TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw doelwit in het vizier hebben. Naar verluidt denkt Blauw-Zwart opnieuw aan Nana Ampomah, die bij Fortuna Düsseldorf amper aan de bak komt. Ook Antwerp FC en KRC Genk zouden de voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren zien zitten. Verder lijkt een wintertransfer van Adolfo Gaich stilaan uitgesloten voor Club. De kans bestaat wel dat de Argentijnse spits na het seizoen de overstap maakt. Aan uitgaande zijde wordt Jelle Vossen nu ook door L'Avenir aan Feyenoord gelinkt.

De onderhandelingen tussen RSC Anderlecht en KRC Genk over Thomas Didillon blijven aanslepen. Volgens La Capitale zitten de besprekingen in een impasse, maar is de piste voor beide clubs niet afgeschreven. Toch is de sfeer niet optimaal. De Limburgers zouden dan ook naar alternatieven speuren. De 31-jarige Iraniër Alizera Beiranvand zou daar volgens Het Nieuwsblad één van zijn, momenteel is de international nog in eigen land actief.

KV Mechelen werkt ook al aan de ploeg op langere termijn. Zo legde KVM donderdag nog een veelbelovende jongere onder contract. Via de officiële kanalen maakte de club immers bekend dat Rune Paeshuyse zijn kribbel heeft gezet onder een overeenkomst. De 17-jarige rechtsback is nu tot 2022 aan KV Mechelen gebonden. Momenteel schippert hij nog tussen de U18 en de beloften, maar de bedoeling is dat hij op termijn de overstap naar de A-kern maakt.

Zoals onze redactie eerder al wist te melden, is Bruno Godeau goed op weg naar AA Gent. In eerste instantie zou hij pas na het seizoen verhuizen, maar de Buffalo's willen deze winter al toeslaan. Toch is de deal nog niet helemaal rond. Volgens La Dernière Heure wil Moeskroen immers eerst een vervanger aantrekken alvorens het de verdediger laat gaan.

Ondanks dat Roman Bürki er dit seizoen een vaste waarde is, lijkt het er toch op dat hij Zulte Waregem zal verraden. Volgens LDH lopen de onderhandelingen met Luzern immers volop en is een terugkeer naar zijn thuisland nabij voor de Zwitser. Woensdagavond tegen Club Brugge ontbrak Bürki alvast bij Essevee.

BUITENLAND
Nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. Hij zou de blessure van Marcus Rashford op korte termijn moeten meehelpen op te vangen. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur.

Volgens OK Diario heeft Real Madrid een tactiek bepaald om Kylian Mbappé binnen te halen. Zinedine Zidane maakt de 21-jarige ster van Paris Saint-Germain al langer het hof, maar PSG wil hem uiteraard niet kwijt. Hoewel het niet uitgesloten zou zijn dat Real komende zomer al een poging waagt, zou het plan momenteel zijn om in de zomer van 2021 een transfer te forceren. Dan zit hij in het laatste jaar van zijn contract en zouden de Fransen verplicht zijn om mee te werken.

Axel Witsel krijgt er mogelijk een te duchten concurrent bij. Verschillende Italiaanse bronnen berichtten immers dat Borussia Dortmund de onderhandelingen geopend heeft met Juventus over een transfer van Emre Can. De 26-jarige Duitser is in zijn tweede seizoen in Turijn op een zijspoor beland en werd dit seizoen zelfs niet geregistreerd voor de Champions League. De middenvelder, in het verleden ook actief bij Bayern München, Bayer Leverkusen en Liverpool, wil dan ook vertrekken.

De geruchten omtrent een mogelijk vertrek van Isco bij Real Madrid nemen opnieuw toe. Volgens het Spaanse El Desmarque zou een move van de spelmaker naar Chelsea aanstaande zijn. De Engelse club is naar verluidt in Londen op zoek naar een huis voor de middenvelder. Sowieso is een transfer wel pas vanaf komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Denkt u dat Vossen een basisspeler zou zijn bij Feyenoord?

Meest recent

Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

0
0
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

25
25
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

20
20
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

62
62
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

106
106
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

40
40
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

172
172
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

359
359
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

86
86
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

117
117
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

195
195
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

156
156
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224

Meer sportnieuws