiddag maakte coach Hannes Wolf alvast zijn selectie bekend voor deze trip. In vergelijking met vorige week kan hij opnieuw rekenen op Patrik Hrosovsky. Ook Mats Möller Daehli is er bij, hij kan dus zijn debuut maken. En na Zulte Waregem was er angst voor een blessure bij Sander Berge, maar de schade blijkt behoorlijk goed mee te vallen. De Noorse steunpilaar is gewoon fit voor de partij in de Ghelamco Arena.

Slechts nieuws was er wel voor Ianis Hagi. De Roemeen was één van de topaanwinsten van afgelopen zomer, maar kon zich nog niet doorzetten. En nu quasi iedereen op zijn positie fit is haalt hij de selectie niet eens. Een nieuwe klap dus voor de spelmaler. Hagi ligt ook duidelijk niet in de bovenste schuif bij Wolf, maar hij wil hem wel nog niet afschrijven. "Ik moet keuzes maken. Dat is lastig, maar ik heb het liever zo dan dat ik moet puzzelen. Deze keer valt Ianis ernaast, maar hij zal zijn kans nog wel krijgen", reageerde de trainer bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Denkt u dat Hagi dit seizoen zijn draai nog zal vinden bij Genk?

Meest recent

De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

5
5
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

115
115
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

97
97
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

236
236
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

302
302
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

418
418
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

557
557
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

266
266
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

196
196
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

245
245
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

64
64
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

213
213
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

117
117
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

264
264
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

478
478
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

313
313
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

277
277
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

241
241
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

344
344
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

324
324
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

132
132
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

95
95
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

332
332

Meer sportnieuws