Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

1072 stemmen
Dan toch? 'Club legt 15 miljoen op tafel voor nieuwe aanvaller'

Dé transferprioriteit bij Club Brugge aan het begin van deze mercato was duidelijk: een vervanger voor Mbaye Diagne in huis halen. Hoewel Blauw-Zwart druk in de weer was met een heleboel (top)dossiers, is die nieuwe spits tot op heden nog steeds niet in Jan Breydel gearriveerd.

Hoewel ook Rode Duivels Christian Benteke en Michy Batshuayi genoemd worden als eventueel tijdelijke oplossingen, lijkt target nummer één toch nog steeds Adolfo Gaich te zijn. Club is zelfs bereid om van de 20-jarige Argentijn de duurste inkomende transfer aller tijden in ons land te maken, maar voorlopig ligt zijn huidige werkgever San Lorenzo nog dwars.

Daar lijkt bovendien niet snel verandering in te zullen komen, want op een persconferentie gaf coach Diego Monarriz stellig aan dat Gaich zéker niet verkocht zal worden tot juni. Een transfer naar Brugge in januari lijkt dus uit den boze. Tenzij Vincent Mannaert en co zich alsnog bereid tonen om zijn afkoopclausule van 13,5 miljoen op tafel te leggen, natuurlijk.

UPDATE 22u

De coach van San Lorenzo Diego Monarriz gaf dus aan dat Adolfo Gaich zeker niét naar Club zal komen deze winter, maar daar lijken enkele Argentijnse media nog zo zeker niet van. Enkele uren nadat Monarriz zijn persconferentie had gedaan, kwamen er namelijk tegenstrijdige berichten naar buiten.

Zo wordt er nu gewag gemaakt van het feit dat Club de afkoopclausule van de Argentijn (15 miljoen euro, nvdr) nu tóch op tafel zou leggen. Mocht dat effectief het geval zijn, is San Lorenzo uiteraard verplicht dit bod te accepteren, en moeten enkel Blauw-Zwart en Gaich er nog zien uit te komen. Het gaat weliswaar niet om de meest betrouwbare bronnen, afwachten dus of deze informatie klopt.

LEES OOK: Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

Zal het nog lukken voor Club?

Meest recent

'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

3
3
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

175
175
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

26
26
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

56
56
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

89
89
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

461
461
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

35
35
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

373
373
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

282
282
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

590
590
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

561
561
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

112
112
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

365
365
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

633
633
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

321
321
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

176
176
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

218
218
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

199
199
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

351
351
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

830
830
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

130
130
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

498
498
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

71
71
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394

Meer sportnieuws