'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

door
'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

Manchester United staat slechts zes punten verwijderd van een plekje in de top vier, wat in Engeland recht geeft op Champions League-voetbal. Op zich is het seizoen dus zeker nog niet verloren, al lijken de Red Devils na de 0-2 nederlaag in eigen huis tegen Burnley van afgelopen weekend wel een nieuw dieptepunt te hebben bereikt.


Zoals de score ook aangeeft kampt United op dit moment niet alleen met een wankele defensie, maar zit manager Ole Gunnar Solksjaer vooral met zijn handen in het haar wat de positie van diepe spits betreft. Daar ligt Marcus Rashford momenteel immers in de lappenmand, terwijl Mason Greenwood te jong is om het gewicht van de aanval nu al te dragen. Tegen Burnley draafde daarom Anthony Martial opnieuw op in de punt, al komt de Fransman dan weer liever vanaf de flank. Een nieuwe spits lijkt dus een absolute must, al wordt gezien de vele jonge talenten daarvoor niet op een topper in de piek van zijn carrière gemikt.

Wel op enkele oude bekenden, want nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. De 35-jarige Argentijn speelde eerder al twee seizoenen op Old Trafford, maar maakte vervolgens wel de gevoelige overstap naar stadsgenoot City. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur en we hem binnenkort in de Europa League dus ook op Jan Breydel te zien krijgen.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Wie vond u op zijn piek het best?

Meest recent

DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

132
132
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

58
58
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

101
101
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

141
141
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

233
233
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

240
240
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

62
62
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

26
26
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

615
615
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

313
313
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

454
454
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

126
126
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

522
522
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1086
1086
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

312
312
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

672
672
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

329
329
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

234
234
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

148
148
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

65
65
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

254
254

Meer sportnieuws