TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw doelwit in het vizier hebben. Naar verluidt denkt Blauw-Zwart opnieuw aan Nana Ampomah, die bij Fortuna Düsseldorf amper aan de bak komt. Ook Antwerp FC en KRC Genk zouden de voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren zien zitten. Verder lijkt een wintertransfer van Adolfo Gaich stilaan uitgesloten voor Club. De kans bestaat wel dat de Argentijnse spits na het seizoen de overstap maakt. Aan uitgaande zijde wordt Jelle Vossen nu ook door L'Avenir aan Feyenoord gelinkt.

De onderhandelingen tussen RSC Anderlecht en KRC Genk over Thomas Didillon blijven aanslepen. Volgens La Capitale zitten de besprekingen in een impasse, maar is de piste voor beide clubs niet afgeschreven. Toch is de sfeer niet optimaal. De Limburgers zouden dan ook naar alternatieven speuren. De 31-jarige Iraniër Alizera Beiranvand zou daar volgens Het Nieuwsblad één van zijn, momenteel is de international nog in eigen land actief.

KV Mechelen werkt ook al aan de ploeg op langere termijn. Zo legde KVM donderdag nog een veelbelovende jongere onder contract. Via de officiële kanalen maakte de club immers bekend dat Rune Paeshuyse zijn kribbel heeft gezet onder een overeenkomst. De 17-jarige rechtsback is nu tot 2022 aan KV Mechelen gebonden. Momenteel schippert hij nog tussen de U18 en de beloften, maar de bedoeling is dat hij op termijn de overstap naar de A-kern maakt.

Zoals onze redactie eerder al wist te melden, is Bruno Godeau goed op weg naar AA Gent. In eerste instantie zou hij pas na het seizoen verhuizen, maar de Buffalo's willen deze winter al toeslaan. Toch is de deal nog niet helemaal rond. Volgens La Dernière Heure wil Moeskroen immers eerst een vervanger aantrekken alvorens het de verdediger laat gaan.

Ondanks dat Roman Bürki er dit seizoen een vaste waarde is, lijkt het er toch op dat hij Zulte Waregem zal verraden. Volgens LDH lopen de onderhandelingen met Luzern immers volop en is een terugkeer naar zijn thuisland nabij voor de Zwitser. Woensdagavond tegen Club Brugge ontbrak Bürki alvast bij Essevee.

BUITENLAND
Nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. Hij zou de blessure van Marcus Rashford op korte termijn moeten meehelpen op te vangen. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur.

Volgens OK Diario heeft Real Madrid een tactiek bepaald om Kylian Mbappé binnen te halen. Zinedine Zidane maakt de 21-jarige ster van Paris Saint-Germain al langer het hof, maar PSG wil hem uiteraard niet kwijt. Hoewel het niet uitgesloten zou zijn dat Real komende zomer al een poging waagt, zou het plan momenteel zijn om in de zomer van 2021 een transfer te forceren. Dan zit hij in het laatste jaar van zijn contract en zouden de Fransen verplicht zijn om mee te werken.

Axel Witsel krijgt er mogelijk een te duchten concurrent bij. Verschillende Italiaanse bronnen berichtten immers dat Borussia Dortmund de onderhandelingen geopend heeft met Juventus over een transfer van Emre Can. De 26-jarige Duitser is in zijn tweede seizoen in Turijn op een zijspoor beland en werd dit seizoen zelfs niet geregistreerd voor de Champions League. De middenvelder, in het verleden ook actief bij Bayern München, Bayer Leverkusen en Liverpool, wil dan ook vertrekken.

De geruchten omtrent een mogelijk vertrek van Isco bij Real Madrid nemen opnieuw toe. Volgens het Spaanse El Desmarque zou een move van de spelmaker naar Chelsea aanstaande zijn. De Engelse club is naar verluidt in Londen op zoek naar een huis voor de middenvelder. Sowieso is een transfer wel pas vanaf komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Denkt u dat Vossen een basisspeler zou zijn bij Feyenoord?

Meest recent

Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

33
33
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

38
38
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

97
97
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

129
129
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

95
95
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

244
244
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

88
88
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

237
237
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

516
516
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

95
95
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

90
90
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

144
144
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

206
206
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

688
688
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

90
90
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

285
285
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

93
93
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

157
157
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

892
892
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

116
116
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

257
257
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

546
546
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

150
150
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

498
498
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

88
88

Meer sportnieuws