'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

1234 stemmen
'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

RSC Anderlecht wil zich nog gaan versterken en de Brusselaars hebben een Franse linksachter op het oog. Voorlopig komt het nog niet tot een transfer, want Paars-Wit moet eerst nog een aantal spelers van de hand gaan doen.

Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht Lionel Carole wil huren van de Franse eersteklasser Straatsburg. Bij de club van Matz Sels speelde hij dit seizoen dertien competitiewedstrijden en eerder stond hij al op de shortlist van Club Brugge en ook Anderlecht dacht in 2017 al aan hem.

Carole speelde in het verleden ook al voor Sevilla, Galatasaray en Benfica. De krant weet dat Carole mogelijk gehuurd wordt, maar Anderlecht hoopt vooral om Elias Cobbaut van de hand te doen. Sheffield United zou de Belgische linksachter echter alleen willen huren met aankoopoptie, maar dat ziet RSCA niet zitten. Wordt vervolgd. 

UPDATE 12u40

Carole stond de voorbije zomer al dicht bij een transfer naar Club Brugge, dat een bod van 2,5 miljoen euro uitbracht op de linkerverdediger. Toen werd dat voorstel afgewezen door Strasbourg omdat Carole een onmisbare speler was. Dat is nu minder het geval omdat de 28-jarige zijn basisplaats kwijtspeelde aan de jongere Anthony Caci. Of het echt tot een transfer naar Anderlecht zal komen, is eerder twijfelachtig. Volgens LDH is Carole nog geblesseerd ten minste tot maart, en dus niet meteen inzetbaar. Met het oog op kwalificatie voor play-off I is deze piste dus niet interessant voor Sporting. Of hervalt de club terug in haar oude gewoontes? Tijdens de voorbije mercato's werden met wisselend succes tal van spelers gehaald die niet wedstrijdfit waren. 

LEES OOK: 'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Moet Anderlecht voor Carole gaan?

Meest recent

Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

11
11
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

22
22
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

31
31
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

30
30
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

63
63
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

42
42
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

188
188
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

54
54
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

37
37
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

97
97
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

700
700
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

69
69
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

434
434
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

38
38
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

385
385
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

311
311
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

213
213
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

793
793
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

417
417
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

268
268
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106

Meer sportnieuws