'Genk bezorgt Anderlecht slecht nieuws over transfer Didillon'

door
'Genk bezorgt Anderlecht slecht nieuws over transfer Didillon'

Thomas Didillon leek op weg naar KRC Genk, maar er is plots minder zekerheid over de transfer. RSC Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met Genk, maar de Belgische landskampioen hapt voorlopig nog niet.

Volgens Het Nieuwsblad wil Anderlecht Didillon verkopen aan Genk, maar Paars-Wit zou een terugverkoopclausule in het contract willen. Een deal die bijvoorbeeld in Spanje zeer gebruikelijk is en waar Real Madrid al vaak gebruik van maakte. Genk hapt voorlopig nog niet.

Anderlecht zou 2 miljoen euro vragen voor Didillon en de terugverkoopclausule zou dan hoger liggen als RSCA hem wil terugkopen. In Brussel is de kans aanwezig dat Hendrik Van Crombrugge in de zomer vertrekt en dan zou Didillon wel eens kunnen terugkeren. Genk onderzoekt andere pistes en kreeg Vanja Milinkovic-Savic van Standard aangeboden, maar hij werd het alvast niet. Frank Boeckx - die een vrijblijvend gesprek had met Genk - viel bij RSCA weer uit met een blessure en hangt mogelijk deze maand nog de schoenen aan de haak.

UPDATE 10u15
De kans lijkt alsmaar kleiner dat Anderlecht erin zal slagen om Didillon aan Genk te slijten. In Het Belang van Limburg klinkt het immers dat ze bij Genk zeggen dat de komst van Didillon niet het ideale scenario is, de Fransman is dus zeker niet de eerste keuze van de landskampioen. Er zou dus een andere piste op tafel liggen bij Genk, die volgens Het Nieuwsblad evenwaardig en zelfs goedkoper is dan Didillon. Om welke doelman dat gaat, is echter nog niet duidelijk.

LEES OOK: Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Zal Anderlecht er nog in slagen Didillon te verkopen?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

62
62
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

118
118
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

321
321
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

473
473
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

324
324
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

92
92
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

288
288
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

244
244
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

223
223
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

559
559
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

625
625
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

641
641
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

737
737
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

575
575
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1349
1349
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

768
768
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

474
474
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

378
378
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1035
1035
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

361
361
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

879
879

Meer sportnieuws