'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

door
'Man Utd polst na Rooney alweer oude bekende als redder in nood'

Manchester United staat slechts zes punten verwijderd van een plekje in de top vier, wat in Engeland recht geeft op Champions League-voetbal. Op zich is het seizoen dus zeker nog niet verloren, al lijken de Red Devils na de 0-2 nederlaag in eigen huis tegen Burnley van afgelopen weekend wel een nieuw dieptepunt te hebben bereikt.


Zoals de score ook aangeeft kampt United op dit moment niet alleen met een wankele defensie, maar zit manager Ole Gunnar Solksjaer vooral met zijn handen in het haar wat de positie van diepe spits betreft. Daar ligt Marcus Rashford momenteel immers in de lappenmand, terwijl Mason Greenwood te jong is om het gewicht van de aanval nu al te dragen. Tegen Burnley draafde daarom Anthony Martial opnieuw op in de punt, al komt de Fransman dan weer liever vanaf de flank. Een nieuwe spits lijkt dus een absolute must, al wordt gezien de vele jonge talenten daarvoor niet op een topper in de piek van zijn carrière gemikt.

Wel op enkele oude bekenden, want nadat eerder Wayne Rooney al in verband werd gebracht met een terugkeer weet Tuttosport nu dat ook Carlos Tevez gepolst werd door het bestuur van Manchester United. De 35-jarige Argentijn speelde eerder al twee seizoenen op Old Trafford, maar maakte vervolgens wel de gevoelige overstap naar stadsgenoot City. Tegenwoordig is Tevez, die als sinds 2015 verdween van de Europese velden, opnieuw in zijn thuisland bij Boca Juniors actief. Afwachten of hij te verleiden valt voor een laatste avontuur en we hem binnenkort in de Europa League dus ook op Jan Breydel te zien krijgen.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Wie vond u op zijn piek het best?

Meest recent

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

4
4
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

37
37
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

47
47
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

32
32
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

30
30
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

119
119
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

383
383
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

98
98
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

83
83
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

367
367
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

143
143
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

213
213
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

68
68
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

351
351
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

82
82
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

245
245
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

307
307
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

140
140
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

203
203
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

680
680
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

134
134

Meer sportnieuws