TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Vertrek Vossen nabij, Real heeft smerig plannetje'

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw doelwit in het vizier hebben. Naar verluidt denkt Blauw-Zwart opnieuw aan Nana Ampomah, die bij Fortuna Düsseldorf amper aan de bak komt. Ook Antwerp FC en KRC Genk zouden de voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren zien zitten. Verder lijkt een wintertransfer van Adolfo Gaich stilaan uitgesloten voor Club. De kans bestaat wel dat de Argentijnse spits na het seizoen de overstap maakt. Aan uitgaande zijde wordt Jelle Vossen nu ook door L'Avenir aan Feyenoord gelinkt.

De onderhandelingen tussen RSC Anderlecht en KRC Genk over Thomas Didillon blijven aanslepen. Volgens La Capitale zitten de besprekingen in een impasse, maar is de piste voor beide clubs niet afgeschreven. Toch is de sfeer niet optimaal. De Limburgers zouden dan ook naar alternatieven speuren. De 31-jarige Iraniër Alizera Beiranvand zou daar volgens Het Nieuwsblad één van zijn, momenteel is de international nog in eigen land actief.

KV Mechelen werkt ook al aan de ploeg op langere termijn. Zo legde KVM donderdag nog een veelbelovende jongere onder contract. Via de officiële kanalen maakte de club immers bekend dat Rune Paeshuyse zijn kribbel heeft gezet onder een overeenkomst. De 17-jarige rechtsback is nu tot 2022 aan KV Mechelen gebonden. Momenteel schippert hij nog tussen de U18 en de beloften, maar de bedoeling is dat hij op termijn de overstap naar de A-kern maakt.

Zoals onze redactie eerder al wist te melden, is Bruno Godeau goed op weg naar AA Gent. In eerste instantie zou hij pas na het seizoen verhuizen, maar de Buffalo's willen deze winter al toeslaan. Toch is de deal nog niet helemaal rond. Volgens La Dernière Heure wil Moeskroen immers eerst een vervanger aantrekken alvorens het de verdediger laat gaan.

Ondanks dat Roman Bürki er dit seizoen een vaste waarde is, lijkt het er toch op dat hij Zulte Waregem zal verraden. Volgens LDH lopen de onderhandelingen met Luzern immers volop en is een terugkeer naar zijn thuisland nabij voor de Zwitser. Woensdagavond tegen Club Brugge ontbrak Bürki alvast bij Essevee.

BUITENLAND
Nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. Hij zou de blessure van Marcus Rashford op korte termijn moeten meehelpen op te vangen. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur.

Volgens OK Diario heeft Real Madrid een tactiek bepaald om Kylian Mbappé binnen te halen. Zinedine Zidane maakt de 21-jarige ster van Paris Saint-Germain al langer het hof, maar PSG wil hem uiteraard niet kwijt. Hoewel het niet uitgesloten zou zijn dat Real komende zomer al een poging waagt, zou het plan momenteel zijn om in de zomer van 2021 een transfer te forceren. Dan zit hij in het laatste jaar van zijn contract en zouden de Fransen verplicht zijn om mee te werken.

Axel Witsel krijgt er mogelijk een te duchten concurrent bij. Verschillende Italiaanse bronnen berichtten immers dat Borussia Dortmund de onderhandelingen geopend heeft met Juventus over een transfer van Emre Can. De 26-jarige Duitser is in zijn tweede seizoen in Turijn op een zijspoor beland en werd dit seizoen zelfs niet geregistreerd voor de Champions League. De middenvelder, in het verleden ook actief bij Bayern München, Bayer Leverkusen en Liverpool, wil dan ook vertrekken.

De geruchten omtrent een mogelijk vertrek van Isco bij Real Madrid nemen opnieuw toe. Volgens het Spaanse El Desmarque zou een move van de spelmaker naar Chelsea aanstaande zijn. De Engelse club is naar verluidt in Londen op zoek naar een huis voor de middenvelder. Sowieso is een transfer wel pas vanaf komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Denkt u dat Vossen een basisspeler zou zijn bij Feyenoord?

Meest recent

De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

109
109
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

33
33
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

107
107
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

76
76
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

160
160
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

34
34
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

159
159
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

283
283
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

161
161
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

158
158
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

222
222
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

150
150
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

330
330
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

244
244
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

66
66
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

143
143
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

160
160
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

278
278
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

133
133
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

172
172
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

182
182

Meer sportnieuws