'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

door
'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

Manchester United staat slechts zes punten verwijderd van een plekje in de top vier, wat in Engeland recht geeft op Champions League-voetbal. Op zich is het seizoen dus zeker nog niet verloren, al lijken de Red Devils na de 0-2 nederlaag in eigen huis tegen Burnley van afgelopen weekend wel een nieuw dieptepunt te hebben bereikt.


Zoals de score ook aangeeft kampt United op dit moment niet alleen met een wankele defensie, maar zit manager Ole Gunnar Solksjaer vooral met zijn handen in het haar wat de positie van diepe spits betreft. Daar ligt Marcus Rashford momenteel immers in de lappenmand, terwijl Mason Greenwood te jong is om het gewicht van de aanval nu al te dragen. Tegen Burnley draafde daarom Anthony Martial opnieuw op in de punt, al komt de Fransman dan weer liever vanaf de flank. Een nieuwe spits lijkt dus een absolute must, al wordt gezien de vele jonge talenten daarvoor niet op een topper in de piek van zijn carrière gemikt.

Wel op enkele oude bekenden, want nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. De 35-jarige Argentijn speelde eerder al twee seizoenen op Old Trafford, maar maakte vervolgens wel de gevoelige overstap naar stadsgenoot City. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur en we hem binnenkort in de Europa League dus ook op Jan Breydel te zien krijgen.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Wie vond u op zijn piek het best?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

123
123
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

164
164
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

199
199
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

150
150
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

92
92
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

101
101
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

193
193
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

271
271
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

199
199
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

180
180
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

498
498
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

326
326
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

241
241
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

420
420
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

457
457
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

291
291
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

233
233

Meer sportnieuws