Arda Turan staat voor terugkeer bij oude liefde

110 stemmen
Arda Turan staat voor terugkeer bij oude liefde

Arda Turan lijkt herenigd te worden met zijn oude liefde, Galatasaray. De supportersvereniging ultrAslan heeft in een officieel statement laten weten dat de deur open staat voor de 32-jarige middenvelder. Door zijn uitgesproken mening over president Recep Tayyip Erdogan, verslechterde de relatie tussen Turan en de supporters van Galatasaray.


Met als gevolg dat Turan niet terugkeerde bij de Turkse topclub, maar aan de slag ging bij Istanbul Basaksehir. Deze overstap werd de Turk niet in dank afgenomen. Het contract van de middenvelder werd echter, op eigen verzoek, twee weken geleden verscheurd door Basaksehir. Niet alleen sportief gezien ging het de laatste jaren minder voor Arda Turan. In september werd hij nog veroordeeld tot drie jaar voorwaardelijke gevangenisstraf voor illegaal wapenbezit en geweldpleging.

Deze veroordeling had ook invloed op zijn carrière, deel van de afspraak is namelijk dat Turan de komende vijf jaar in Turkije verblijft. De supporters gaan er vanuit dat trainer Fatih Terim en het clubbestuur binnenkort stappen gaan ondernemen om het clubicoon vast te leggen. "Ik denk dat de club Arda in de armen moet sluiten. Hij hoort bij deze club, hij verdient het om hier te zien en hij verdient een nieuwe kans", aldus de trainer. "Galatasaray zal zijn kinderen nooit verlaten. Dat begrijpen de fans ook."

LEES OOK: ‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

🚀

Zal hij terugkeren?

Meest recent

Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

0
0
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

113
113
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

419
419
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

351
351
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

50
50
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

200
200
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

283
283
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

622
622
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

601
601
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

318
318
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

799
799
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

167
167
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

181
181
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

628
628
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

743
743
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

354
354
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

427
427
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

963
963
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

221
221
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

340
340
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

728
728

Meer sportnieuws