Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

1072 stemmen
Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

Dé transferprioriteit bij Club Brugge aan het begin van deze mercato was duidelijk: een vervanger voor Mbaye Diagne in huis halen. Hoewel Blauw-Zwart druk in de weer was met een heleboel (top)dossiers, is die nieuwe spits tot op heden nog steeds niet in Jan Breydel gearriveerd.

Hoewel ook Rode Duivels Christian Benteke en Michy Batshuayi genoemd worden als eventueel tijdelijke oplossingen, lijkt target nummer één toch nog steeds Adolfo Gaich te zijn. Club is zelfs bereid om van de 20-jarige Argentijn de duurste inkomende transfer aller tijden in ons land te maken, maar voorlopig ligt zijn huidige werkgever San Lorenzo nog dwars.

Daar lijkt bovendien niet snel verandering in te zullen komen, want op een persconferentie gaf coach Diego Monarriz stellig aan dat Gaich zéker niet verkocht zal worden tot juni. Een transfer naar Brugge in januari lijkt dus uit den boze. Tenzij Vincent Mannaert en co zich alsnog bereid tonen om zijn afkoopclausule van 13,5 miljoen op tafel te leggen, natuurlijk.

UPDATE 22u

De coach van San Lorenzo Diego Monarriz gaf dus aan dat Adolfo Gaich zeker niét naar Club zal komen deze winter, maar daar lijken enkele Argentijnse media nog zo zeker niet van. Enkele uren nadat Monarriz zijn persconferentie had gedaan, kwamen er namelijk tegenstrijdige berichten naar buiten.

Zo wordt er nu gewag gemaakt van het feit dat Club de afkoopclausule van de Argentijn (15 miljoen euro, nvdr) nu tóch op tafel zou leggen. Mocht dat effectief het geval zijn, is San Lorenzo uiteraard verplicht dit bod te accepteren, en moeten enkel Blauw-Zwart en Gaich er nog zien uit te komen. Het gaat weliswaar niet om de meest betrouwbare bronnen, afwachten dus of deze informatie klopt.

LEES OOK: 'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Zal het nog lukken voor Club?

Meest recent

Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

73
73
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

27
27
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

208
208
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

38
38
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

251
251
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

73
73
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

33
33
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

88
88
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

303
303
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

271
271
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

95
95
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

539
539
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

274
274
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

126
126
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

576
576
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

231
231
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

210
210
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

72
72
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

941
941
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

585
585
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

247
247
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

296
296
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

55
55
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

92
92

Meer sportnieuws