'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

door
'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

Volgende week vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren, een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zullen dus nog een handje moeten bij steken. Ook bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste rechtstreekse versterking van de winter. Volgens coach Philippe Clement is dat geen absolute must, maar opportuniteiten zal Blauw-Zwart zeker niet zomaar laten liggen.


En één van die opportuniteiten zou wel eens een oude bekende van Clement kunnen worden. Ghanese bronnen, waaronder de bekende journalist Sheikh Tophic Sienu, melden namelijk dat Blauw-Zwart zijn zinnen opnieuw heeft gezet op Nana Ampomah. De 24-jarige Ghanees maakte de voorbije jaren het goede weer bij Waasland-Beveren, waar hij al een tijdje succesvol samenwerkte met Clement. Afgelopen zomer besloot hij een stap hogerop te zetten en koos hij voor het Duitse Fortuna Düsseldorf. 

Maar daar komt Ampomah amper aan de bak, in de Bundesliga was hij bijvoorbeeld nog maar drie keer basisspeler. Daarom zou hij nu naar een nieuwe uitdaging op zoek zijn. Even leek de aanvaller op weg naar Fenerbahce, maar die deal viel inmiddels in het water. En dus zou Club Brugge, dat momenteel weliswaar nood heeft aan andere profielen, zijn kans schoon zien.

Een officieel bod kwam er tot dusver niet, al zou daar snel verandering in kunnen komen. Er heerst wel nog concurrentie voor Ampomah, meer bepaald uit eigen land. Zo zouden ook KRC Genk en Antwerp FC de winger in het vizier hebben.

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan een type als Ampomah?

Meest recent

'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

1
1
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

15
15
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

9
9
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

155
155
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

28
28
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

63
63
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

168
168
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

121
121
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

230
230
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

277
277
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

211
211
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

100
100
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

141
141
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

96
96
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

132
132
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

113
113
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

162
162
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

50
50
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

187
187
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

268
268
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

569
569
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

502
502
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

384
384

Meer sportnieuws