'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

2066
'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

Volgende week vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren, een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zullen dus nog een handje moeten bij steken. Ook bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste rechtstreekse versterking van de winter. Volgens coach Philippe Clement is dat geen absolute must, maar opportuniteiten zal Blauw-Zwart zeker niet zomaar laten liggen.


En één van die opportuniteiten zou wel eens een oude bekende van Clement kunnen worden. Ghanese bronnen, waaronder de bekende journalist Sheikh Tophic Sienu, melden namelijk dat Blauw-Zwart zijn zinnen opnieuw heeft gezet op Nana Ampomah. De 24-jarige Ghanees maakte de voorbije jaren het goede weer bij Waasland-Beveren, waar hij al een tijdje succesvol samenwerkte met Clement. Afgelopen zomer besloot hij een stap hogerop te zetten en koos hij voor het Duitse Fortuna Düsseldorf. 

Maar daar komt Ampomah amper aan de bak, in de Bundesliga was hij bijvoorbeeld nog maar drie keer basisspeler. Daarom zou hij nu naar een nieuwe uitdaging op zoek zijn. Even leek de aanvaller op weg naar Fenerbahce, maar die deal viel inmiddels in het water. En dus zou Club Brugge, dat momenteel weliswaar nood heeft aan andere profielen, zijn kans schoon zien.

Een officieel bod kwam er tot dusver niet, al zou daar snel verandering in kunnen komen. Er heerst wel nog concurrentie voor Ampomah, meer bepaald uit eigen land. Zo zouden ook KRC Genk en Antwerp FC de winger in het vizier hebben.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan een type als Ampomah?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

14
14
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

15
15
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

98
98
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

117
117
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

69
69
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

600
600
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

216
216
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

77
77
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

164
164
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

66
66
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

189
189
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

462
462
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

69
69
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

175
175
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

33
33
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

119
119

Meer sportnieuws