Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

door
Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

Dé transferprioriteit bij Club Brugge aan het begin van deze mercato was duidelijk: een vervanger voor Mbaye Diagne in huis halen. Hoewel Blauw-Zwart druk in de weer was met een heleboel (top)dossiers, is die nieuwe spits tot op heden nog steeds niet in Jan Breydel gearriveerd.

Hoewel ook Rode Duivels Christian Benteke en Michy Batshuayi genoemd worden als eventueel tijdelijke oplossingen, lijkt target nummer één toch nog steeds Adolfo Gaich te zijn. Club is zelfs bereid om van de 20-jarige Argentijn de duurste inkomende transfer aller tijden in ons land te maken, maar voorlopig ligt zijn huidige werkgever San Lorenzo nog dwars.

Daar lijkt bovendien niet snel verandering in te zullen komen, want op een persconferentie gaf coach Diego Monarriz stellig aan dat Gaich zéker niet verkocht zal worden tot juni. Een transfer naar Brugge in januari lijkt dus uit den boze. Tenzij Vincent Mannaert en co zich alsnog bereid tonen om zijn afkoopclausule van 13,5 miljoen op tafel te leggen, natuurlijk.

UPDATE 22u

De coach van San Lorenzo Diego Monarriz gaf dus aan dat Adolfo Gaich zeker niét naar Club zal komen deze winter, maar daar lijken enkele Argentijnse media nog zo zeker niet van. Enkele uren nadat Monarriz zijn persconferentie had gedaan, kwamen er namelijk tegenstrijdige berichten naar buiten.

Zo wordt er nu gewag gemaakt van het feit dat Club de afkoopclausule van de Argentijn (15 miljoen euro, nvdr) nu tóch op tafel zou leggen. Mocht dat effectief het geval zijn, is San Lorenzo uiteraard verplicht dit bod te accepteren, en moeten enkel Blauw-Zwart en Gaich er nog zien uit te komen. Het gaat weliswaar niet om de meest betrouwbare bronnen, afwachten dus of deze informatie klopt.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Zal het nog lukken voor Club?

Meest recent

KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

153
153
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

30
30
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

329
329
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

31
31
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

25
25
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

305
305
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

134
134
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

21
21
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

114
114
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

64
64
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

624
624
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

49
49
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

245
245
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

365
365
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

298
298
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

158
158
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

456
456
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

259
259
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

78
78
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

360
360
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

442
442
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

281
281
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

38
38

Meer sportnieuws