'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

2066 stemmen
'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

Volgende week vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren, een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zullen dus nog een handje moeten bij steken. Ook bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste rechtstreekse versterking van de winter. Volgens coach Philippe Clement is dat geen absolute must, maar opportuniteiten zal Blauw-Zwart zeker niet zomaar laten liggen.


En één van die opportuniteiten zou wel eens een oude bekende van Clement kunnen worden. Ghanese bronnen, waaronder de bekende journalist Sheikh Tophic Sienu, melden namelijk dat Blauw-Zwart zijn zinnen opnieuw heeft gezet op Nana Ampomah. De 24-jarige Ghanees maakte de voorbije jaren het goede weer bij Waasland-Beveren, waar hij al een tijdje succesvol samenwerkte met Clement. Afgelopen zomer besloot hij een stap hogerop te zetten en koos hij voor het Duitse Fortuna Düsseldorf. 

Maar daar komt Ampomah amper aan de bak, in de Bundesliga was hij bijvoorbeeld nog maar drie keer basisspeler. Daarom zou hij nu naar een nieuwe uitdaging op zoek zijn. Even leek de aanvaller op weg naar Fenerbahce, maar die deal viel inmiddels in het water. En dus zou Club Brugge, dat momenteel weliswaar nood heeft aan andere profielen, zijn kans schoon zien.

Een officieel bod kwam er tot dusver niet, al zou daar snel verandering in kunnen komen. Er heerst wel nog concurrentie voor Ampomah, meer bepaald uit eigen land. Zo zouden ook KRC Genk en Antwerp FC de winger in het vizier hebben.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan een type als Ampomah?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

70
70
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

6
6
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

31
31
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

54
54
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

52
52
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

123
123
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

23
23
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

114
114
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

239
239
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

305
305
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

292
292
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

52
52
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

106
106
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

109
109
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

50
50
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

297
297
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

298
298
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws