TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

440
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Carrasco naar Premier League, Club doet recordbod'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge lijken ze de komst van Adolfo Gaich nog niet opgegeven te hebben. Hoewel de coach van San Lorenzo aankondigde dat Gaich zeker tot juni in Argentinië zal blijven, berichten sommige media dat Club alsnog de afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract op tafel zou leggen. Daardoor zou San Lorenzo verplicht zijn het bod te aanvaarden, afwachten wat hiervan komt.
Intussen heeft Club wel al een jong talent uit zijn eigen opleiding vastgelegd. De 16-jarige Wilkims Ochieng kreeg een eerste profcontract voor 2,5 jaar. 

KRC Genk hoopt Sander Berge nog deze maand aan boord te kunnen houden, maar er blijven maar nieuwe gegadigden opduiken voor de Noorse middenvelder. Nu zou hij ook in beeld zijn bij Manchester United, dat een vervanger zoekt voor de langdurig geblesseerden Pogba en McTominay. Ook Matias Vecino (Inter) en Declan Rice (West Ham) zijn echter in beeld op Old Trafford.

Anderlecht zag deze maand Bubacarr Sanneh terugkeren, nadat de verdediger een uitleenbeurt aan Göztepe volledig zag mislukken. Er lijkt echter een nieuwe oplossing in de maak voor de Gambiaan van 8 miljoen. Hij zou in de Jupiler Pro League blijven en weldra op huurbasis naar KV Oostende trekken.

Cercle Brugge is van plan om in de laatste week van de mercato nog stevig door te trekken. Het haalde deze maand al vijf nieuwe spelers in huis en voorzitter Vincent Goemaere geeft aan dat er nog vijf aanwinsten bij zullen komen.

BUITENLAND
Yannick Carrasco zou eindelijk zijn felbegeerde terugkeer naar Europa kunnen krijgen. Crystal Palace zou onderhandelen met Dalian Yifang om de Rode Duivel naar de Premier League te halen. De Engelsen zouden de flankspeler voor de rest van het seizoen huren, het is wel nog niet duidelijk of dat ook gepaard zal gaan met een aankoopoptie.

Bij Palace zou Carrasco Christian Benteke kunnen tegenkomen, tenzij de spits deze maand nog vertrekt. Aston Villa zou alvast geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een huurbeurt, ondanks dat ze nog maar pas Ally Samatta bij Genk weggeplukt hebben.

Ook Dries Mertens kan volgende zomer transfervrij verkassen en de Rode Duivel van Napoli zou alvast een lucratief aanbod op zak hebben. AS Monaco wil de aanvaller voor twee jaar naar het Prinsdom lokken en stelt daar een jaarloon van 5 miljoen euro tegenover. Bovendien ligt er ook een tekenpremie van 5 miljoen klaar.

FC Barcelona zou een zaakje willen doen en zijn pijlen richten op Tahith Chong. De 19-jarige flankaanvaller is einde contract bij Manchester United en dus gratis op te halen. Ook Internazionale aast nadrukkelijk op de diensten van de jonge Nederlander. 

LEES OOK: Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Zal Crystal Palace een goede club blijken voor Carrasco?

Meest recent

Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

57
57
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

29
29
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

39
39
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

19
19
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

42
42
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

60
60
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

147
147
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

16
16
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

309
309
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

125
125
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

64
64
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

258
258
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

287
287
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

32
32
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

141
141
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

212
212
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

155
155
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

186
186
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

103
103
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

647
647
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

60
60
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

153
153
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

158
158
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

427
427
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

236
236

Meer sportnieuws