KRC Genk heeft derde winteraanwinst helemaal beet

door
KRC Genk heeft derde winteraanwinst helemaal beet

KRC Genk was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het haalde al twee versterkingen binnen met Thorstvedt en Moller Daehli en er zitten nog een aantal transfers in de pijplijn. Door het vertrek van Samatta en de blessure van Vandevoordt komen ook een spits en een doelman er nog aan. Daarnaast lijkt Genk ook al te speuren naar een opvolger voor Sander Berge voor het geval die vertrekt.

Eén van de spelers die Genk daarvoor naar verluidt op het oog had, was Ismaila Soro. De 21-jarige Ivoriaan speelde zich in de kijker bij het Israëlische Bnei Yehuda en de landskampioen zou zelfs een bod uitgebracht hebben. Maar uiteindelijk is het Celtic dat met de speler gaat lopen. De Schotse kampioen bevestigde vandaag de transfer.

Slecht nieuws is dat echter niet voor Genk. De komst van Soro zet immers de deur open voor een vertrek van Kouassi Eboué. De Ivoriaan van Celtic trainde volgens Het Belang van Limburg woensdag zelfs al mee in Genk, ondanks dat zijn transfer nog niet helemaal rond is. Nu Celtic Soro beet heeft, zullen de laatste details wellicht snel rond zijn.

UPDATE 23/01
Een dag later is de transfer van Eboué inderdaad helemaal rond. Genk heeft de komst van de Ivoriaan bevestigd. "KRC Genk heeft een derde wintertransfer afgerond: Eboue Kouassi (22) komt over van het Schotse Celtic Glasgow. De Ivoriaan wordt gehuurd tot het einde van het seizoen met een optie tot aankoop", laten ze weten. "Kouassi is een energieke verdedigende middenvelder die ruim drie jaar geleden al interesse had gewekt, toen nog als ontluikend talent bij het Russische Krasnodar. Eind vorige week doorstond hij al de medische testen."

LEES OOK: Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Zal hij snel een basisplaats afdwingen?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

224
224
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

155
155
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

79
79
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

203
203
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

185
185
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

750
750
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

300
300
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

231
231
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

105
105
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

225
225
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

99
99
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

196
196
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

158
158
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

142
142
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

374
374
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

362
362
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

596
596
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

244
244
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

307
307
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

261
261
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

164
164
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

142
142
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

422
422
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

502
502

Meer sportnieuws