TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge lijken ze de komst van Adolfo Gaich nog niet opgegeven te hebben. Hoewel de coach van San Lorenzo aankondigde dat Gaich zeker tot juni in Argentinië zal blijven, berichten sommige media dat Club alsnog de afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract op tafel zou leggen. Daardoor zou San Lorenzo verplicht zijn het bod te aanvaarden, afwachten wat hiervan komt.
Intussen heeft Club wel al een jong talent uit zijn eigen opleiding vastgelegd. De 16-jarige Wilkims Ochieng kreeg een eerste profcontract voor 2,5 jaar. 

KRC Genk hoopt Sander Berge nog deze maand aan boord te kunnen houden, maar er blijven maar nieuwe gegadigden opduiken voor de Noorse middenvelder. Nu zou hij ook in beeld zijn bij Manchester United, dat een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerden Pogba en McTominay. Ook Matias Vecino (Inter) en Declan Rice (West Ham) zijn echter in beeld op Old Trafford.

Anderlecht zag deze maand Bubacarr Sanneh terugkeren, nadat de verdediger een uitleenbeurt aan Göztepe volledig zag mislukken. Er lijkt echter een nieuwe oplossing in de maak voor de Gambiaan van 8 miljoen. Hij zou in de Jupiler Pro League blijven en weldra op huurbasis naar KV Oostende trekken.

Cercle Brugge is van plan om in de laatste week van de mercato nog stevig door te trekken. Het haalde deze maand al vijf nieuwe spelers in huis en voorzitter Vincent Goemaere geeft aan dat er nog vijf aanwinsten bij zullen komen.

BUITENLAND
Yannick Carrasco zou eindelijk zijn felbegeerde terugkeer naar Europa kunnen krijgen. Crystal Palace zou onderhandelen met Dalian Yifang om de Rode Duivel naar de Premier League te halen. De Engelsen zouden de flankspeler voor de rest van het seizoen huren, het is wel nog niet duidelijk of dat ook gepaard zal gaan met een aankoopoptie.

Bij Palace zou Carrasco Christian Benteke kunnen tegenkomen, tenzij de spits deze maand nog vertrekt. Aston Villa zou alvast geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een huurbeurt, ondanks dat ze nog maar pas Ally Samatta bij Genk weggeplukt hebben.

Ook Dries Mertens kan volgende zomer transfervrij verkassen en de Rode Duivel van Napoli zou alvast een lucratief aanbod op zak hebben. AS Monaco wil de aanvaller voor twee jaar naar het Prinsdom lokken en stelt daar een jaarloon van 5 miljoen euro tegenover. Bovendien ligt er ook een tekenpremie van 5 miljoen klaar.

FC Barcelona zou een zaakje willen doen en zijn pijlen richten op Tahith Chong. De 19-jarige flankaanvaller is einde contract bij Manchester United en dus gratis op te halen. Ook Internazionale aast nadrukkelijk op de diensten van de jonge Nederlander. 

LEES OOK: Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Zal Crystal Palace een goede club blijken voor Carrasco?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

73
73
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

68
68
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

448
448
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

46
46
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

64
64
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

183
183
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

100
100
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

314
314
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

140
140
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

174
174
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

138
138
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

202
202
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

236
236
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

164
164
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

175
175
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

320
320
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

566
566
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

342
342
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

183
183
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

169
169
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

136
136
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws