'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

door
'Anderlecht hervalt in oude gewoontes met nieuw transfertarget'

RSC Anderlecht wil zich nog gaan versterken en de Brusselaars hebben een Franse linksachter op het oog. Voorlopig komt het nog niet tot een transfer, want Paars-Wit moet eerst nog een aantal spelers van de hand gaan doen.

Het Nieuwsblad weet dat Anderlecht Lionel Carole wil huren van de Franse eersteklasser Straatsburg. Bij de club van Matz Sels speelde hij dit seizoen dertien competitiewedstrijden en eerder stond hij al op de shortlist van Club Brugge en ook Anderlecht dacht in 2017 al aan hem.

Carole speelde in het verleden ook al voor Sevilla, Galatasaray en Benfica. De krant weet dat Carole mogelijk gehuurd wordt, maar Anderlecht hoopt vooral om Elias Cobbaut van de hand te doen. Sheffield United zou de Belgische linksachter echter alleen willen huren met aankoopoptie, maar dat ziet RSCA niet zitten. Wordt vervolgd. 

UPDATE 12u40

Carole stond de voorbije zomer al dicht bij een transfer naar Club Brugge, dat een bod van 2,5 miljoen euro uitbracht op de linkerverdediger. Toen werd dat voorstel afgewezen door Strasbourg omdat Carole een onmisbare speler was. Dat is nu minder het geval omdat de 28-jarige zijn basisplaats kwijtspeelde aan de jongere Anthony Caci. Of het echt tot een transfer naar Anderlecht zal komen, is eerder twijfelachtig. Volgens LDH is Carole nog geblesseerd ten minste tot maart, en dus niet meteen inzetbaar. Met het oog op kwalificatie voor play-off I is deze piste dus niet interessant voor Sporting. Of hervalt de club terug in haar oude gewoontes? Tijdens de voorbije mercato's werden met wisselend succes tal van spelers gehaald die niet wedstrijdfit waren. 

LEES OOK: 'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Moet Anderlecht voor Carole gaan?

Meest recent

'Sensatie in Premier League: Club verwacht héél mooie som'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

0
0
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

7
7
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

17
17
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

15
15
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

150
150
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

84
84
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

151
151
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

169
169
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

238
238
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

157
157
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

39
39
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

148
148
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

397
397
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

179
179
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

196
196
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

66
66
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

173
173
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

226
226
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

639
639
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

244
244
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

477
477
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

448
448
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

90
90
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1303
1303

Meer sportnieuws