TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

440 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge lijken ze de komst van Adolfo Gaich nog niet opgegeven te hebben. Hoewel de coach van San Lorenzo aankondigde dat Gaich zeker tot juni in Argentinië zal blijven, berichten sommige media dat Club alsnog de afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract op tafel zou leggen. Daardoor zou San Lorenzo verplicht zijn het bod te aanvaarden, afwachten wat hiervan komt.
Intussen heeft Club wel al een jong talent uit zijn eigen opleiding vastgelegd. De 16-jarige Wilkims Ochieng kreeg een eerste profcontract voor 2,5 jaar. 

KRC Genk hoopt Sander Berge nog deze maand aan boord te kunnen houden, maar er blijven maar nieuwe gegadigden opduiken voor de Noorse middenvelder. Nu zou hij ook in beeld zijn bij Manchester United, dat een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerden Pogba en McTominay. Ook Matias Vecino (Inter) en Declan Rice (West Ham) zijn echter in beeld op Old Trafford.

Anderlecht zag deze maand Bubacarr Sanneh terugkeren, nadat de verdediger een uitleenbeurt aan Göztepe volledig zag mislukken. Er lijkt echter een nieuwe oplossing in de maak voor de Gambiaan van 8 miljoen. Hij zou in de Jupiler Pro League blijven en weldra op huurbasis naar KV Oostende trekken.

Cercle Brugge is van plan om in de laatste week van de mercato nog stevig door te trekken. Het haalde deze maand al vijf nieuwe spelers in huis en voorzitter Vincent Goemaere geeft aan dat er nog vijf aanwinsten bij zullen komen.

BUITENLAND
Yannick Carrasco zou eindelijk zijn felbegeerde terugkeer naar Europa kunnen krijgen. Crystal Palace zou onderhandelen met Dalian Yifang om de Rode Duivel naar de Premier League te halen. De Engelsen zouden de flankspeler voor de rest van het seizoen huren, het is wel nog niet duidelijk of dat ook gepaard zal gaan met een aankoopoptie.

Bij Palace zou Carrasco Christian Benteke kunnen tegenkomen, tenzij de spits deze maand nog vertrekt. Aston Villa zou alvast geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een huurbeurt, ondanks dat ze nog maar pas Ally Samatta bij Genk weggeplukt hebben.

Ook Dries Mertens kan volgende zomer transfervrij verkassen en de Rode Duivel van Napoli zou alvast een lucratief aanbod op zak hebben. AS Monaco wil de aanvaller voor twee jaar naar het Prinsdom lokken en stelt daar een jaarloon van 5 miljoen euro tegenover. Bovendien ligt er ook een tekenpremie van 5 miljoen klaar.

FC Barcelona zou een zaakje willen doen en zijn pijlen richten op Tahith Chong. De 19-jarige flankaanvaller is einde contract bij Manchester United en dus gratis op te halen. Ook Internazionale aast nadrukkelijk op de diensten van de jonge Nederlander. 

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Zal Crystal Palace een goede club blijken voor Carrasco?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

35
35
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

65
65
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

87
87
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

245
245
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

55
55
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

641
641
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

138
138
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

466
466
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

662
662
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

497
497
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

513
513

Meer sportnieuws