'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

door
'Club wil oude bekende Clement halen, Antwerp en Genk op de loer'

Volgende week vrijdag sluit de wintermercato onherroepelijk zijn deuren, een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League zullen dus nog een handje moeten bij steken. Ook bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste rechtstreekse versterking van de winter. Volgens coach Philippe Clement is dat geen absolute must, maar opportuniteiten zal Blauw-Zwart zeker niet zomaar laten liggen.


En één van die opportuniteiten zou wel eens een oude bekende van Clement kunnen worden. Ghanese bronnen, waaronder de bekende journalist Sheikh Tophic Sienu, melden namelijk dat Blauw-Zwart zijn zinnen opnieuw heeft gezet op Nana Ampomah. De 24-jarige Ghanees maakte de voorbije jaren het goede weer bij Waasland-Beveren, waar hij al een tijdje succesvol samenwerkte met Clement. Afgelopen zomer besloot hij een stap hogerop te zetten en koos hij voor het Duitse Fortuna Düsseldorf. 

Maar daar komt Ampomah amper aan de bak, in de Bundesliga was hij bijvoorbeeld nog maar drie keer basisspeler. Daarom zou hij nu naar een nieuwe uitdaging op zoek zijn. Even leek de aanvaller op weg naar Fenerbahce, maar die deal viel inmiddels in het water. En dus zou Club Brugge, dat momenteel weliswaar nood heeft aan andere profielen, zijn kans schoon zien.

Een officieel bod kwam er tot dusver niet, al zou daar snel verandering in kunnen komen. Er heerst wel nog concurrentie voor Ampomah, meer bepaald uit eigen land. Zo zouden ook KRC Genk en Antwerp FC de winger in het vizier hebben.

LEES OOK: Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan een type als Ampomah?

Meest recent

Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

48
48
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

73
73
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

397
397
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

196
196
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

168
168
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

70
70
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

176
176
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

64
64
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

167
167
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

124
124
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

118
118
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

278
278
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

293
293
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

499
499
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

208
208
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

277
277
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

152
152
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

131
131
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

407
407
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

465
465
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

399
399
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

93
93
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

445
445

Meer sportnieuws