Kompany dropt hint over veelbesproken voetbalpensioen

427
Kompany dropt hint over veelbesproken voetbalpensioen

Het was zonder enige twijfel dé aankondiging van 2019: het nieuws dat Vincent Kompany als speler-manager terug zou keren naar Anderlecht. Tot dusver verliep dat plan evenwel niet echt op rolletjes, zo beseft het clubicoon ook zelf. Al geeft hij de strijd zéker niet op.


Tijdens een vraag-en-antwoord sessie op Facebook vertelde Kompany geen spijt te hebben van zijn keuze. "Ik wist waar ik aan toe was voor ik begon. We hadden veel 'opkuiswerk', en door met zoveel jonge spelers te werken hebben we uiteraard leergeld moeten betalen. Ik weet heel goed waar ik mee bezig ben. Ik heb veel talentvolle mensen rond mij en ik geloof rotsvast in het project waar we mee bezig zijn", aldus de 89-voudig Rode Duivel. "The Process, dat het af en toe moeilijk gaat, is ingecalculeerd. Als we plots onze doelstellingen gaan bereiken, gaat het nog zoveel mooier worden."

Kompany kiest dus duidelijk voor een positieve benadering, al hielpen de vele blessures waar hij dit seizoen al mee te kampen kreeg dat proces vanzelfsprekend ook niet vooruit. Volgens sommigen zou de 33-jarige verdediger zijn schoenen dan ook best snel aan de haak hangen en zich al focussen op zijn volgende carrière. "Ik heb nog een contract van 2,5 jaar en ben van plan om dit uit te doen. Ik amuseer mij nog in het shirt van Anderlecht, dus ik ga nog even door", lijkt hij zelf echter niet van plan om binnenkort zijn pensioen aan te kondigen. En gelukkig maar, want een afscheid in schoonheid is wel het minste wat hij verdient.

LEES OOK: Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Wanneer moet Kompany volgens u op pensioen?

Meest recent

De Cuyper assisteert bij pandoering; nieuwe afgang El Ouahdi en co

Maxim De Cuyper zal zich binnen een dikke week in bloedvorm melden bij de Rode Duivels. Zondag was ...

14
14
Frustratie borrelt op bij Antwerp: "Waren aan het slapen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om net als vorig seizoen te gaan stunten op het veld van Club ...

51
51
Nachtmerrie-week Sommer: Leko en spelers spreken klare taal

Yann Sommer heeft een week om heel snel te vergeten achter de rug. Het sluitstuk van Club Brugge ...

153
153
Club-publiek klaar met één speler: keihard verdict Verheyen

Club Brugge heeft zich op gepaste wijze herpakt na de Europese slipper tegen Aston Villa. ...

438
438
"Weddenschap verloren?" - Nieuwe look Vermant maakt tongen los

Club Brugge kruist zondagmiddag de degens met Antwerp FC. Voor de gelegenheid verraste coach Ivan ...

202
202
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'

Antoine Sibierski heeft een drukke eerste transferperiode achter de rug als sportieve baas bij RSC ...

435
435
Ondanks nieuw Sommer-fiasco: Club thuis voorbij Antwerp

Club Brugge heeft zijn perfecte thuisrapport in de competitie intact kunnen houden. Tegen Antwerp FC ...

135
135
Thorup kiest voor type-ploeg; één wissel bij AA Gent

Het ongeslagen AA Gent wil zondagnamiddag zijn leidersplaats heroveren. Maar dan moet het wel als ...

28
28
Coucke roert stevig in de potten: één boodschap zindert na

Marc Coucke heeft opnieuw iets gedeeld dat de nodige aandacht trekt. De sterke man van Anderlecht ...

161
161
Sommer wéér gruwelijk in de fout: Club-doelman compleet afgemaakt

Yann Sommer heeft een absolute rotweek achter de rug in doel bij Club Brugge. Het sluitstuk ging ...

265
265
De Bruyne doet ogen open gaan: Allegri grijpt in bij Napoli

In de Serie A wil SSC Napoli zich zondagavond herpakken. Na twee opeenvolgende nederlagen moet er op ...

244
244
Genk haalt alles uit de kast: publiekslieveling terug voor Gent

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een stevige uitdaging. Zo krijgen de Limburgers het bezoek van ...

108
108
Anderlecht blijft zoekende: afwezige dwingt basisplek af

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

443
443
Zware aderlating Antwerp: "Heel ongelukkige timing"

Antwerp FC maakt zich op voor een loodzwaar tweeluik tegen Club Brugge en Union SG. In aanloop naar ...

367
367
Opstellingen: Club zónder Vanaken; Antwerp met debutant

Club Brugge wil zondagmiddag voor eigen volk iets recht zetten na de Europese slipper tegen Aston ...

156
156
RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Voor Kim Huybrechts draaide een weekend dat zoveel kon brengen uit op een dubbel drama. De ...

44
44
Titanenduel in Genk-Gent: Thorup zet Burgess op zijn plek

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

544
544
TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

178
178
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

298
298
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

30
30
Michèle Lacroix doet aangrijpend verhaal: “Drie maanden superzwaar”’

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

120
120
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

114
114
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

128
128
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

127
127
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

96
96

Meer sportnieuws