'United hakt knoop door over Solskjaer na nieuwe afgang'

door
'United hakt knoop door over Solskjaer na nieuwe afgang'

Manchester United beleefde woensdagavond een nieuwe drama. Door met 0-2 op eigen veld te verliezen van Burnley is een plaats in de top vier opnieuw een pak verder weg. De druk op manager Ole Gunnar Solskjaer neemt weer wat toe, maar desondanks stelt de Engelse pers dat hij niet meteen hoeft te vrezen voor zijn ontslag.


Dit meldt onder meer Sky Sports, dat uit bronnen heeft vernoemen dat de clubleiding vertrouwen blijft houden in de Noor. Eerder dit seizoen werd zijn positie steeds penibeler na nederlagen tegen onder meer Crystal Palace, Bournemouth en West Ham United. Door begin december achtereenvolgens te winnen van Tottenham Hotspur en Manchester City verschafte Solskjaer zichzelf weer wat lucht.

Van de laatste vijf wedstrijden in de competitie gingen er echter drie verloren voor de Engelse grootmacht. Woensdagavond was het weer zover, toen Burnley voor het in 58 jaar de drie punten meenam op Old Trafford. Het bestuur van Man United houdt echter het vertrouwen in coach Solskjaer, die met zijn team op 34 punten staat na 24 wedstrijden. De laatste keer dat de club zo weinig punten had in deze fase van het seizoen, was in 1989.

Sinds Solskjaer het roer van Mourinho overnam kan de Scandinaviër nog maar net positieve statistieken overleggen. Hij won negentien wedstrijden met United, verloor vijftien duels en speelde elfmaal gelijk. Desondanks is het bestuur dus niet van plan om Solskjaer te ontslaan, al kan de situatie natuurlijk niet blijven aanhouden.

LEES OOK: 'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

Solskjaer is niet meer de geschikte man voor United ...

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

1
1
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

75
75
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

128
128
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

182
182
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

235
235
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

79
79
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

152
152
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

114
114
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

292
292
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

141
141
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

183
183
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

202
202
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

94
94
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

235
235
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

293
293
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

163
163
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

230
230
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

363
363

Meer sportnieuws