'Genk bezorgt Anderlecht slecht nieuws over transfer Didillon'

door
'Genk bezorgt Anderlecht slecht nieuws over transfer Didillon'

Thomas Didillon leek op weg naar KRC Genk, maar er is plots minder zekerheid over de transfer. RSC Anderlecht wil immers een bizarre constructie afronden met Genk, maar de Belgische landskampioen hapt voorlopig nog niet.

Volgens Het Nieuwsblad wil Anderlecht Didillon verkopen aan Genk, maar Paars-Wit zou een terugverkoopclausule in het contract willen. Een deal die bijvoorbeeld in Spanje zeer gebruikelijk is en waar Real Madrid al vaak gebruik van maakte. Genk hapt voorlopig nog niet.

Anderlecht zou 2 miljoen euro vragen voor Didillon en de terugverkoopclausule zou dan hoger liggen als RSCA hem wil terugkopen. In Brussel is de kans aanwezig dat Hendrik Van Crombrugge in de zomer vertrekt en dan zou Didillon wel eens kunnen terugkeren. Genk onderzoekt andere pistes en kreeg Vanja Milinkovic-Savic van Standard aangeboden, maar hij werd het alvast niet. Frank Boeckx - die een vrijblijvend gesprek had met Genk - viel bij RSCA weer uit met een blessure en hangt mogelijk deze maand nog de schoenen aan de haak.

UPDATE 10u15
De kans lijkt alsmaar kleiner dat Anderlecht erin zal slagen om Didillon aan Genk te slijten. In Het Belang van Limburg klinkt het immers dat ze bij Genk zeggen dat de komst van Didillon niet het ideale scenario is, de Fransman is dus zeker niet de eerste keuze van de landskampioen. Er zou dus een andere piste op tafel liggen bij Genk, die volgens Het Nieuwsblad evenwaardig en zelfs goedkoper is dan Didillon. Om welke doelman dat gaat, is echter nog niet duidelijk.

LEES OOK: Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

Zal Anderlecht er nog in slagen Didillon te verkopen?

Meest recent

'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

4
4
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

41
41
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

18
18
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

140
140
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

364
364
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

318
318
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

35
35
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

301
301
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

114
114
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

48
48
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

99
99
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

85
85
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

329
329
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

220
220
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

229
229
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

201
201
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

122
122
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

295
295
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

331
331
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

925
925
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

61
61
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

397
397
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

80
80
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1431
1431

Meer sportnieuws