'United hakt knoop door over Solskjaer na nieuwe afgang'

330 stemmen
'United hakt knoop door over Solskjaer na nieuwe afgang'

Manchester United beleefde woensdagavond een nieuwe drama. Door met 0-2 op eigen veld te verliezen van Burnley is een plaats in de top vier opnieuw een pak verder weg. De druk op manager Ole Gunnar Solskjaer neemt weer wat toe, maar desondanks stelt de Engelse pers dat hij niet meteen hoeft te vrezen voor zijn ontslag.


Dit meldt onder meer Sky Sports, dat uit bronnen heeft vernoemen dat de clubleiding vertrouwen blijft houden in de Noor. Eerder dit seizoen werd zijn positie steeds penibeler na nederlagen tegen onder meer Crystal Palace, Bournemouth en West Ham United. Door begin december achtereenvolgens te winnen van Tottenham Hotspur en Manchester City verschafte Solskjaer zichzelf weer wat lucht.

Van de laatste vijf wedstrijden in de competitie gingen er echter drie verloren voor de Engelse grootmacht. Woensdagavond was het weer zover, toen Burnley voor het in 58 jaar de drie punten meenam op Old Trafford. Het bestuur van Man United houdt echter het vertrouwen in coach Solskjaer, die met zijn team op 34 punten staat na 24 wedstrijden. De laatste keer dat de club zo weinig punten had in deze fase van het seizoen, was in 1989.

Sinds Solskjaer het roer van Mourinho overnam kan de Scandinaviër nog maar net positieve statistieken overleggen. Hij won negentien wedstrijden met United, verloor vijftien duels en speelde elfmaal gelijk. Desondanks is het bestuur dus niet van plan om Solskjaer te ontslaan, al kan de situatie natuurlijk niet blijven aanhouden.

LEES OOK: 'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Solskjaer is niet meer de geschikte man voor United ...

Meest recent

AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

28
28
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

115
115
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

310
310
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

219
219
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

209
209
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

18
18
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

56
56
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

128
128
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

44
44
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

50
50
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

69
69
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

77
77
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

125
125
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

388
388
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

96
96
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

154
154
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

92
92
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

523
523
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

450
450
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

142
142
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

443
443
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

300
300

Meer sportnieuws