TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge lijken ze de komst van Adolfo Gaich nog niet opgegeven te hebben. Hoewel de coach van San Lorenzo aankondigde dat Gaich zeker tot juni in Argentinië zal blijven, berichten sommige media dat Club alsnog de afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract op tafel zou leggen. Daardoor zou San Lorenzo verplicht zijn het bod te aanvaarden, afwachten wat hiervan komt.
Intussen heeft Club wel al een jong talent uit zijn eigen opleiding vastgelegd. De 16-jarige Wilkims Ochieng kreeg een eerste profcontract voor 2,5 jaar. 

KRC Genk hoopt Sander Berge nog deze maand aan boord te kunnen houden, maar er blijven maar nieuwe gegadigden opduiken voor de Noorse middenvelder. Nu zou hij ook in beeld zijn bij Manchester United, dat een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerden Pogba en McTominay. Ook Matias Vecino (Inter) en Declan Rice (West Ham) zijn echter in beeld op Old Trafford.

Anderlecht zag deze maand Bubacarr Sanneh terugkeren, nadat de verdediger een uitleenbeurt aan Göztepe volledig zag mislukken. Er lijkt echter een nieuwe oplossing in de maak voor de Gambiaan van 8 miljoen. Hij zou in de Jupiler Pro League blijven en weldra op huurbasis naar KV Oostende trekken.

Cercle Brugge is van plan om in de laatste week van de mercato nog stevig door te trekken. Het haalde deze maand al vijf nieuwe spelers in huis en voorzitter Vincent Goemaere geeft aan dat er nog vijf aanwinsten bij zullen komen.

BUITENLAND
Yannick Carrasco zou eindelijk zijn felbegeerde terugkeer naar Europa kunnen krijgen. Crystal Palace zou onderhandelen met Dalian Yifang om de Rode Duivel naar de Premier League te halen. De Engelsen zouden de flankspeler voor de rest van het seizoen huren, het is wel nog niet duidelijk of dat ook gepaard zal gaan met een aankoopoptie.

Bij Palace zou Carrasco Christian Benteke kunnen tegenkomen, tenzij de spits deze maand nog vertrekt. Aston Villa zou alvast geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een huurbeurt, ondanks dat ze nog maar pas Ally Samatta bij Genk weggeplukt hebben.

Ook Dries Mertens kan volgende zomer transfervrij verkassen en de Rode Duivel van Napoli zou alvast een lucratief aanbod op zak hebben. AS Monaco wil de aanvaller voor twee jaar naar het Prinsdom lokken en stelt daar een jaarloon van 5 miljoen euro tegenover. Bovendien ligt er ook een tekenpremie van 5 miljoen klaar.

FC Barcelona zou een zaakje willen doen en zijn pijlen richten op Tahith Chong. De 19-jarige flankaanvaller is einde contract bij Manchester United en dus gratis op te halen. Ook Internazionale aast nadrukkelijk op de diensten van de jonge Nederlander. 

LEES OOK: 'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

Zal Crystal Palace een goede club blijken voor Carrasco?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

73
73
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

19
19
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

167
167
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

98
98
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

19
19
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

395
395
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

202
202
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

326
326
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

267
267
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

641
641
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

602
602
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

95
95
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

228
228
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

169
169
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

328
328
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

393
393

Meer sportnieuws