'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

1234
'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

RSC Anderlecht wil zich nog gaan versterken en de Brusselaars hebben een Franse linksachter op het oog. Voorlopig komt het nog niet tot een transfer, want Paars-Wit moet eerst nog een aantal spelers van de hand gaan doen.

Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht Lionel Carole wil huren van de Franse eersteklasser Straatsburg. Bij de club van Matz Sels speelde hij dit seizoen dertien competitiewedstrijden en eerder stond hij al op de shortlist van Club Brugge en ook Anderlecht dacht in 2017 al aan hem.

Carole speelde in het verleden ook al voor Sevilla, Galatasaray en Benfica. De krant weet dat Carole mogelijk gehuurd wordt, maar Anderlecht hoopt vooral om Elias Cobbaut van de hand te doen. Sheffield United zou de Belgische linksachter echter alleen willen huren met aankoopoptie, maar dat ziet RSCA niet zitten. Wordt vervolgd. 

UPDATE 12u40

Carole stond de voorbije zomer al dicht bij een transfer naar Club Brugge, dat een bod van 2,5 miljoen euro uitbracht op de linkerverdediger. Toen werd dat voorstel afgewezen door Strasbourg omdat Carole een onmisbare speler was. Dat is nu minder het geval omdat de 28-jarige zijn basisplaats kwijtspeelde aan de jongere Anthony Caci. Of het echt tot een transfer naar Anderlecht zal komen, is eerder twijfelachtig. Volgens LDH is Carole nog geblesseerd ten minste tot maart, en dus niet meteen inzetbaar. Met het oog op kwalificatie voor play-off I is deze piste dus niet interessant voor Sporting. Of hervalt de club terug in haar oude gewoontes? Tijdens de voorbije mercato's werden met wisselend succes tal van spelers gehaald die niet wedstrijdfit waren. 

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Moet Anderlecht voor Carole gaan?

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

6
6
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

23
23
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

32
32
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

19
19
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

45
45
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

237
237
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

43
43
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

103
103
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

78
78
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

164
164
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

63
63
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

344
344
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

865
865
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

185
185
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

220
220
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

433
433

Meer sportnieuws