TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

440
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge lijken ze de komst van Adolfo Gaich nog niet opgegeven te hebben. Hoewel de coach van San Lorenzo aankondigde dat Gaich zeker tot juni in Argentinië zal blijven, berichten sommige media dat Club alsnog de afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract op tafel zou leggen. Daardoor zou San Lorenzo verplicht zijn het bod te aanvaarden, afwachten wat hiervan komt.
Intussen heeft Club wel al een jong talent uit zijn eigen opleiding vastgelegd. De 16-jarige Wilkims Ochieng kreeg een eerste profcontract voor 2,5 jaar. 

KRC Genk hoopt Sander Berge nog deze maand aan boord te kunnen houden, maar er blijven maar nieuwe gegadigden opduiken voor de Noorse middenvelder. Nu zou hij ook in beeld zijn bij Manchester United, dat een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerden Pogba en McTominay. Ook Matias Vecino (Inter) en Declan Rice (West Ham) zijn echter in beeld op Old Trafford.

Anderlecht zag deze maand Bubacarr Sanneh terugkeren, nadat de verdediger een uitleenbeurt aan Göztepe volledig zag mislukken. Er lijkt echter een nieuwe oplossing in de maak voor de Gambiaan van 8 miljoen. Hij zou in de Jupiler Pro League blijven en weldra op huurbasis naar KV Oostende trekken.

Cercle Brugge is van plan om in de laatste week van de mercato nog stevig door te trekken. Het haalde deze maand al vijf nieuwe spelers in huis en voorzitter Vincent Goemaere geeft aan dat er nog vijf aanwinsten bij zullen komen.

BUITENLAND
Yannick Carrasco zou eindelijk zijn felbegeerde terugkeer naar Europa kunnen krijgen. Crystal Palace zou onderhandelen met Dalian Yifang om de Rode Duivel naar de Premier League te halen. De Engelsen zouden de flankspeler voor de rest van het seizoen huren, het is wel nog niet duidelijk of dat ook gepaard zal gaan met een aankoopoptie.

Bij Palace zou Carrasco Christian Benteke kunnen tegenkomen, tenzij de spits deze maand nog vertrekt. Aston Villa zou alvast geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een huurbeurt, ondanks dat ze nog maar pas Ally Samatta bij Genk weggeplukt hebben.

Ook Dries Mertens kan volgende zomer transfervrij verkassen en de Rode Duivel van Napoli zou alvast een lucratief aanbod op zak hebben. AS Monaco wil de aanvaller voor twee jaar naar het Prinsdom lokken en stelt daar een jaarloon van 5 miljoen euro tegenover. Bovendien ligt er ook een tekenpremie van 5 miljoen klaar.

FC Barcelona zou een zaakje willen doen en zijn pijlen richten op Tahith Chong. De 19-jarige flankaanvaller is einde contract bij Manchester United en dus gratis op te halen. Ook Internazionale aast nadrukkelijk op de diensten van de jonge Nederlander. 

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Zal Crystal Palace een goede club blijken voor Carrasco?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

95
95
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

238
238
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

177
177
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

92
92
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws