Selemani trapt hard na naar Union: "Ik was gedegouteerd"

door
Selemani trapt hard na naar Union:

In december kwam Faiz Selemani eindelijk boven water bij KV Kortrijk, nadat hij maanden aan de kant stond door administratieve problemen rond zijn transfer. Toen hij in de zomer de overstap maakte van Union gebeurde dat immers na een bizarre soap, waarin de Brusselaars hem door veiligheidsagenten lieten wegsturen en Selemani zijn contract eenzijdig verbrak.


"Toen ik anderhalf jaar geleden bij Union tekende, was mij beloofd dat ik naar eerste klasse zou mogen vertrekken als ik een goed seizoen speelde. Maar Union hield zijn woord niet en blokkeerde een transfer", doet de speler zijn verhaal daarover in Sport/Foot Magazine. "Kortrijk en Caen waren geïnteresseerd, maar Philippe Bormans vroeg 2 miljoen euro. Ik had hen 250.000 euro gekost en dat is hoe ik na een fantastisch seizoen bedankt werd? Dat vond ik onrechtvaardig. Ik was gedegouteerd en gedemotiveerd."

"Ik was niet meer te handelen, trainde slecht en maakte ruzie met de trainer. Die vond dat ik de voorbereiding op de match tegen Lokeren verstoorde. De volgende dag kwamen vier mannen van een beveiligingsfirma me verhinderen te trainen. De politie verplichtte me mijn kastje leeg te maken en te vertrekken. Ze zeiden me dat als ik terug zou komen naar het trainingscentrum, ze me zouden handboeien. Wie behandelt zijn personeel op die manier? Ik heb dus mijn contract verbroken. Met een beetje menselijkheid hadden we een andere oplossing kunnen vinden."

LEES OOK: Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

Logisch dat hij zijn contract ontbonden heeft?

Meest recent

'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) transferdossiers op tafel'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

13
13
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

70
70
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

207
207
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

48
48
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

120
120
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

28
28
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

99
99
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

199
199
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

176
176
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

71
71
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

147
147
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

64
64
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

108
108
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

306
306
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

261
261
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

526
526
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

411
411
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1392
1392
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

722
722
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

257
257
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

398
398

Meer sportnieuws