TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

366
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw doelwit in het vizier hebben. Naar verluidt denkt Blauw-Zwart opnieuw aan Nana Ampomah, die bij Fortuna Düsseldorf amper aan de bak komt. Ook Antwerp FC en KRC Genk zouden de voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren zien zitten. Verder lijkt een wintertransfer van Adolfo Gaich stilaan uitgesloten voor Club. De kans bestaat wel dat de Argentijnse spits na het seizoen de overstap maakt. Aan uitgaande zijde wordt Jelle Vossen nu ook door L'Avenir aan Feyenoord gelinkt.

De onderhandelingen tussen RSC Anderlecht en KRC Genk over Thomas Didillon blijven aanslepen. Volgens La Capitale zitten de besprekingen in een impasse, maar is de piste voor beide clubs niet afgeschreven. Toch is de sfeer niet optimaal. De Limburgers zouden dan ook naar alternatieven speuren. De 31-jarige Iraniër Alizera Beiranvand zou daar volgens Het Nieuwsblad één van zijn, momenteel is de international nog in eigen land actief.

KV Mechelen werkt ook al aan de ploeg op langere termijn. Zo legde KVM donderdag nog een veelbelovende jongere onder contract. Via de officiële kanalen maakte de club immers bekend dat Rune Paeshuyse zijn kribbel heeft gezet onder een overeenkomst. De 17-jarige rechtsback is nu tot 2022 aan KV Mechelen gebonden. Momenteel schippert hij nog tussen de U18 en de beloften, maar de bedoeling is dat hij op termijn de overstap naar de A-kern maakt.

Zoals onze redactie eerder al wist te melden, is Bruno Godeau goed op weg naar AA Gent. In eerste instantie zou hij pas na het seizoen verhuizen, maar de Buffalo's willen deze winter al toeslaan. Toch is de deal nog niet helemaal rond. Volgens La Dernière Heure wil Moeskroen immers eerst een vervanger aantrekken alvorens het de verdediger laat gaan.

Ondanks dat Roman Bürki er dit seizoen een vaste waarde is, lijkt het er toch op dat hij Zulte Waregem zal verraden. Volgens LDH lopen de onderhandelingen met Luzern immers volop en is een terugkeer naar zijn thuisland nabij voor de Zwitser. Woensdagavond tegen Club Brugge ontbrak Bürki alvast bij Essevee.

BUITENLAND
Nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. Hij zou de blessure van Marcus Rashford op korte termijn moeten meehelpen op te vangen. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur.

Volgens OK Diario heeft Real Madrid een tactiek bepaald om Kylian Mbappé binnen te halen. Zinedine Zidane maakt de 21-jarige ster van Paris Saint-Germain al langer het hof, maar PSG wil hem uiteraard niet kwijt. Hoewel het niet uitgesloten zou zijn dat Real komende zomer al een poging waagt, zou het plan momenteel zijn om in de zomer van 2021 een transfer te forceren. Dan zit hij in het laatste jaar van zijn contract en zouden de Fransen verplicht zijn om mee te werken.

Axel Witsel krijgt er mogelijk een te duchten concurrent bij. Verschillende Italiaanse bronnen berichtten immers dat Borussia Dortmund de onderhandelingen geopend heeft met Juventus over een transfer van Emre Can. De 26-jarige Duitser is in zijn tweede seizoen in Turijn op een zijspoor beland en werd dit seizoen zelfs niet geregistreerd voor de Champions League. De middenvelder, in het verleden ook actief bij Bayern München, Bayer Leverkusen en Liverpool, wil dan ook vertrekken.

De geruchten omtrent een mogelijk vertrek van Isco bij Real Madrid nemen opnieuw toe. Volgens het Spaanse El Desmarque zou een move van de spelmaker naar Chelsea aanstaande zijn. De Engelse club is naar verluidt in Londen op zoek naar een huis voor de middenvelder. Sowieso is een transfer wel pas vanaf komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Denkt u dat Vossen een basisspeler zou zijn bij Feyenoord?

Meest recent

Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

4
4
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

44
44
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

30
30
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

152
152
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

101
101
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

107
107
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

75
75
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

15
15
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

39
39
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

105
105
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

60
60
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

37
37
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

95
95
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

139
139
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

334
334
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

117
117
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

83
83
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

209
209
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

199
199
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

763
763
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

104
104
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

79
79
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

78
78

Meer sportnieuws