'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

door
'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

RSC Anderlecht wil zich nog gaan versterken en de Brusselaars hebben een Franse linksachter op het oog. Voorlopig komt het nog niet tot een transfer, want Paars-Wit moet eerst nog een aantal spelers van de hand gaan doen.

Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht Lionel Carole wil huren van de Franse eersteklasser Straatsburg. Bij de club van Matz Sels speelde hij dit seizoen dertien competitiewedstrijden en eerder stond hij al op de shortlist van Club Brugge en ook Anderlecht dacht in 2017 al aan hem.

Carole speelde in het verleden ook al voor Sevilla, Galatasaray en Benfica. De krant weet dat Carole mogelijk gehuurd wordt, maar Anderlecht hoopt vooral om Elias Cobbaut van de hand te doen. Sheffield United zou de Belgische linksachter echter alleen willen huren met aankoopoptie, maar dat ziet RSCA niet zitten. Wordt vervolgd. 

UPDATE 12u40

Carole stond de voorbije zomer al dicht bij een transfer naar Club Brugge, dat een bod van 2,5 miljoen euro uitbracht op de linkerverdediger. Toen werd dat voorstel afgewezen door Strasbourg omdat Carole een onmisbare speler was. Dat is nu minder het geval omdat de 28-jarige zijn basisplaats kwijtspeelde aan de jongere Anthony Caci. Of het echt tot een transfer naar Anderlecht zal komen, is eerder twijfelachtig. Volgens LDH is Carole nog geblesseerd ten minste tot maart, en dus niet meteen inzetbaar. Met het oog op kwalificatie voor play-off I is deze piste dus niet interessant voor Sporting. Of hervalt de club terug in haar oude gewoontes? Tijdens de voorbije mercato's werden met wisselend succes tal van spelers gehaald die niet wedstrijdfit waren. 

LEES OOK: 'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Moet Anderlecht voor Carole gaan?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

15
15
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

110
110
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

82
82
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

57
57
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

167
167
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

83
83
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

622
622
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

119
119
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

99
99
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

22
22
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

422
422
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

486
486
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

358
358
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

404
404
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

126
126
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

226
226
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

319
319
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

320
320
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

256
256
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

147
147
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

502
502
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

375
375
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

119
119
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

596
596

Meer sportnieuws