KRC Genk heeft derde winteraanwinst helemaal beet

door
KRC Genk heeft derde winteraanwinst helemaal beet

KRC Genk was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het haalde al twee versterkingen binnen met Thorstvedt en Moller Daehli en er zitten nog een aantal transfers in de pijplijn. Door het vertrek van Samatta en de blessure van Vandevoordt komen ook een spits en een doelman er nog aan. Daarnaast lijkt Genk ook al te speuren naar een opvolger voor Sander Berge voor het geval die vertrekt.

Eén van de spelers die Genk daarvoor naar verluidt op het oog had, was Ismaila Soro. De 21-jarige Ivoriaan speelde zich in de kijker bij het Israëlische Bnei Yehuda en de landskampioen zou zelfs een bod uitgebracht hebben. Maar uiteindelijk is het Celtic dat met de speler gaat lopen. De Schotse kampioen bevestigde vandaag de transfer.

Slecht nieuws is dat echter niet voor Genk. De komst van Soro zet immers de deur open voor een vertrek van Kouassi Eboué. De Ivoriaan van Celtic trainde volgens Het Belang van Limburg woensdag zelfs al mee in Genk, ondanks dat zijn transfer nog niet helemaal rond is. Nu Celtic Soro beet heeft, zullen de laatste details wellicht snel rond zijn.

UPDATE 23/01
Een dag later is de transfer van Eboué inderdaad helemaal rond. Genk heeft de komst van de Ivoriaan bevestigd. "KRC Genk heeft een derde wintertransfer afgerond: Eboue Kouassi (22) komt over van het Schotse Celtic Glasgow. De Ivoriaan wordt gehuurd tot het einde van het seizoen met een optie tot aankoop", laten ze weten. "Kouassi is een energieke verdedigende middenvelder die ruim drie jaar geleden al interesse had gewekt, toen nog als ontluikend talent bij het Russische Krasnodar. Eind vorige week doorstond hij al de medische testen."

LEES OOK: Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Zal hij snel een basisplaats afdwingen?

Meest recent

Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

11
11
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

34
34
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

22
22
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

114
114
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

29
29
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

29
29
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

41
41
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

91
91
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

241
241
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

101
101
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

151
151
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

114
114
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

92
92
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

304
304
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

79
79
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

154
154
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

104
104
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

168
168
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

318
318
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

289
289
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

79
79

Meer sportnieuws